HERMA MI DİŞİ Mİ

Arkadaşlar bu bitkinin herma olma ihtimali var mı, yani sömeklerde tomurcuk benzeri şeyler görüyorum umarım gözlerim bozulmuştur
SaCjhp.jpg

SaC8ms.jpg

SaC6ON.jpg

Wireman

Üye
büyün fotolara dikkatlice baktım ben hiç çiçek göremedim bal gibi güzel sömekler gözüküyor bol hasatlar

büyün fotolara dikkatlice baktım ben hiç çiçek göremedim bal gibi güzel sömekler gözüküyor bol hasatlar

Chatteki arkadaşlar azotla ilgili problemler olduğunu, o tomurcukların boş tohum keseleri olduğunu söylediler.
AN bloom a+b, big bud ve nirvana gübre kullanıyorum, bi sulama gübreli bi sulama keçi boynuzu pekmezli su veriyorum, sizce flush atmayı gerektiren bi durum var mı, gübre sıklığını azaltmalı mıyım?

R

Ripley'sOG

Guest
Bitkinde bir sorun yok kanka gayet iyiler sadece gübreni 1 tık azalt hafiften yakmış yaprak uçlarını

Wireman

Üye
Chatteki arkadaşlar azotla ilgili problemler olduğunu, o tomurcukların boş tohum keseleri olduğunu söylediler.
AN bloom a+b, big bud ve nirvana gübre kullanıyorum, bi sulama gübreli bi sulama keçi boynuzu pekmezli su veriyorum, sizce flush atmayı gerektiren bi durum var mı, gübre sıklığını azaltmalı mıyım?
Kenevir erkek ve dişi cinsiyet hemfikiriz dimi kanka erkek denilen arkadaş çiçekten oluşuyor erkek tohum değil aslında çiçektir senin kızının yanında erkek olsa çiçek açtığında onu döller bu sayede o boş tohum keseleri tohum ile dolar eğer erkek döllemezse ve birkinde herma değilse o boş tohum keseleri bizim içeçeğimiz sömek haline gelir yani sıkıntı yok kızının kocaman boş tohum keseleri var

Kenevir erkek ve dişi cinsiyet hemfikiriz dimi kanka erkek denilen arkadaş çiçekten oluşuyor erkek tohum değil aslında çiçektir senin kızının yanında erkek olsa çiçek açtığında onu döller bu sayede o boş tohum keseleri tohum ile dolar eğer erkek döllemezse ve birkinde herma değilse o boş tohum keseleri bizim içeçeğimiz sömek haline gelir yani sıkıntı yok kızının kocaman boş tohum keseleri var
Erkek olmadığı zaten belli onda sorun yok ta işte o tomurcuklar kafamı karıştırmıştı acaba herma mı diye düşündüm ne olduğunu anladım çok teşekkürler

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ax-b ax-b:
    hahahaha* ***** **** ***** ********* **
  • NONTRAVELLER NONTRAVELLER:
  • ax-b ax-b:
    **
  • Bomberx Bomberx:
    ***** ****** ***** *** **** *** **
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ****** ********* *** **** ****** ******** **** *** ******** ** **** ****** ****** *** **********
  • Bomberx Bomberx:
    ******* ** ****** **
    *** **** hahahaha ***** **** ******* hahahaha** ****** ******* ****** ** hahahahahahahaha
  • ax-b ax-b:
  • Bomberx Bomberx:
    ******** ***** * **** * ****** **** ********** ******* ****** ****** **** hahahaha* ********** ***** ***** ******** *** ***** ***** ********* ****** **** **
    ***** *** ** ***** ***** ******* ** hahahaha ******** ****** ***** *** **** *** **
  • ax-b ax-b:
    ***** ** ****** ******** * hahahaha* *******
    ***** ****** ***** hahahaha***
  • Bomberx Bomberx:
    hahahaha* ***** **** ***** ******** ***** ********* ******* ********
  • Bomberx Bomberx:
    hahahaha*** *****
  • Bomberx Bomberx:
  • Bomberx Bomberx: