her defasında yeni tohum alıyor musunuz?

pogi

Üye
arkadaşlar ben daha ilk growumu yapıyorum bilmediğim için soruyorum bununla ilgili başlık varsa yönlendirirseniz sevinirim.

hasatta aldığınız cigaranın içinden tohum cıkmıyor mu tobacıdan aldıgım 1 gram cigaradan bile bazen 10 tane cıkıyor sonuçta bi kere yetiştirdik mi o genetikten sonsuz tohum almış olmuyor muyuz?

Ü

Üye silindi 20072

Guest
Olmuyoruz malesef kanka,bu dediğin iş clone alarak yapılıyor bahse konu almış oldugun sigaralardan çıkan tohumu yetiştirme ihtimalin var tabiki ama erkek çıkma olasılığı da yüksek.Bir sigaradan da çok fazla tohum çıkıyorsa o sigara fısstır zaten uğraşmaya değmez.. Sigaradan çıkan tohum ise uzun dönem olarak çıkar,bir bitkinin dışı mi erkek mi olduğunu anlaman için en az bı onbeş yirmi günlük sürenin geçmiş olması gerekir.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Bende FreewOrm ustanin yazdiklarina bir ekleme yapmak istedim. Sponsordan aldigin tohumlar kesinlikle disi ve kesinlikle o tohumlar dan yetistirdigin bitkinin ciceklerinde tohum göremezzin cünki genektikelri ona göre düzeltildi. Karar ver torbacidan devam mi yoksa kaliteli cigara icmek mi.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka yetistir kendin bak kaliteye ondan sonra bir daha torbacinin malinin yanindan bile gecmezsin

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka gel takil forumdaki kankalar daha ilk grow da sana hasat aldirilar. Özlikle yönetici kodrasunda burada bu isin birak ustsini üstadi var Ama önce forumlara gir ve oku okuyabildigin kadar

pogi

Üye
Kanka gel takil forumdaki kankalar daha ilk grow da sana hasat aldirilar. Özlikle yönetici kodrasunda burada bu isin birak ustsini üstadi var Ama önce forumlara gir ve oku okuyabildigin kadar
okudum baştan sona kanka her gün de yeni konuları takip ediyorum şuan sisteme durumum yok terasta auto bitki yetiştiriyorum seni yakalmışken sorayım youtube yorumlarından birisiyle tanışmıştım ilk benim aklıma bu grow işini o soktu nisan gelince tohumları falan temin ettim o arkadaş bana gübre olarak biobizz bloom grow top max yeterli demişti ama forumda fazlasını da kullanan arkadaşlar goruyorum sen ne diyosun eksikliğini farkedip ceremesini çeker miyim?

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Ben hic biobozz kullanmadim ama iyi kötü bilgim var, evet belirli ölcüde hasat alman icin o elindeki gübreler yeter sana evet bio bizz gübre semasinda daha fazla kullanilmasi gerekn gübreler var ama o gübreler yardimci gübreler sen esas gereken gübreleri almissin. Yani bu sekilde devam edersen hasat alirsin ama biraz zayif kalir hasatin

Yarimkokorec

Yeni üye
Ben hic biobozz kullanmadim ama iyi kötü bilgim var, evet belirli ölcüde hasat alman icin o elindeki gübreler yeter sana evet bio bizz gübre semasinda daha fazla kullanilmasi gerekn gübreler var ama o gübreler yardimci gübreler sen esas gereken gübreleri almissin. Yani bu sekilde devam edersen hasat alirsin ama biraz zayif kalir hasatin
Güvercin şerbeti ve yarasa şerbeti kullanma imkanın oldumu

Yarimkokorec

Yeni üye
Tabii ki kullanabilirsin ama o gübreler benim bransim degil ac bir yeni konu sana yardim edecek cok kanka var burada o gübreleri kullanan
Peki birşey sorabilirmiyim 5 auto 1 photo mu yetiştirmek yoksa 5 photo 1 automu yetiştirmek. ilk grow haliyle çatıgrow olucak tavana pencere açtırmayı düşünüyoruz güneş içinnve gübreler organik güvercin yarasa yani şuanlıı acemi bilgiyle öyle :)

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Peki birşey sorabilirmiyim 5 auto 1 photo mu yetiştirmek yoksa 5 photo 1 automu yetiştirmek. ilk grow haliyle çatıgrow olucak tavana pencere açtırmayı düşünüyoruz güneş içinnve gübreler organik güvercin yarasa yani şuanlıı acemi bilgiyle öyle :)
Sen önce ne istedigine karar ver bu soruyla dalga mi geciorsum benimle. Git isine

Ü

Üye silindi 25603

Guest
O zaman verdigin karari bildir öyle 5 auto 1 photo veya tersi sacma saban bir soru. Arkasindan ayni gübre sorusu cevabini verdigim halde

Yarimkokorec

Yeni üye
Ben merak ettm işte ilk defa sana sordum forumda internette konuları araştırdım ama yüzeysel bunlar birebir sormak istedim bunda ne varki

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Ben merak ettm işte ilk defa sana sordum forumda internette konuları araştırdım ama yüzeysel bunlar birebir sormak istedim bunda ne varki
Bak güzel yavrum benim eger hakikaten kendi growunu yapmak istiyorsan ki inanmiyorun bu konuda sana git gerisini stin midir hunter midir veya kankan saki mi onlara sor Sakiye yazdigim cevap senin icinde gecerli

Yarimkokorec

Yeni üye
O zaman verdigin karari bildir öyle 5 auto 1 photo veya tersi sacma saban bir soru. Arkasindan ayni gübre sorusu cevabini verdigim halde
Şöyleki en az 5 tohum alabiliyorum ilk growum olduğu için hepsini ekeceğim. Ama automu alayım photomu bilmiyorum önce onu sormak istedim . sonrasında organik gübreler hakkında bilgin varmı diye soru sordum ben yeterince araşıyırdım ama sanada bir sormakta fayda var dedim kıdemli üye yazınca. Çatı sorusu ise şu daire doğudan 4 saat kadar güneş alabiliyor ama eğer çatı penceresi dediğim olayı yaparsam;
Daha iyi sonuç alırım diye düşündüm

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • Avare Avare:
  • T Tropikal.MR:
    *** ***** ******** ****** hahahaha* ****** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: ***** ********* ********