Ilk denemem bu yuzden sorularim var

emekci

Yeni üye
Merhaba medikal olarak kullanacağım. İlk denemem bu cinsi, türü, hakkında yorumunuz varsa merak ediyorum. Thc için en uygun hasat zamanı ne zaman olabilir. Biraz bodur kaldı neden acaba

emekci

Yeni üye
Rahatlatıcı etki mi istiyorsun yoksa iyi canlandırıcı kafası mı olsun ? Bırak bu medikal dilini kanka :)
Cok ciddiyim medikal olarak babama kullandiriyorum. RSO yaparak şimdiye kadar 20 gr ve 50 gr iki kere piyasadan temin ettim ama cok pahali . Alip Evde kendim yağı yaptım. Yaklaşık 2 ay oldu tümörün ilerlemesini durdurdu. Ameliyat olup kurtulsa dahi ömür boyu kullandircam. Çok faydasını gördük. Resimlerden cinsi veya türünü o yuzden sordum. Bana max düzeyde THC gerekiyor. (Rick simpson metodu ile kullaniyoruz)

Cok ciddiyim medikal olarak babama kullandiriyorum. RSO yaparak şimdiye kadar 20 gr ve 50 gr iki kere piyasadan temin ettim ama cok pahali . Alip Evde kendim yağı yaptım. Yaklaşık 2 ay oldu tümörün ilerlemesini durdurdu. Ameliyat olup kurtulsa dahi ömür boyu kullandircam. Çok faydasını gördük. Resimlerden cinsi veya türünü o yuzden sordum. Bana max düzeyde THC gerekiyor. (Rick simpson metodu ile kullaniyoruz)
Allah şifa versin kanka .

Disjointed

Kıdemli Üye
Türü cinsi hakkında fikrin varmi
Acil şifalar diliyorum kanka benden sana tavsiye sponsordan bı paket Super Lemon haze al bı pakette harlequin super Lemon yüksek thclidir hemde sativadır insanı çok canlandırır için öforiyle dolar buda kanserli hasta bı insan için çok iyidir morali çok yerine gelir harlequinde yüksek cbd var oda cannabinoid reseptörlerini uyarır kafa yapmaz ama on numaradır uzun vadeli olarak çok yararlıdır cbd o yüzden bu ikisinden yaparsın daha iyi ilerleme kaydedersin kanserden komple kurtulucağı gibi eskisinden daha sağlıklı bir insana dönüşür geçmiş olsun.

Sinarit

Müptezel
Geçmiş olsun dostum,umarım sağlığına kavuşur baba.Bende de ulseratif kolit var,doktorum en iyi ilacın bu olduğunu söylüyor.

Selam kanka, bitkinin cinsini söylemek zor malesef ,1000 lerce genetik var. Bende rso icin çok araştırma yaptım. İndica bitki seçmen gerekiyor. Yüksek thc li bir genetik. Hasat zamanı içinde thc en yüksek seviyede hasat etmen lazım. Telefonlara takılan mikroskoplar var onlar işini görür doğru zamanı ayarlaman için. Bu bitkin içinde dediğin gibi küçük kalmış biraz. Çok fazla hasat olmaz. Hızlı hasat almak için seaofgreen eğitimi öneririm. Alanında küçük en verimlisi o olur bence. Acill şifalar dilerim.

oturanboga35

Müptezel
Sadece bundan daha iyi bir havalandırma yapsan bile bitkiler de performans artışı gözle görülür derecede olur

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ****** ** ****** *** ****** **
    +2
  • 420x 420x:
    *** ******** ** ********* hahahahahahahaha**
  • T Tropikal.MR:
    *** hahahaha** ******* hahahaha**
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ******* ****** hahahaha
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    *** ****** hahahaha* ** **
  • 420x 420x:
    * ***** **** *** ** ** ***** ***** ***** ******* ******** **** ******** **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ********** **** ********* **
  • 420x 420x:
  • 420x 420x:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ******** * ***** hahahaha
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    +1
  • 420x 420x:
    ****** ****** **** ******** **
    +1
    ***** ***** ******** ** *** ******** ******* *** ***** ********** ******* ****** **
    +1
  • Ofelaket Ofelaket:
  • Ofelaket Ofelaket:
    **** ********** ********** ****** ***** ******** *** **** ***** ****** ********* ********* **********
  • Ofelaket Ofelaket:
    hahahaha** *****
  • Ofelaket Ofelaket:
    ********* hahahaha *******
    Ofelaket Ofelaket: ********* hahahaha *******