Herma mı var?

Afrodit

Üye

hachiko

Yeni üye
Gördüğün keseleri açılıp polen yaymadan elinle üşenmeden topla öncesin de ellerini güzelce dezenfekte et dostum.

Ü

Üye silindi 32564

Guest
Oda tamamen karanlık olmazsa ufak ışık sızıntıları yüzünden bitki herma yapabilir. Dikkatli ol, polen keselerinide elinle toplamaya kalkmak delilik olur. Kaş yaparken göz çıkarma.

hachiko

Yeni üye
Oda tamamen karanlık olmazsa ufak ışık sızıntıları yüzünden bitki herma yapabilir. Dikkatli ol, polen keselerinide elinle toplamaya kalkmak delilik olur. Kaş yaparken göz çıkarma.
Ben topladim hasatimda 1tane tohuma denk gelmedim.kulaktan dolma değil. Bizzat denedim başarılı. Eskiden canna reis vardı burada o tavsiye etmişti.

Ü

Üye silindi 32564

Guest
Ben topladim hasatimda 1tane tohuma denk gelmedim.kulaktan dolma değil. Bizzat denedim başarılı. Eskiden canna reis vardı burada o tavsiye etmişti.
Toplarken patlama ihtimali var, tecrübesiz yada elinin ayarı olmayan biri yaparsa patlayabilir. Canna zamanında projektörde tavsiye ediyordu, bir çok arkadaş mağdur oldu sayesinde :D :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **