Hesi coco.

• Konbuyu başlatan Üye silindi 25603
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 25603

Guest
Arkadaslar aranizda hesi gübrelerinin hepsini tam set olarak kullanmis olan varsa ,tecrübeleriniz hakkinda bilgi verirmisiniz lütfen. Cannaya göre mukayese edebilirmisiniz eger bu konuda tecrübeniz varsa.

mami10_

Doktor
Ustam ben kullanmadım da yalnız bir sorum olacak sana, ben bu growda Coco yapmak istiyorum, elimde an serisi gübreleri bir çoğu var illa Coco gübre mi almam lazım? Yoksa elimdekiler le iş görür müyüm? Coco un mantığını az çok biliyorum, plagron Coco premium kullanmak istiyorum ve yazdığına göre ph ayarlamams gerek yok. Doğrumudur? Zaten gübreler de ph perfect
Bitki sorunlarını da az çok biliyorum fazla sorun yaşamam gibime geliyor. Senin fikrin nedir?

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Hesi kullanan ve cok iyi sonuc alan bir tanidim var, ama benim hesi konusunda tecrüben yok denecek kadar az, benim yaptigim arastirmalarda Hollandanin en iyilerinin arasinda oldugu yaziyor, Aslinda cannadan vaz gecmiyecegim sadece auto icin kullanabilirmiyim diye arastirma yapiyorum. @mami10_ dostum AN gübreler hakkinda hic tecrübem yok hic kullanamadim, cünki An kimyasal. Eger coco yapacaksan ana gübre olrak coco gübresi kullanmalisin. Diger yardimci günreler zaten genelde her yetistirme medyasi icin ayni oluyor, en azindan canna da öyle. Arastir bakalim AN gübrelerinin coco icin olani varmi, elbetteki elindeki gübreleri cocoda kullanabilirsin ama sikindi hangi dozajda gübre hazirliyacaksin. Cünki coco ve toprak arasinda gübre hazirlamada miktar farki var.Toprakta 3-4 günde bir sulama yaparken cocoda her gün gübreli sulama var.

Hesi kullanan ve cok iyi sonuc alan bir tanidim var, ama benim hesi konusunda tecrüben yok denecek kadar az, benim yaptigim arastirmalarda Hollandanin en iyilerinin arasinda oldugu yaziyor, Aslinda cannadan vaz gecmiyecegim sadece auto icin kullanabilirmiyim diye arastirma yapiyorum. @mami10_ dostum AN gübreler hakkinda hic tecrübem yok hic kullanamadim, cünki An kimyasal. Eger coco yapacaksan ana gübre olrak coco gübresi kullanmalisin. Diger yardimci günreler zaten genelde her yetistirme medyasi icin ayni oluyor, en azindan canna da öyle. Arastir bakalim AN gübrelerinin coco icin olani varmi, elbetteki elindeki gübreleri cocoda kullanabilirsin ama sikindi hangi dozajda gübre hazirliyacaksin. Cünki coco ve toprak arasinda gübre hazirlamada miktar farki var.Toprakta 3-4 günde bir sulama yaparken cocoda her gün gübreli sulama var.
Yani fiyatı da uygun hesi'nin coco setinin. işte aradaki farkı çözmemiz için senin gibi profesyonelin bir yetiştirmesi gerekiyor. Bu arada magicplant.net Hesi'nin Türkiye distribütörüymüş abi

Ü

Üye silindi 25603

Guest
AN beni ilgilendirmiyor ama genede tesekkürler, eger yeteri kadar yorum alamaz isem hesini baslangi seti var 1 bitkiye yeter, 1 bitki hesi 2 -3 canna ile yapacagi.

mami10_

Doktor
Coco gübresi var an serisinin grow Bloom alsam geri kalanını elimde olnla hal ede biliemiyim?
Kimyasal bende sevmiyorum ama uğraşı az diye kullanıyorum tembellikten yani
Peki bu Coco için önereceğin yazı makale var mı ustam?

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Evet magicplant in sitesinde ben de okudum o bilgiyi.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dur biraz bir kac ingilizce site bulmustum ama kaldirdim PCden, biraz bakayim bulurum gene.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum cok site varda cogunda tohum reklami var ondan dolayi paylasmiyoum link. Bulacagim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Didrug Didrug:
  • A active661:
  • A active661:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • A active661:
  • Didrug Didrug:
  • A active661:
  • Didrug Didrug:
    +1
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ********** ******** hahahaha ********
  • Didrug Didrug:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    +1
  • A active661:
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* **** ***** hahahahahahahaha*** ******** ********* *** **** **** *** hahahahahahahaha ******** ** ****** ** **** ***** ********* ********** **** * ***** **** hahahaha *** * ******* ******* **** ****
  • A active661:
    **** ** ****** hahahaha***** **** ***** hahahahahahahaha*** ******** ********* *** **** **** *** hahahahahahahaha ******** ** ****** ** **** ***** ********* ********** **** * ***** **** hahahaha *** * ******* ******* **** ****
    ***** ****** ****** *** hahahaha***
    +1
  • A active661:
    ***** ** ** ********* ** ** hahahaha* ******* hahahaha hahahaha*
    +1
    ***** ******** ** *** ******* ******** ****** **** ***** hahahaha**
    +1
  • A active661:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ***** ******** ** *** ******* ******** ****** **** ***** hahahaha******** hahahaha *** *****
    +1
    *** ** ******** *** ******* ******** ****** hahahaha*
    Lemonhazelover Lemonhazelover: **** ******* *****