Işık markaları 301h-301b

husyn

Doktor
şimdi dostum şöyle sölüyeyim kellelerin yanlarındaki yaprakların yanından çiçekler çıkmaya başlıyacaklar ben bitkimde kelle çoğatma yapmadım kelledeki çiçeklenmeyi ölçtüm 25cm alanda başlamış 3 haftadır çiçekteler çeviz büyüklüğüne geldiler bakalım sonu nasıl olacak, anlata bildimmi

bigbugs1.

Kıdemli Üye
şimdi dostum şöyle sölüyeyim kellelerin yanlarındaki yaprakların yanından çiçekler çıkmaya başlıyacaklar ben bitkimde kelle çoğatma yapmadım kelledeki çiçeklenmeyi ölçtüm 25cm alanda başlamış 3 haftadır çiçekteler çeviz büyüklüğüne geldiler bakalım sonu nasıl olacak, anlata bildimmi
Anladım knka hasatın bol olsun knka ben kafamda şartladım kendimi bakalım 9hafta veg verip 9 hafta çicekte tutmayı düşünüyorum bakalım hayırlısı ama ne olur olmaz bilmiyorum ben şurdan tahmin yürüttüm saksım 27lt saksının dışına çıktı lst yaparak saksının eni 30cm çokmu açtım onuda bilmiyorum ama bakalım hayırlısı artık ne olur sen ne kadar veg verdin automu yapıyorsun kaç lt saksı

husyn

Doktor
Anladım knka hasatın bol olsun knka ben kafamda şartladım kendimi bakalım 9hafta veg verip 9 hafta çicekte tutmayı düşünüyorum bakalım hayırlısı ama ne olur olmaz bilmiyorum ben şurdan tahmin yürüttüm saksım 27lt saksının dışına çıktı lst yaparak saksının eni 30cm çokmu açtım onuda bilmiyorum ama bakalım hayırlısı artık ne olur sen ne kadar veg verdin automu yapıyorsun kaç lt saksı
yok kanka benim tohumlar hibrit değiller indica, şimdi dostum bitkini evresindeki durumuna göre geçişlere karar verirsin buda çiçeklenme çoğunluğunu etliler çiçeklerini şişire bilsen bile çok fark edebilir hasatınıda trikomların durumuna göre yaparsın

husyn

Doktor
dostum ışığında sıkıntı yok, yani senin işini görecektir. aklına takılan bir şey varsa bakalım

bigbugs1.

Kıdemli Üye
yok kanka benim tohumlar hibrit değiller indica, şimdi dostum bitkini evresindeki durumuna göre geçişlere karar verirsin buda çiçeklenme çoğunluğunu etliler çiçeklerini şişire bilsen bile çok fark edebilir hasatınıda trikomların durumuna göre yaparsın
Anladım knka biliyorum da kafamda yaptığım hesap umduğum şekil bu knka hiç de olmayabilir

husyn

Doktor
kanka bir konuda emin değildim şimdi çanavar gibiyim sisteminin güçünü sen 250-300walt gibi tutabilirsin, artık sen konsolmu kumandamı ordan nasıl ayarlarsan, son 3 haftasında (hem ısıyı yükselt hemde ışık güçünü 15cm de) by

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahaha*** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +1
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    +1
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ****** ******** **** ****** ***** ******* hahahaha*
  • B bouuw:
    ********** ***** ****** hahahaha
  • B bouuw:
  • B bouuw:
    ****** ****** * **** * ******** hahahaha*** ***** *** ******** **** *******
  • Tommy vercetti Tommy vercetti:
    ********** **
  • Tommy vercetti Tommy vercetti:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ***** ********* ******* ******** ********* ********* * ** ****** ***** ****** hahahaha******* **
  • B bouuw:
    *** ***** hahahaha*****
  • NewGardener NewGardener:
  • Night owl Night owl:
    ********** ********* **** hahahaha** *******
  • Night owl Night owl:
    **** ********** hahahaha* hahahaha***** ** *** * * ******* ** ****** hahahaha*** ******** ***** ********* ** * ******* ***** ** ******** * * *** *********
    ****** *** ****** **** ******* hahahaha** ********** *****
    +1
  • Night owl Night owl:
    **** **** ********** ** ******** ********* hahahaha**** **
  • M muharremince:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha* ***** ** hahahaha* hahahaha* ***** ****** ********** **** *** ********* ******* ****** ***** *** *** **** ****** ****** ** hahahaha
    M muharremince: hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha* ***** **...