High cbd %17

B0T

Yeni üye
Merhaba dostlar,

Temin edilebilir bir durumda high CBD { CBD %17 THC%0.5} tohum büyüttükten sonra tüketim için hangi yolu izlemeliyim yağ çıkartma metodu mu veya kurutma kürleme işleminde fayda görür müyüm.?

Bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim..

Son düzenleme:

Shepard

Müptezel
Merhaba. Yurtdışındayken %12 CBD Ak-47 pre-roll denemiştim. Hafif sersemlik dışında bir etkisini görmedim. Tercihen kullanılabilir ama herhangi bir high bekliyorsan hüsrana uğrarsın.

Shepard

Müptezel
Ağrılarını azaltmak için yabancı kaynaklarda ağrıya iyi gelen THC genetikleri bulabilirsin bizim ülkede olmasa da birçok kişi bunun için cannabis kullanıyor. Hem tertemiz kafanı yaşar hem ağrını dindirirsin. Ben kafa yaşamak istemiyorum diyorsan THC oranı daha düşük genetiklere yönelmelisin ama sadece CBD'yi ağrı kesici için kullanmak, yetiştirmek için verdiğin çabaya değmez diye düşünüyorum deneyimime göre. Son karar senin tabi. Bol şans.

B0T

Yeni üye
Ağrılarını azaltmak için yabancı kaynaklarda ağrıya iyi gelen THC genetikleri bulabilirsin bizim ülkede olmasa da birçok kişi bunun için cannabis kullanıyor. Hem tertemiz kafanı yaşar hem ağrını dindirirsin. Ben kafa yaşamak istemiyorum diyorsan THC oranı daha düşük genetiklere yönelmelisin ama sadece CBD'yi ağrı kesici için kullanmak, yetiştirmek için verdiğin çabaya değmez diye düşünüyorum deneyimime göre. Son karar senin tabi. Bol şans.
Bilgilendirme için teşekkürler 1:1 oranlara bakacağım

tanersins

Yeni üye
Ben de CBD için arıyorum, sağlık için. En faydalı olanı bulduğunuzda benimle de paylaşır mısınız lütfen.

Ü

Üye silindi 2874

Guest
Bende ağrı kesiciligi kuvvetli olan cbd fazla.olan bir genetik arıyorum varmıdır bildiğiniz cbd yüksek thc düşük bir genetik bilen

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    *** ****** ****** hahahaha *** ******* ******* ****** ** ***** *** **** *** **** hahahaha
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ** ***** ** * *** hahahaha*** *****
  • içiciadam içiciadam:
    ** **** ***** * ********* **** ***** ***** *** ****** ****** hahahaha *** ******* ******* ****** ** ***** *** **** *** **** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ***** ********* ****** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ** ******* hahahaha
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha ****** ***** * hahahaha *** **** ****** **** ****** *****
  • lavrens lavrens:
    ***** hahahaha* ** * ** ******* ******* ** ***
    ** ******* ******** ***** *** ***** ***** ********** ********* ***** ******* ******* ** * ** **** ******* *** *** ****** ** ********
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** ********** ********** ******* **** ******** **** ******* *** ********** ******* **** ******* *** ********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* ******* hahahaha** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha*** ***** *** *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • lavrens lavrens:
    *** ******** ****** hahahaha** ** ******
  • lavrens lavrens:
    ****** **** hahahaha***
  • lavrens lavrens:
    ***** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ** ***** ******** hahahaha*** ***** *** *******
  • W wickedstick:
    ********* ***** ********* ******** hahahaha** ****** hahahaha ****** ****** ****** **** **** ******** ****** ******* *** ****** ******
    W wickedstick: ********* ***** ********* ******** hahahaha** ****** hahahaha ****** ****** ****** ****...