Işık Seçimi

MAG

Yeni üye
Beyler selam İlk defa kendi bitki mi yetiştirecem 100x100x180 kabin aldım ama Bi türlü doğru ışığı bulamıyorum önerileriniz ne olur ne sıpariş edebilirim kaç gündür araştırıyorum emin olamıyorum hiç birinden

MAG

Yeni üye
Hps harici bir ışığı growkent toprak ve su veya da magicplanttan alma. Adamlar resmen led için servet istiyor. O kabine kış ayında şöyle 1000 watt hps iyi gider aslında. Koy soğuk bir odaya kabini ver coşkuyu. 4 tane 20 litrelik saksıda 4 auto... Sağlam hasat alırsın kanka. Bir dahaki kışa kadar yeter de artar bile...
Kanka bunu sıpariş ettim ne düşünüyorsun?

600w veya 1000w hps ile 4 autodan bir kışta alacağı hasatı tek başına içiyorsa ve insan gibi içiyorsa bir dahaki kışa kadar kullanır ama tabi led hem yaz hem kış kullanım kolaylığı sağlar.

• Like
Tepkiler: MAG

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • R RainGrow:
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    +1
  • T Tewbek:
  • G ganjasevdalısı:
  • R RainGrow:
    ****** ******* ********* ***** ********* *** ********* ********** ** ** ***** ******* ********* ** ******** hahahaha* hahahaha* ******* *** ********** ***** ***** ***** ****** ****** ****** *** ***
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha ** hahahaha***
  • universesingularity universesingularity:
  • G ganjasevdalısı:
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha ********* **** ******* **** ********** * ********* ********** *** ***** ******* ****** ********** ***** ********** ***** *******
    +1
  • içiciadam içiciadam:
  • R RainGrow:
    ***** ********* *** **** ***** ****** ******** ****** ******** ********* ***** hahahaha ** ** **** *** **** **** **** **** ****** **
  • R RainGrow:
    ** hahahaha ********* **** ******* **** ********** * ********* ********** *** ***** *******
  • R RainGrow:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ** ** **** ******** ***** ********* *** **** ***** ****** ******** ****** ******** ********* ***** hahahaha ** ** **** *** **** **** **** **** ****** **
  • içiciadam içiciadam:
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ** **
  • R RainGrow:
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha*** ******** ***** ***
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha** ********* ** ****** ***** ******
    +1
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
  • R RainGrow:
    ******** *** **** hahahaha**** ** hahahaha** ***** ****** ****** ****** **** ******** ****** ***** ********** ******** ******* ** ** ** *** ********* ***** ********* **** *** ***** *** ***
  • içiciadam içiciadam:
    Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii: ***