Hidroponik sistem bilgi lazım

Ü

Üye silindi 22921

Guest
selamlar

kaç adet yapacağına bağlı.eğer 4 adet yapacaksan dwc yapamazsın fakat 2 tane ile idare edebilirsin.
bu işin en doğru yapılış şekli rdwc'dir.
sistem dizerken suyu soğuk tutmak için chiller bakmanız gerekiyor.aksi takdirde bir çok hastalıkla uğraşabilirsiniz.
Bu sistemde kabin ışık ve gübre yokmu

weedmary

Yeni üye
bu sorulari cevaplamami beklemiyorsun herhalde. googlea rdwc cannabis veya dwc cannabis yazarak ogrenmeye baslayabilirsin
Dostum merhaba rdwc sistem kurdum kafama takılan bazı konular var müsait zamanında yardımcı olursan sevinirim

* önümüz yaz su sıcaklıgı ile alakalı sorun yasarmıyım

* ppm pH ölçmem yeterlimi ec kafamı karıştırdı

* co2 tüpünü kontrol cihazı olmadan kullanabiliryim

koala

tembel hayvan
Dostum merhaba rdwc sistem kurdum kafama takılan bazı konular var müsait zamanında yardımcı olursan sevinirim

* önümüz yaz su sıcaklıgı ile alakalı sorun yasarmıyım

* ppm pH ölçmem yeterlimi ec kafamı karıştırdı

* co2 tüpünü kontrol cihazı olmadan kullanabiliryim
evet sorun yaşarsın onlemini alman lazim
ppm ve ec ayni sey gibi bisi zaten bunlara da bos zsmaninda bakarsin
co2 tüpü kullanmadim ama sanmıyorum

weedmary

Yeni üye
evet sorun yaşarsın onlemini alman lazim
ppm ve ec ayni sey gibi bisi zaten bunlara da bos zsmaninda bakarsin
co2 tüpü kullanmadim ama sanmıyorum
Su soğutma için neyi tavsiye edersin dostum otomatik bir sistem mi chiller biraz pahalı onun yerine akvaryum fan sogutucusu ve ya başka bir formül ne yapayım sence

koala

tembel hayvan
Su soğutma için neyi tavsiye edersin dostum otomatik bir sistem mi chiller biraz pahalı onun yerine akvaryum fan sogutucusu ve ya başka bir formül ne yapayım sence
dostum sebil soğutucusuna akıllı role bağlayıp onu soğutucu olarak kullananlar var ama dwc icin gördüm rdwcnin tankına yeter mi bilmiyorum malesef pahali bu chiller işi alternatif kovalamak lazim

weedmary

Yeni üye
dostum sebil soğutucusuna akıllı role bağlayıp onu soğutucu olarak kullananlar var ama dwc icin gördüm rdwcnin tankına yeter mi bilmiyorum malesef pahali bu chiller işi alternatif kovalamak lazim
Merhaba dostum umarım iyisindir en ideal su sıcaklıgı kaç derece bilgilendirirsen sevinirim en alt üst sıcaklıklar nelerdir

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
    *** ********* ** ** **** ******* ***** ****** ********* ** *** hahahaha* ********* ****
  • Narkotik Narkotik:
    Narkotik Narkotik: *** ****** ***** ***** ***** ******** ***** *** ***