Her gün

Ogulocb18

Yeni üye
arkadaşlar merhaba tek sorabileceğim yer burası o yüzden bu konuyu açtım
Her gün yüksek thc li haze içiyorum ve artık anksiyete paranoya falan yapmaya basladı şimdi azalt diyecekseniz şunu sormak istiyorum snoop dogg veya diğer rapçiler her gün deli gibi pure takılıyor onlarda anksiyete neden olmuyor veya oluyor mu ? Bana yardımcı olursanız cok sevinirim.

Ankmrj

Yeni üye
Be
Her gün yüksek thc li haze içiyorum ve artık anksiyete paranoya falan yapmaya basladı şimdi azalt diyecekseniz şunu sormak istiyorum snoop dogg veya diğer rapçiler her gün deli gibi pure takılıyor onlarda anksiyete neden olmuyor veya oluyor mu ? Bana yardımcı olursanız cok sevinirim.
belki var olanı tetikledi bunu bir olaya yada bir maddeye bağlamak kolay değil .. bi uzamanla görüş bence dumanın zararımı senden mi bi öğren ..

Ü

Üye silindi 2874

Guest
Mercedes le hacı murat karsilasmasi gibi bu .adamlar zengin keyfine içiyor .para sorun değil kafada düşünce yok. Hergun parti ... Adamların psikolojik olarak kötü bir zamanı yok kanka ....yani içme bu kadar basit .bu iş keyif işi hergun içersen aynı kafan mal gibi tabiki bide agir diorsun bir ara ver soyle işine gücüne bak ayda bir 2 haftada 1 takıl ne sorunn kalır nede baska birsey

Kanka

Administrator
Yönetici
Kanka ben 3 senedır hergun içiyorum , hayatımda bı kaygı , veya sigara ıcerken saklanmam gereken bıyer veya kimse yok , ınsanın sağlığını olumsuz etkileyen tek şey insandır , demekki içmedende mucadele etmen gereken bir yaşantı var , içtiğinde kendi tenefüsünü veriyor veya orası senın kaçış noktansa gerçekliktende bi o kadar uzaklaşmaya başlıyorsun büyük ihtimal , yapabılıyorsan yeni bi sayfa açıp tekrardan başla kanka yapamıyorsanda sınırlarını çiz hiç olmadı saklama kanka kabullensinler ne varsa

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
    ***** hahahaha** * * * ** *** ***** ***
  • Mest Mest:
    ******* ******** ****** ***** ******* ******* ********* hahahaha*** ***** ******** ********* *******
  • O Ogkushh07:
  • Mest Mest:
  • O Ogkushh07:
    ****** *** ***** **
  • kkush kkush:
  • Mest Mest:
  • kkush kkush:
    +1
  • O Ogkushh07:
  • O Ogkushh07:
    ** **** **
  • kkush kkush:
    **** ******* ****** ****** hahahaha* ***** ***
  • O Ogkushh07:
    ********* hahahaha **** ***
  • Mest Mest:
    hahahaha***** *** **** ****** ******
  • O Ogkushh07:
  • Mest Mest:
    ***** ***** hahahaha**
  • D despotdes:
  • kkush kkush:
    hahahahahahahaha
    +1
  • D despotdes:
  • Mest Mest:
    *** hahahahahahahaha
  • kkush kkush:
    hahahaha ****** ****** *** ***** ***** ** ********* hahahaha* hahahaha**** ***** ** ******* *****
  • Mest Mest:
    **** ****** *** **** ******* ** ******* ****** ******** hahahaha**** ***** ** ******* *****
  • D despotdes:
    D despotdes: ** *** *** *** ********** ****** ********** **** **********