HERMA BITKIMIN KAFASINI KOPARIP...

Atmadım tabiki siz öyle sandınız dimiiii sizi gidi sizilerrrr :D

2 saatlik uğraş sonrası cımbız ve alkolle tüm tohumlarini temizledim ve eski yerine koydum. Acaba bundan sonra ki süreç nasıl gelişir??

Ü

Üye silindi 12891

Guest
kopartmanın bi işe yaradığını düşünmüyorum görünür yerden kopartırsın ama sömeğin içinde oluşursa fark etmezsin onu kopartamazsın herma durumu devam eder yani alanın varsa bence farklı bi kabine alıp o bitkiye devam et tohumları kopartma herma bitkiden çıkan tohumların %80 dişi oluyor tohumsuz sıgara veriyor sog yaparsın gelecek growa :)

kopartmanın bi işe yaradığını düşünmüyorum görünür yerden kopartırsın ama sömeğin içinde oluşursa fark etmezsin onu kopartamazsın herma durumu devam eder yani alanın varsa bence farklı bi kabine alıp o bitkiye devam et tohumları kopartma herma bitkiden çıkan tohumların %80 dişi oluyor tohumsuz sıgara veriyor sog yaparsın gelecek growa :)
Smdi başka bi yere alıp bi hafta takip edicem. Tekrar uretirse kafasını isircam sonunda

arsenal

Yeni üye
her türlü üreticek onun kesilmesi gibi bişey söz konusu değil tecrübeyle sabittir ve polen açtığında her yere yayılıyor veba gibi önleyemezsin diğerlerine de bulaşır sonra ağlarsın kes at onu başka bitkin varsa

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    **** *** ******* hahahaha** ******* ********** **
  • A active661:
    ***** ***** hahahaha* ** ****** ******** * ****** ****** ******* **** ****** ****** ****** ** ** ***** ******** ****** ******
  • A active661:
  • A active661:
    hahahaha** ** **** *** hahahaha*
  • A active661:
    ********* ********** ********* **** hahahaha****** ***** ******
  • Didrug Didrug:
    hahahaha** ***** ****** ***** ***** * ****** hahahaha hahahaha***** ** ***** ****** * ***** *** **** hahahaha** **** ********** ******** ***** ** ***** ***** hahahaha* ** ****** ******** * ****** ****** ***
  • Didrug Didrug:
    ********** ******** * ********** ******* **** ********* ******** *** ***** **** *** ****** ********** ********* ****
  • Didrug Didrug:
    ******** ***** ******* ****** ******* **
  • A active661:
  • A active661:
  • A active661:
  • A active661:
    ******** ** ******* ********** ***** hahahaha
  • A active661:
    ******* hahahaha***** **** hahahaha** * ******* ***** ********* ********* **** ****** **********
  • A active661:
    hahahaha* *** ***** ******** ***** ** ******* ****** ******* *** ******** ********* **** ******* ******** ** ***
  • A active661:
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** ********* ****** *** ***** hahahaha
  • A active661:
    **** hahahaha******** ****** ********** **** hahahaha ******** *
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** **** **** ******* hahahaha **** ****** **** **** hahahaha* *******
  • A active661:
    ** ** ********* *** hahahaha* **** *** hahahaha***
  • A active661:
    ***** **** hahahaha********* ********** ** ******
  • istr istr:
  • istr istr:
  • VendettaX VendettaX:
    VendettaX VendettaX: ****** ****** ********** ******* *********