Işık havalandırma yeni başlangıç ustalar yardım. @Ripleys @silas34

Dönis

Yeni üye
Öncelikle slm kankalar foruma bugun ıtıbaryle üye oldum artık bi yerden başlamak istiyorum fakat bütçe biraz kısıtlı oldugundan dolayı tek bitki ile baslamayı dusunuyorum sorularım sunlar cevaplarsanız cok sevınırm sımdıden tesekkurler
1.photo bitki hasat suresı normal sekılde ne kadar dır
2.bi tane photoya 250w hps yeterli olur mu
3. Havalandırmayı giriş cıkış fanı seklınde yapsam sade sekılde odanın icinde bu sekılde yapılabılır mı malum hava soguk cam acmadan olır mu

Marazzssc

Müptezel
1 kanka phot bitkinin yasam suresi sana bagli birakirsan 8 9 ay bile bakarsin yada 3 4 ay yapabilirsin ne zaman cicege sokucagina bagli
2 6 7 hafta gelisim donemi tutarsann olur

Marazzssc

Müptezel
Kanka bence 3 tane oto bak ve bitkinin anatomisini ogren photo bakmak zordur bilgi ister emek ister o bilgiyi emegi verebilmen icinde bi otodan tecrube edebilirsin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • L lityum:
    ******* hahahaha***** * ** *****
  • L lityum:
  • L lityum:
  • L lityum:
  • Madkusa Madkusa:
    hahahahahahahaha **** **** *** ****** ********* ******** ******** ******* ********* ** ******* **** *** hahahaha** ******* *********
  • TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel:
  • L lityum:
  • Madkusa Madkusa:
    ****** **
  • L lityum:
    +1
  • L lityum:
    **** ******* hahahaha **
    ****** ***** hahahaha* hahahaha ******** ***** ***** *** ******
    *** ******** hahahaha***
  • L lityum:
  • NewGardener NewGardener:
    ***** *** ******** * **** hahahaha ******* *** * **** hahahaha**** ***** ***** hahahaha* *** ********* ********* *** ****** ****** **** ****** **** hahahaha****
  • L lityum:
    * ***** *** ***** hahahahahahahaha****** **** **** *** ****** ********* ******** ******** ******* ********* ** ******* **** *** hahahaha** ******* *********
  • Madkusa Madkusa:
    **** ***** **** ******* ******** ***** **** ****** ***** ***** ****** ***** ***** ****** ********* ******** *** ** *******
  • Madkusa Madkusa:
    ***** * ** hahahaha* ****** ********** ********** ******* **** ****** ******
  • Madkusa Madkusa:
    hahahaha* ******* ******** ********** ****** ***** *****
  • L lityum:
  • L lityum:
    hahahaha ******** ***
  • Madkusa Madkusa:
    hahahaha** ***** *******
  • NewGardener NewGardener:
    ***** *** ****** ******* *** hahahaha ** ********* ****** ****** *** ****** **** ****** ******** *** *** **** hahahaha* ******* ******** ********** ****** ***** *****
    NewGardener NewGardener: ***** *** ****** ******* *** hahahaha ** ********* ****** ****** *** ****** **** ******...