Hollanda’da nereden hangi tohumu almalıyım?

Turkolorian

Yeni üye
Herkese selamlar 2 ay önce Almanya’ya taşındım Hollanda’ya 1 ay sonra gitmeyi planlıyorum. Araştırdığım kadarıyla bana göre en iyi seçenek super lemon haze. Böyle coşku, kahkaha, canlanmak ikisi bir arada olur mu bilmiyorum ve yüksek bir his istiyorum. Şimdiye kadar hiç grow yapmadım iç mekanda yetiştirmeyi düşünüyorum, şimdiden teşekkürler.

üfirik bi kafa,aklın başında değil gibi mutlu ve bedensel olarak da düşürmeyen bi kafa istiyorsun...bu kafayı yapan sativa dominant birsürü genetik var.sadece super lemon haze değil...yukarıdaki arkadaşlar da yazmış zaten.. super silver haze,amnesiac,amnesia haze ve diğer amnesialar, cindrellalar özellikle de cindrella99, jack herrer, blue dream ,hawai orjinli sativa dominantlar...şimdi daha aklıma gelmedi..euphoric effect yaz google binlerce genetik çıkar karşına..

wolferic

Müptezel
hollandaya gittiğinde saglam bi kafeye gir sana muhtemelen white choco haze önerirler.orda populer hazeleri dene hangisi hosuna gitti al tohumunu .white choco haze neden önerirler hem aromasi hem kokusu indica kadar iyi ama kafası haze kafası

kapsudo

Üye
Merhaba,
Amsterdam'dan tohum almak icin en mantikli yer Amsterdam Genetics. Adresleri Humberweg 6, merkezin batisinda sanyii mahallesine dogru. Merkezden trene binip sloterdijk'de indikten sonra yuruyerek gidebilirsin, en guzeli bisikletle gitmek.
Arkadaslar bu isin ilmini yapiyorlar, anlatin durumunuzu sizin icin en uygun tohumlar nedir aciklarlar. Ictigin, sevdigin cok iyi urunu evde donanim olmadan yetistirmek mumkun olmayabilir.

Night owl

Müptezel
Merhaba,
Amsterdam'dan tohum almak icin en mantikli yer Amsterdam Genetics. Adresleri Humberweg 6, merkezin batisinda sanyii mahallesine dogru. Merkezden trene binip sloterdijk'de indikten sonra yuruyerek gidebilirsin, en guzeli bisikletle gitmek.
Arkadaslar bu isin ilmini yapiyorlar, anlatin durumunuzu sizin icin en uygun tohumlar nedir aciklarlar. Ictigin, sevdigin cok iyi urunu evde donanim olmadan yetistirmek mumkun olmayabilir.
Bulldog Cafe kaliteli tohum vardır knk

Ü

Üye silindi 32956

Guest
Gelmiş geçmiş en iyi tohum firması (Bence) Green House mükemmel çalışmaları var YouTube'dan takip edebilirsiniz çok sağlam bir firma her konuda.

Ü

Üye silindi 32956

Guest
Genetik olarak da bu firmanın yeni çıkardığı genetikleri deneyebilirsin çok iyiler Hele ki lemon Orange aşırı güzel.

Gelmiş geçmiş en iyi tohum firması (Bence) Green House mükemmel çalışmaları var YouTube'dan takip edebilirsiniz çok sağlam bir firma her konuda.
neye göre gelmiş geçmiş ??? binlerce firma var..bu firmaların hepsinden birer genetik alıp yetiştirmeye kalksan 10 tane ömrün olsa gene de yetmez...kıyas edebilmek için gelmiş geçmiş tüm firmaları denemen lazım..bu kadar büyük laf ettiğine göre dünyaya yüzlerce kere geldin ve her seferinde de ayrı firmaların genetikleriyle grow yaptın ve bunların hepsini bi defterde not tuttunfalan filan...evliya mısın olum sen bu kadar gelmişi geçmişi tam anlamıyla biliyon ediyon..

cahil insan az bilir ama herşeyi bildiğini zanneder.. bilgili insan çok bilir ama bilginin sonsuzluğunu idrak edip ezilir..ben birşey bilmiyorum der susar,bir kenara çekilir...

Son düzenleme:

Night owl

Müptezel
neye göre gelmiş geçmiş ??? binlerce firma var..bu firmaların hepsinden birer genetik alıp yetiştirmeye kalksan 10 tane ömrün olsa gene de yetmez...kıyas edebilmek için gelmiş geçmiş tüm firmaları denemen lazım..bu kadar büyük laf ettiğine göre dünyaya yüzlerce kere geldin ve her seferinde de ayrı firmaların genetikleriyle grow yaptın ve bunların hepsini bi defterde not tuttunfalan filan...evliya mısın olum sen bu kadar gelmişi geçmişi tam anlamıyla biliyon ediyon..

cahil insan az bilir ama herşeyi bildiğini zanneder.. bilgili insan çok bilir ama bilginin sonsuzluğunu idrak edip ezilir..ben birşey bilmiyorum der susar,bir kenara çekilir...
Amerikaya gitse fikri değişir kuzey ve california genetikleri kanada da üretilen yerli grower lar vs

Ü

Üye silindi 32956

Guest

Ne boş yaptın kardeşim parantez içinde bence dedim okumuyor musun.

kafa48

Üye
eğer SLH alacağım diyorsan tek adres green house.80lerin sonunda bu genetiği dünyaya tanıtan-çaprazlayan firma olur kendileri.4-5 tane de şampiyonluk kazandılar bu genetikle.bu firmanın SLH genetiğini 2 kere alıp grow yaptım ve hem hasat olarak hem de kalite olarak muhteşem sonuçlar aldım.ama farklı genetik bakacaksan o başka

Turkolorian

Yeni üye
eğer SLH alacağım diyorsan tek adres green house.80lerin sonunda bu genetiği dünyaya tanıtan-çaprazlayan firma olur kendileri.4-5 tane de şampiyonluk kazandılar bu genetikle.bu firmanın SLH genetiğini 2 kere alıp grow yaptım ve hem hasat olarak hem de kalite olarak muhteşem sonuçlar aldım.ama farklı genetik bakacaksan o başka
Herkese teşekkürler.. kafa48 agam adı greenhouse centrum olarak mı geçiyor adres:
Oudezijds Voorburgwal 191
1012 EW bu şekilde.

Bir de Türkiye’de işim çıktı 1 haftalığına gitmem gerek arkadaşlarım nasiplensin diye yanımda 10gr ve 3-5 tohum uçakla getirsem savcıya ağam bunlar tekerlek değil değirmen taşı diye savunma yazmak zorunda kalır mıyım? Var mıdır xray ve köpekleri atlatmanın bir yolu?

Herkese teşekkürler.. kafa48 agam adı greenhouse centrum olarak mı geçiyor adres:
Oudezijds Voorburgwal 191
1012 EW bu şekilde.

Bir de Türkiye’de işim çıktı 1 haftalığına gitmem gerek arkadaşlarım nasiplensin diye yanımda 10gr ve 3-5 tohum uçakla getirsem savcıya ağam bunlar tekerlek değil değirmen taşı diye savunma yazmak zorunda kalır mıyım? Var mıdır xray ve köpekleri atlatmanın bir yolu?
hangi ülkeden ne tohumu götürmeye kalkarsan kalk her devlette yasaklı madde olarak geçer..domates tohumunun bile ülkeye bakanlıktan izinsiz girmesi yasak ama internette yurtdışından çatır çatır getiriyor millet,çeşitli forumlarda görüyorum..bu esrar tohumu ayriyetten bi kaygıya gerek yok,sadece izinsiz tohum getirmek,suç bu olacak gümrükte..
ama hollandadan en kolay getirme yöntemi,kot giyip paça kısmındaki 2 kat bölgede getirmeyi daha uygun bulan görüşe bende katılıyorum..çantaların içine doğrultulan xray çok hassas,herşeyi ayna gibi gösteriyor..üst aramasında 8 tohumu paçasında getirip x-ray cihazında ötmediğini söyleyen gördüm..ben bi gitsem 30 taneden aşağı sokmam orası ayrı ama bana bıu yöntem mantıklı geliyor..kalem içini falan görüyorlar artık..

Turkolorian

Yeni üye
hangi ülkeden ne tohumu götürmeye kalkarsan kalk her devlette yasaklı madde olarak geçer..domates tohumunun bile ülkeye bakanlıktan izinsiz girmesi yasak ama internette yurtdışından çatır çatır getiriyor millet,çeşitli forumlarda görüyorum..bu esrar tohumu ayriyetten bi kaygıya gerek yok,sadece izinsiz tohum getirmek,suç bu olacak gümrükte..
ama hollandadan en kolay getirme yöntemi,kot giyip paça kısmındaki 2 kat bölgede getirmeyi daha uygun bulan görüşe bende katılıyorum..çantaların içine doğrultulan xray çok hassas,herşeyi ayna gibi gösteriyor..üst aramasında 8 tohumu paçasında getirip x-ray cihazında ötmediğini söyleyen gördüm..ben bi gitsem 30 taneden aşağı sokmam orası ayrı ama bana bıu yöntem mantıklı geliyor..kalem içini falan görüyorlar artık..
Tamamdır tohum pek sıkıntı olmaz diyelim. Küçük bi valizim var hava geçirmez poşet ile 10gr atsam ne kadar sıkıntı olur? bir yerde görmüştüm nutella folyosunu fön makinesi ile yırtmadan çıkarıp çikolatanın içine atıp getirenler olmuş öyle şeyler mi denemeliyim?

Tamamdır tohum pek sıkıntı olmaz diyelim. Küçük bi valizim var hava geçirmez poşet ile 10gr atsam ne kadar sıkıntı olur? bir yerde görmüştüm nutella folyosunu fön makinesi ile yırtmadan çıkarıp çikolatanın içine atıp getirenler olmuş öyle şeyler mi denemeliyim?
olum sen Türkçe anlamıyon mu?? felemenkçe mi anlatayım... valiz,çanta vs çok ince ayrıntılı aranıyor,onları geçirdikleri x-ray cihazı diş macununun içini,nutellanın içini gösteriyor.2 tane silah mermisi yada 2 tane tohum,ayrı parça olarak ve renklendirilmiş olarak gözüküyor..insanların üst aramasını da bi arlar çantaları aradıkları cihazla yapmaya kalktılar..g.tündeki kıllara kadar herşeyi gösterdiğinden müstehcenlikten kıyamet koptu avrupa ve abd de,geri adım attılar..üst aramasında hala daha eski sistem x-raylar var..sadece ayaklarını bastığın yerde,ayakkabı içini gösteren sistem var..topuğun içine kadar görüyorlar..ama üstünü başını çanta gibi içindekiyle birlikte görmüyorlar...valizde çantada getirmeyeceksin diyorum hala daha nutella,hava geçirmez poşet diyosun..poşet hava geçirmeyince görünmez olmuyor,koklanamaz oluyor..köpekler de zaten tohum kokusunu falan almıyorlar,esrarın kendi kokusuna duyarlı yetiştiriliyorlar..

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
    *** ********* ** ** **** ******* ***** ****** ********* ** *** hahahaha* ********* ****
  • Narkotik Narkotik:
  • ax-b ax-b:
    ax-b ax-b: ***** ******** *** ***** ***