içerken koku yayılması

frauhhhtennn

Yeni üye
merhaba çok esrar içen biri değilim nadiren içiyorum evde içerken koku nereye kadar yayılır ve nasıl kokunun yayılmasını engellerim

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
kanka gelen polis gıcık çıkar da, karakola ifadeye götürürse ardından da nöbetçi savcılığa intikal ettirip test talep edilirse, hastaneye gidilirse falan falan...

yurrdum polisi bu... sıradan bir içiciyle uğraşmak yerine gerçek bir suçlunun peşine de düşebilir, ayar olup ayarlarla da oynayabilir, üşenedebilir, sorduğun soru tamamen şansına bağlı..

ha sonuç ne olur dersen, hadi amcalar aşırı idealist, illa da test istendi, yanında hiçbir şey bulamadıkları için içicilikten denetim alırsın.. yanında 3 grm çıksa bile denetim yersin sabıkan yada infazın yoksa

frauhhhtennn

Yeni üye
kanka gelen polis gıcık çıkar da, karakola ifadeye götürürse ardından da nöbetçi savcılığa intikal ettirip test talep edilirse, hastaneye gidilirse falan falan...

yurrdum polisi bu... sıradan bir içiciyle uğraşmak yerine gerçek bir suçlunun peşine de düşebilir, ayar olup ayarlarla da oynayabilir, üşenedebilir, sorduğun soru tamamen şansına bağlı..

ha sonuç ne olur dersen, hadi amcalar aşırı idealist, illa da test istendi, yanında hiçbir şey bulamadıkları için içicilikten denetim alırsın.. yanında 3 grm çıksa bile denetim yersin sabıkan yada infazın yoksa
bilgiler için sağol kanka sanırım yenebilir hale getirip kullanıcam

Dolar$

Kıdemli Üye
kanka evde başkası yok ise anlamalrı baya zor evi göz gözü görmüyor şekilde duman altı yapmadıkça sigara bittikten sonra camı üstten açıp yan odalarında camını açarsan koku yavaş yavaş dağılcaktır açık hava olduğu için problem yaşamazsın eğer zemin veya -1 de yaşamıyor isen onlardada sadece işlek caddelerde sorun olur diğer türlü çok anlaşılacağını sanmıyorum

hermesforever

Kıdemli Üye
O kadar korkma kanka, tek kişinin içtiği kova bile olsa o kadar koku vermez. Benim altımda 3 bekar polis oturuyordu adamlar balkonda sohbet ederken ben üstte bong yapıyordum.

Tuzsuz Bekir

Müptezel
kanka koku yüzünden öyle gelip eve baskın yapmaları zor be tribe girme. grow yapanları bile koku olunca önce takibe alırlar , sonra elektrik fatura vb bunları kontrol edip öyle gelir çalarlar kapını rahat ol yani. Zaten nadir içtiğin için öyle triplere giriyorsun :)

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Kanka yenilebilir yapıcam demişsin de önce dekarb etmen lazım fırında 200 derecede 40 dakika. Fırının kapağını aç asıl kokuyu o zaman görürsün :D

Yıllar önce yakın dostum iflah olmaz stoner ç nin evinde 3 kişi sigara dönüyoruz annesi m teyze artık illallah etti bizden es kaza balkona çıktığında sokakta gördüğü yunusları eve çağırıyor oğlum evde arkadaşlarıyla birlikte uyuşturucu kullanıyor diye. Çat diye kapı açıldı ve içeri girdiler çük kadar cigarayı da görüp yapmayın gençler bakın m hanımı ne kadar üzmüşsünüz diyerek nasihat vermişlerdi. M teyzeye de sandığınız kadar tehlikeli değil en azından evdeler Allah kimyasaldan sakınsın diyerek teskin etmişlerdi.

Kısacası bişi olmaz kankam ama yinede fazla cozutmadan takılmanı öneririm

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Yukarıda yanlış yazmışım kafam sürekli olarak verdiğim fırında balık tarifine gitti :D 120 derece 30 dakika olacak kankam.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
    *** ********* ** ** **** ******* ***** ****** ********* ** *** hahahaha* ********* ****
  • Narkotik Narkotik:
    Narkotik Narkotik: *** ****** ***** ***** ***** ******** ***** *** ***