Işık Kabin Auto

Cheff33

Yeni üye
Merhaba tek bitki yetiştirmek istiyorum zaman ve yer problemim mevcut bu yüzden daha hızlı gelişeceğini düşündüğüm için auto yetiştirmek istiyorum.

Kabin ölçülerim 80*80*180
Işık cob led seçtim https://www.elektrozoom.net/cob-led/250w-yxo-yuxinou-led-cob
Havanladırma konusunda araştırmalarım sürüyor.

Bu iki ürünün birbirine uyumlu olduğu konusunda emin olmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

higthead

Jolly Green
Kabin ve tek bitki ise ışığın güzel.İleride 2 bitkiye çıkarsan 1 adet daha eklersin ama sıcaklar geliyor tek bitkide kal çünkü cobled biraz ısı yayar.

Havalandırman ise Dr. Karbon dan şaşma derim havalandırmada işin ehlidir. Tek bitki yapıyorum kokmaz karbona gerek yok deme havalar ısınıyor nemleniyor buram buram kokar. 3 ana demir baş vardır bunlar Alan(kabin) - havalandırma - ısık bunşarı 7-24 kullanıcaksın asla bu 3 demirbaştan maddisel kısma ki sorunsuz ilerle.

80x80 alanda kullanılan m3 ve m3h ler bellidir.

Quite serisi ultra sessiz set

Yada bütçene göre aynı m3 ve m3h ler normal seri

Girişin ise

Bu konu ise kabinlere göre kullanılıcak m3 ve m3h ler sende oku ön bilgi olmuş olur.

Bu arada tek bitki yapıcaksan auto nu 20lt saksıda yap. Bloom gününe kadar köklendiricini ver 20lt heryeri kök dolar ve sağlam hasat alırsın.

Grow Muhabbetleri
Help Users
    Y yılmaz34: ********* ********** *** *** **********