Işık hakkında bi kaç bilgi

Sazan

Yeni üye
Kankalar öncelikle istediğim şey şu ev içi kenarda çiçeklerin arasında tepesinde sadece ışıkla büyüteceğim kabin kurmak istemiyorum kazası var belası var havadar yerde duracaklar zaten en fazla iki tane saksı büyütecek kadar ucuz maliyetli bi ışık arıyorum artı faturamda sıkıntılı gözükmicek şekildede tasarruflu olsun ki şüphe olmasın bide amacım 100 gr falan değil 60 gr kadar hasadım çıksın yeter zaten çokda büyüsün istemiyorum ev içi daha bodur tohum düşünüyorum bu şartlar altında kullanabilceğim bi ışık temin edwbileceğim ve bilgilendirme yaparsanız sevinirim teşekkürler şimdiden

ceket

Üye
Mercekli COB led öneririm. Açık alan olacağı için ışığı dar açıyla vermeniz gerekecek. Isı problemi olmayacak kabin olmadığı için, ayrıca en ucuz halledebileceğiniz ışık sistemi şu an cob led. 2 tane saksı için hangi ışık sistemini kurarsanız kurun, faturanızda kayda değer bir değişiklik olmayacaktır. En fazla aylık 150 lira oynar ki bu kimsenin dikkatini çekmez.

koala

tembel hayvan
tourch led ve cob led dostum. buralarda projeksiyon ile bakan arkadaşlar da var o teknolojiye hakim değilim ona da bakarsin

• Like
Tepkiler: Xcd

Sazan

Yeni üye
Mercekli COB led öneririm. Açık alan olacağı için ışığı dar açıyla vermeniz gerekecek. Isı problemi olmayacak kabin olmadığı için, ayrıca en ucuz halledebileceğiniz ışık sistemi şu an cob led. 2 tane saksı için hangi ışık sistemini kurarsanız kurun, faturanızda kayda değer bir değişiklik olmayacaktır. En fazla aylık 150 lira oynar ki bu kimsenin dikkatini çekme
Teşekkürler dostum araştırıyorum ışığı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!