Hydro shoot ışık süzmesi

Mymoon888

Yeni üye
Arkadaşlarım herkese slmlar iyi growlar dilerim bi sorunum var malesef daha yeni fark ettim 80x80x180 secret jardin kabinimin fermuar kısmında bi ışık gördüm direk olarak çiçeklere vurmuyor fakat bariz olarak bi ışık gözüküyor bunuda kabindeki kamerayı kalibre ederken fark ettim çiçekleri 3 gün önce 12 12 ye aldım bu durum sıkıntı yaratırmı bana yardımcı olun lütfen

higthead

Jolly Green
Dostum o fermuarın ustunde ısık sızmasını engellıcek bır parca yok mu? Yok ise dısarıdaki ısığı bıraz azalt bişey olmaz ama yinede azalt.

Mymoon888

Yeni üye
Dostum o fermuarın ustunde ısık sızmasını engellıcek bır parca yok mu? Yok ise dısarıdaki ısığı bıraz azalt bişey olmaz ama yinede azalt.
Üstad aslında var fermuar kısmını sol taraftan kullandığım için üstündeki kısmı biraz değişik olmuş katlanmış gibi mesela sağ tarfında böle bi problem göremedim devamlı aynı yerden açtığım içinde böle bişey olmuş olabilir şuan işteyim akşam gittiğimde bi kontrol edicem

Knka ben direk kabinin ağzı açık şekilde grow yapıyorum yani ışık dışarı gidince ne oluyor tam bilgim olmadığı için soruyorum

Mymoon888

Yeni üye
Knka ben direk kabinin ağzı açık şekilde grow yapıyorum yani ışık dışarı gidince ne oluyor tam bilgim olmadığı için soruyorum
Kanka karanlık dönemde kabin içine ışık girdiği zmn bitki sıkıntıya giriyor çiçeklenme dönemi uzuyor zifiri karanlık olması gerektiğini biliyorum eğer sen kabin açık yapıyosan bu sorun değil ama ışıklar kapalıyken ışık görüyorsa bu problem yaratabilir

Kanka karanlık dönemde kabin içine ışık girdiği zmn bitki sıkıntıya giriyor çiçeklenme dönemi uzuyor zifiri karanlık olması gerektiğini biliyorum eğer sen kabin açık yapıyosan bu sorun değil ama ışıklar kapalıyken ışık görüyorsa bu problem yaratabilir
Ha yok knka ışıklar kapalıyken zifiri karanlık oluyor aydınlattığın için teşekkür ediyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • istr istr:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********
  • istr istr:
  • Emmy Emmy:
  • Didrug Didrug:
  • istr istr:
  • R RainGrow:
    ******** ******** ****** ** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********
  • R RainGrow:
  • Emmy Emmy:
    ***** ** ******* hahahaha* ******* *** **** ********* **
  • istr istr:
    ***** **** ***** ******* ******** hahahaha ********* *** **** ********** ******* *** ***** ** ******* hahahaha* ******* *** **** ********* **
  • istr istr:
    ********* ******** ******** ****** **
  • Emmy Emmy:
    ** **** ******* **** ****** ****** ***** **** ***** ******* ******** hahahaha ********* *** **** ********** ******* ***
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ***** ***** ** ********** ****** ****** ***** ***** **** ********** **
    +1
    **** ******* hahahaha ***** ****** ****** ****
    * ****** ******* ******** ********* ****** ********* ****** ********** ********* *** ********** hahahaha ****
    **** ** ******* ***** ****** ****** ****** ***** ********** * ***** ***** ***** hahahaha * ***** hahahaha***
  • Emmy Emmy:
    ***** ********* ***** ****** ** ******** ********** ***** ****** ********* **** *******
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** ****** **
  • M Mamba70:
  • Emmy Emmy:
  • M Mamba70:
    hahahahahahahaha
  • M Mamba70:
  • Emmy Emmy:
  • M Mamba70:
    M Mamba70: ***** **** ** ***** ***** * *****