ilk bitki 1 aylık

visitorgrow

Yeni üye
öncelikle selam. kankalar ilk bitkim 1 ay kadar oldu. ilk ekimde biobizz all mix toprak kullandım ve sıvı gübre şu ana kadar hiç kullanmadım. en alt yaprakları sararıp soldu. en üst yapraklarda küçük bir sararma varma. genel durumu hakkında düşüncelerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum. haftaya doğaya dikeceğim bilginize

higthead

Jolly Green
Dostum acilen grow gübrene başla. Gubrelemeye gec kalınmıs bugun 2. konuyu okuyorum. Grow gubresı kullanmadıgın ıcın bıtkı aç. Gübreye başla toparlasın ondan sonra outdoor a alırsın.

higthead

Jolly Green
Tamamdır kanka hangi gübreyi alayım

Nasıl hangi gübreyi alayım? Hangi gübreyi mi vereyim demek istedin? 1 ay kızları büyütüp elinde gübre olmadığını söyleme. Eğer elinde gübre yok ise kimyasalmı sentetikmi? nasıl bır gubre dusunuyorsun? Yoksa outdoorda toprak mı hazırlıcaksın? bunları önceden düşünmen lazımki ne yapacağını yazman lazımki yanlış vs varsa düzeltelim.

dostum 1 ay sonra bitkiyi dışarıya alman pek sağlıklı olur mu bilemiyorum ama bitkinin verdiği tepkileride bilmen lazım ki müdahale edesin, bitki senden gübre istiyor belli en alt dallarıda kes bitki büyüsün onlar boş yere enerji yakıyor zamanı gelince budamasını yaparsın

visitorgrow

Yeni üye
Nasıl hangi gübreyi alayım? Hangi gübreyi mi vereyim demek istedin? 1 ay kızları büyütüp elinde gübre olmadığını söyleme. Eğer elinde gübre yok ise kimyasalmı sentetikmi? nasıl bır gubre dusunuyorsun? Yoksa outdoorda toprak mı hazırlıcaksın? bunları önceden düşünmen lazımki ne yapacağını yazman lazımki yanlış vs varsa düzeltelim.
1 aydır gübresiz büyüttüm valla elimde potasyum magnezyum falan olan 4 çeşit küçük gübre tipleri vardı onlarla idare ettim. Biobizz alayım mı starter pack 3 lü sen ne dersen hemen gidip alacağım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
    ***** ********* ***** hahahaha **** ********* ***** ***** hahahaha* hahahaha* ******** ***** **********
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahaha********* ***** ***** hahahaha ******
  • kkush kkush:
    **** ****** ******* hahahaha *** ****** hahahahahahahaha* ****** ********* hahahaha ****** hahahaha** ****** **** ******** ******** ******* **** ******** ******* ******* *******
  • WillWilliamsWinston WillWilliamsWinston:
    ******* *** hahahaha*** **** ******* ********* ****** *** ***** ****** *** ****** ********* ****** hahahaha*** ***** ****** ** * ******
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • kkush kkush:
    ***** ** ***** hahahaha** hahahaha******* *** hahahaha*** **** ******* ********* ****** *** ***** ****** *** ****** ********* ****** hahahaha*** ***** ****** ** * ******
    +1
  • H Heisenberg01:
    ** ***** ********** ********** ** **** ***** hahahaha* ***** *** ***
  • WillWilliamsWinston WillWilliamsWinston:
    ** ***** ********** ********** ** **** ***** hahahaha* ***** *** *** *** ******* ****** ********* ********** *** ***** hahahaha
  • kkush kkush:
    ***** ***** hahahaha* ******* *** ********** ********* ***** ********** ********** ** **** ***** hahahaha* ***** *** ***
    +1
  • H Heisenberg01:
    ***** ***** hahahaha* ******* *** ********** ******* ********* ***** **
  • H Heisenberg01:
    hahahaha* *** ****** hahahaha*****
  • kkush kkush:
    ********** ******* *** hahahaha*** ******* ***** ********** ********* ** **** hahahaha******* ***** **
  • H Heisenberg01:
    ********** ******* *** hahahaha*** ******* ***** ********** ********* ** **** ********* ***** ******** **** **** ** ***** ******* *****
  • kkush kkush:
    ***** hahahaha*** ***** ********* ******* hahahaha* ********
  • kkush kkush:
    ******* *** ***** ******** ****** ** ********* ********** ***** ***** ***** ****** hahahaha hahahaha****
  • H Heisenberg01:
    ******* *** ***** ******** ****** ** ********* ********** ***** ***** ***** ****** hahahaha hahahaha**** ********* ******* hahahaha ******* ******** hahahaha**
  • H Heisenberg01:
    ** ******** ***** ***** **** **** hahahaha*
  • H Heisenberg01:
    ****** hahahaha
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    hahahaha* ******* ******** *******
  • kkush kkush:
    ********** hahahaha* ******* hahahaha* ****** ******** ******** ********* **** ******** ****** ********* **
  • kkush kkush:
    ********** hahahaha* ********* ******* *******
  • H Heisenberg01:
    ********** hahahaha* ********* ******* ******* ****
  • kkush kkush:
    *** ****** ***** ****** **** ******** ***** ** *** ******** **** ***** ******* ****** ********
  • H Heisenberg01:
    *** ******** ***** hahahaha****
    H Heisenberg01: *** ******** ***** hahahaha****