Her şey güzel giderken.. yardımlarınızı bekliyorum!

Selam kankalar. Çok Düşük bütçeli bi growa girişeyim dedim karantina sürecinde hem deneme-yanılma hem de bi ihtimal hasat alırım ümidiyle. 
Genetik AK-47 tam 1 ay önce baş verdi topraktan ilk 10 gün 9w bi ışığın altında kaldı kabin kurana kadar. Kendim evdeki malzemelerle bi kabin yaptım, 150 w cfl ışığım ve bir adet usb vantilatörüm var toprağım yerli kaliteli torflu toprak. Nem işini havluyla çözüyordum ve büyüme sorunsuz şekilde devam ediyordu fakat ışık mesafesini azalttım ve fotoğraftaki sorunlar ortaya çokmaya başladı ve yaprak uçlarında sararmalar mevcut. Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler. Eski mesafesine aldım ışığı 2 gündür ama hala kendine gelmedi. Havalandırmwm yok ama hava girşiş-çıkış yerleri açık ve vantilatör hava sirkülasyonu sağlıyor içeride.
https://ibb.co/x7Nhtc6
https://ibb.co/Zx8NDLH

Ü

Üye silindi 12891

Guest
Nemden dolayı ilk 2 hafta nem yüksek olursa daha hızlı gelişiyorlar, 10 günlük bitki gibi görünüyor senin bitki gübre de vermiyorsun galiba o takilsin bi köşede yenisini ek ph falanda ölç sıvı yarasa gübreleri var onlara bak iş görür.

Pysx

Yeni üye
o alt dalların sararmasının tek bir nedeni vardır bitkin senden besin istiyor ben büyüyeceğim bana besin ver diyor sen de vermeyince en eski dallarını kurutmaya başlıyor o yaprakların içindeki besinleri üst dalları büyütmek için kullanıyor yani senin anlayacağın bitkin can çekişiyor kabin, ışık, nem tamam iyi herşeyi ayarlamıssın ama şunu unutma bir canlının sağlıklı yaşaması ve büyümesi için ortamdan çok beslenmesi önemlidir. Hasadın bol olsun kankam

Pablo21

Yeni üye
Sıvı yarasa gübresi adamdır brooo ama sakın bol vereyim deme luan için 1lt 1 ml ve en son bile öac 5ml den fazla verme hasadın bol olsun

Cvp: Her şey güzel giderken.. yardımlarınızı bekliyorum!

Öncelikle teşekkürker kankalar. Bitkinin üstündeki ısı stresinden kaynaklanan kıvrılmalar bugün itibariyle düzeldi. Alt yapraklarda sarı lekeler fazlalaştı. Bugün yarasa gübresi alıcam. Gelişmeler hakkında yazarım

istasyonyapma

Yeni üye
ya ışığında ya toprağında ya suyunda mutlaka problem var bir aylık bitki böyle olmaz kanka küçük kalmış bu

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • lavrens lavrens:
    *** **** ******** ******* ******** ****** ******** ********* hahahaha**** ****** ******* ******** ******* * **** **** ****** ******** ** ******
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha* ******* ** ***** hahahahahahahaha*******
    +1
  • lavrens lavrens:
    ****** ****** ******* ********** hahahaha*** hahahaha ***** **** ***** ** **** **** ****** **** ****
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ********** ****** ** ******* hahahaha* ***** **** ***** hahahaha ***** **** ***** ** **** **** ****** **** ****
  • içiciadam içiciadam:
  • Lew4nd0w5k1 Lew4nd0w5k1:
    *** *** ****** hahahaha* hahahaha**** *** ***** *** ***** ********* ****** ***** *** ******* ******** * ***** ******* ** hahahaha******** ******* ** *****
    +1
  • Houp53 Houp53:
  • içiciadam içiciadam:
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha
  • içiciadam içiciadam:
    ***** **** **** ********** *** **** ** ***** *** *** ****** hahahaha* hahahaha**** *** ***** *** ***** ********* ****** ***** *** ******* ******** * ***** ******* ** *******
    ***** ******* * ***** ****** ****** *** ********** **** **** ********** *** **** ** *****
    +1
    **** **** **
  • NewGardener NewGardener:
  • Houp53 Houp53:
    ***** ******* ********** ****** ****** **** ****** ***** ********* ****** ****** ********* **** hahahaha* **** *********
  • içiciadam içiciadam:
  • NewGardener NewGardener:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** *** hahahaha**** ***** ***** hahahaha*
  • Houp53 Houp53:
    ** ******** ******* ***** ******* ******* **** ****** ******* ******* **** *******
    ***** * ** ****** **** ****** *** ********* ***** ******** hahahaha **** *** ******* ***** ****** **** ** ******* **** hahahaha* ****** ******* ********* ***** ******** **** *********
    +1
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha ****** ***** ********* ****** ******* ******* ********** hahahaha ****** ****** **
    ****** ** hahahaha*** hahahaha* ***** *** hahahaha**** ***** ***** hahahaha*
  • Houp53 Houp53:
    *** ****** hahahaha*** *********
    ***** hahahaha* **** ********* ********* *** **** *******
    Lew4nd0w5k1 Lew4nd0w5k1: ***** hahahaha* **** ********* ********* *** **** *******