Her şey yolunda mı ?

Bitkilerim 2 aylık oldular photo sizce her şey normal mi?

pineappleexpress

Kıdemli Üye
kanka bu 2 ayın ne kadarı veg dönem ne kadarı bloom? pistillerin kızıllaşmaya başlaması ama bud yapmamış olmasında bi sıkıntı var gibi geldi bana ama ustalar da bir baksın çiçeklenme dönemi sağlıklı yorum açısından veg döneme göre daha hassas bir dönem.

pineappleexpress

Kıdemli Üye
kanka yabancı forumlarda benzer durumlara bi göz attım. çıkarılmış 3 sonuç bulabildim. öncelikle en tehlikelisinden başlayayım. kabindeki kızların hepsi kız mı emin ol. döllenmiş dişilerde erken oluşabilirmiş. ama pek sanmıyorum ben resimlerde öyle bişey görmedim. ikincisi ışığın fazla yakınsa ısıdan ötürü olabiliyormuş. yada kabin ısısı. son olarak da zaten 7-8 hafta bloom süreci yaşayan bi bitki ak47. 3 hafta olmuş sen de çiçeklenmeye geçeli. sıkıntı olcak bişey değilmiş. spray yapma, kabini temiz tut. zaten belki de hiç bir problem yoktur, ustaların yorumu daha iç rahatlatıcı olur.

Uzay11

Kıdemli Üye
Brom ben acemiyim ilk growumu yapiyorum fakat araştırmacıyım böceklenmeye karşı tedbir al derim yapraklarda vargibi dikkat et.

kanka yabancı forumlarda benzer durumlara bi göz attım. çıkarılmış 3 sonuç bulabildim. öncelikle en tehlikelisinden başlayayım. kabindeki kızların hepsi kız mı emin ol. döllenmiş dişilerde erken oluşabilirmiş. ama pek sanmıyorum ben resimlerde öyle bişey görmedim. ikincisi ışığın fazla yakınsa ısıdan ötürü olabiliyormuş. yada kabin ısısı. son olarak da zaten 7-8 hafta bloom süreci yaşayan bi bitki ak47. 3 hafta olmuş sen de çiçeklenmeye geçeli. sıkıntı olcak bişey değilmiş. spray yapma, kabini temiz tut. zaten belki de hiç bir problem yoktur, ustaların yorumu daha iç rahatlatıcı olur.
2 tane kenevir tohumu ekmiştim erkek çıktı onları atmıştım çiçeklenme dönemi öncesi

Grow Muhabbetleri
Help Users
    G ganjasevdalısı: ****** ********** *** ****** ****