iki farklı marka gübre aynı anda biobizz & advanced nutrients

vesaffet

Yeni üye
kankalar selam ilk grow için biobizz trypack g(bloom top max) üçlüsüyle devam edip vakti gelince de big bud ve calmag takviye yapsam sorun olur mu iki fsrklı markanın gübre teknolojisi çarpışıp bizi yakmaz değil mi?
toprak olarak biobizz ya da plagron light mix kullanıcam. biobizz hastalık getiriyormuş diye okudum doğruluğu var mıdır?

growerhobi

Yeni üye
ayni kafadayiz bende o sekilde yapicam bigbud zaten bi nevi hali hazirda kulladigim gubrelere ek mahiyetinde sorun cikarmicagini dusunuyorum bol sanslar

vesaffet

Yeni üye
Cvp: iki farklı marka gübre aynı anda biobizz & advanced nutrients

growerhobi' Alıntı:
ayni kafadayiz bende o sekilde yapicam bigbud zaten bi nevi hali hazirda kulladigim gubrelere ek mahiyetinde sorun cikarmicagini dusunuyorum bol sanslar

advanced nutrientsler hep 1lt var knk 250 bulamadım. 

şunları 250ml bulsam TaNgsın şu başlıkta yaptığını denicem

https://www.autoflower.net/forums/threads/tangs-easy-auto-feeding-schedule.47290/

rdmgz

Yeni üye
Cvp: iki farklı marka gübre aynı anda biobizz & advanced nutrients

biobizz bloom ve bud candy ayni anda kullanilir mi ? kullanilirsa olcuyu ikisinden de verilmesi kadar mi ayarlayacaz  yoksa verilmesi gerekeni ikisine mi bolecez ?

Evet beyler herkesin kafada aynı soru  biozbizle başlayıp çiçeklenmede overdirevi yada bud candy verilirmi deneyen arkadaşlar varmı konu biraz hortladı galiba

barker

Yeni üye
Bende çiçeklenme de biobizz grow+bloom a ek olarak general organics bio bud versem faydasını mı zararını mı görürüm sizce ? yoksa gerek yok mu ?

higthead

Jolly Green
Kankalar eğer form u araştırsaydınız search yapsaydınız bu konunun cevabını bulucaktınız.
Ben cevaplıyayım hiç bir zarari olmaz.

Grow Muhabbetleri
Help Users
    Night owl Night owl: **