her zaman badtrip yasiyorum

yasam

Yeni üye
aga fazla takılan birisi değilim keyifci insanım ayda 1 içiyorum neyse muhabbete geleyim ne zaman içsem çarpıntı yapıyor önceden içmeyi severdim bu aralar bıraktım neden öyle oluyor sizce

Erken hasat edilmisse yapar, sativa ise yapar,
bende de ayni sıkıntı var biraz fazla kacirayim hemen carpinti paranoya :)

yasam

Yeni üye
Erken hasat edilmisse yapar, sativa ise yapar,
bende de ayni sıkıntı var biraz fazla kacirayim hemen carpinti paranoya :)
evet aga cok rahatsiz edici la eskiden hic olmuyordu rahat rahat takılıyodum şimdi hemen paranoya çarpıntı sanrılar falan rahatsız edici olmaya başladı yokmu çözümü bunun veya az mı icicez

Kanka bende de oluyordu ilk zamanlar. İçtiğin miktarı azalt derim, kendi ayarını bulacaksın zaten. Halen böyle kalabalık bgir ortamda çok içeyim, aynı şekilde geriliyorum ben de.

yasam

Yeni üye
Kanka bende de oluyordu ilk zamanlar. İçtiğin miktarı azalt derim, kendi ayarını bulacaksın zaten. Halen böyle kalabalık bgir ortamda çok içeyim, aynı şekilde geriliyorum ben de.
aga ben her zaman tek içiyorum ve çok içtiğimi de düşünmüyorum yarım sömekten daha az kırıyorum gene rahatsız oluyorum yani kafayı sıyırıcam **** rahat rahat içemiyorum

wooZ

Üye
aga fazla takılan birisi değilim keyifci insanım ayda 1 içiyorum neyse muhabbete geleyim ne zaman içsem çarpıntı yapıyor önceden içmeyi severdim bu aralar bıraktım neden öyle oluyor sizce
İçtiğin ortama, içtiğin sigaraya bağlı kendin mi yetiştiriyorsun bilmiyorum eğer çorbacıysa çorbacı değiştir katkılı sigaralar insanı manyak yapıyor, eğer ortamdan kaynaklıysa tek içiyorum demişsin cigara içip boş boş reelsda dolaşma yada boş kalma müzik dinlesen bile bir şeyler okusan bile rahat olursun. Ve tütünü azaltabildiğin kadar azalt mümkünse kullanma (sararkende boş içerkende) ve miktarını doğru ayarlayabilirsin kendine göre, şahsen ben tek içerken 1 cigara bana çok ağır geliyor gerek duymuyorum ufak bonglarla ama ufak aralıklarla çok mutlu devam edebilirsin. birde kanka aç kanye west al eline bi katur kutur elma sulu olsun çapur çupur ye ne paranoyası ya hayırdır kim geliyo :D

Kolpa.

Üye
Bende indika genetikte pek bir şey olmuyor ama Savita da aynı senin gibiyim.Öncelikle normal sigara içiyorsan biraz azalt sonra spor sonra düzenli beslenme.Sonra saf iç ve bir yudumu al sonra bekle sonra ikinci sonra üçüncü hangisinde yamuluyorsan dur.Yani aralıklı iç hepsini direk bitirme.Sonra baktın çarpıntı oluyor kendini telkin et merak etme kimse ölmez ama kendine güvenin yoksa psikolojik olarak kötüysen seni rahat bırakmaz çarpıntı panik atak.Bende senin gibiyim inan içmek bile istemiyorum bazen ama savita kafasından da vazgeçemiyorum .Devam kanka

asgü

Üye
bende çok sık yaşıyorum anksiyete panik atak bad trip ama yorumlara şaşırdım sativa'da asla yaşamıyorum eğlenceli enerjik geliyor sati.. ben indica'da yaşıyorum şu oturduğun yere yapıştıran ağır kafalar bende çok kötü etkiler bırakıyor.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
  • T terbiyeligunahkar:
    **** hahahaha ********** ******* ****** *** *** *** ***** **** **** ****** **** hahahaha****
  • T terbiyeligunahkar:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** ***** *
  • T terbiyeligunahkar:
    **** ** hahahaha ***** *
  • kawinnnz kawinnnz:
    ****** ** ****** hahahaha
  • T terbiyeligunahkar:
    ****** ******* *** *** hahahaha ** ****** hahahaha
  • T terbiyeligunahkar:
    ******* ******** *** **** *** ***** *** ******* ******* ******* *** hahahaha** ********
  • T terbiyeligunahkar:
  • M merto1835:
    hahahahahahahaha
  • M merto1835:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • M merto1835:
    ****** hahahaha* ****** *****
  • D delimet35:
    ********* **** ********** ** ***** ***** hahahaha
  • M merto1835:
  • D delimet35:
    ****** hahahaha hahahaha*
  • D delimet35:
    hahahaha **** ****** ********** ********** ***** **** ********** hahahaha***
  • Mest Mest:
    hahahahahahahaha
  • Mest Mest:
    ********* ****** ** *
  • Mest Mest:
    ******* ***** ********** **** ****** ******* ****** ********** ********* ***** ******* ***** **** hahahaha ******* ******* hahahaha ****** ********
  • D delimet35:
  • Mest Mest:
  • Mest Mest:
  • Z zanova:
  • M Mpt77:
    ******** ********* hahahaha *** hahahaha* ****** ****** ********** hahahaha** ***** *** ***
  • M Mpt77:
    ********** ****** ********** ****** ******* hahahaha ** ******* ***** hahahaha* ***** **********
    M Mpt77: ********** ****** ********** ****** ******* hahahaha ** ******* ***** hahahaha* *****...