Işıklandırma Sistemi Deli Sorular

Grenn

Yeni üye
. Sevgili arkdasşar Kaliteli led ler kullanıyorum mesela 6 metre karelik bir çadıra 9 metre karelik led kullandığımda dereceyi nemi dengede tutmak şartıyla buna rağmen aşırı ışık sorun yaratır mı ışığın fazlası iyidir biliyorum ama bir yerden sonrası kötü müdür yani amacım imkan varken fazla şık verebilmek hakka kadar mı vereyim daha fazlasını vereyim

Ü

Üye silindi 22832

Guest
6 metre karenin yüksekliği nedir.ışığın kullanma kılavuzuna bak.orada seedling dönemi için yükseklik belirtilmiştir.
belirtilen yüksekliğin kaç par değerde olduğunu da bilmen gerekir.ışık yakabilir kullanılmasında dikkat gerektirir.

Ne kadar duman okadar randuman taktiğini uygula knka madem okadar imkan var böyle daya bir ışığı at altına photo ları güzel bir eğitim şöyle tatlı bir konu günlük aç. Deli gibi ışığın faydalarıyla yargı dağıt :D :D :D

Grenn

Yeni üye
Ne kadar duman okadar randuman taktiğini uygula knka madem okadar imkan var böyle daya bir ışığı at altına photo ları güzel bir eğitim şöyle tatlı bir konu günlük aç. Deli gibi ışığın faydalarıyla yargı dağıt :D :D :D
Haha Çok güzel yorum yapmışsın kanka teşekkür ederim Sonuçta her şeyin fazlası zarar ya iyi yapalım diye de kötü yapmayayım diye düşünüyordum ama osıyı arttırmadığımız sürece ışıktan sorun olmayacak gibi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **