ilk grow köfteci kızı

kankalar ilk defa bir kız babası oluyorum. kızıma açıkçası çok dikkat etmedim, terasda yetiştirdim ama sevgimi asla eksik etmedim. kısa süre sıvı npk ve bir kereliğine kalsiyum gübresi kullandım. onun dışında yumurta kabukları ile toprağını beslemeye çabaladım.

üstatlar kızımın babası için ne yaptığını ve babasının prensesi için ne yapması gerektiğini yeşillendirirse sevinirim. şu an hangi dönemde, ne kadar süre sonra hasat edilmeli, sağlığı nasıl, benim yapmam gerekenler nedir? sanırım biraz potasyuma abanmam gerekiyor ama sizlerden teyit almadan yapmak istemedim. şimdiden teşekkürler efenim...

Arkadaşım bitkiyi ne zaman ektin, ne kadar süre önce çimlendi, şuan çiçeklenme de mi değil mi? Her hangi bir fotoğraf koymamış hiç bir şekilde bilgi vermeden bilgi sahibi olmadan yanıtlamanın mümkün olmadığı sorular sormuşsun. Lütfen sağlıklı cevaplar alabilmek adına sorularımızı da bu enlemde soralım. :) sevgiler.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ********* ********* ***** ****** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
  • T Turco:
    * *
  • New Rookie New Rookie:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha* ** ******* ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** **** ******* ********* *** hahahaha*
  • W Weed&Jess2k:
    ***** hahahaha*** ******* ********* ***** ******* ********* ******** ******* ***** hahahaha**
  • W Weed&Jess2k:
    *** ********** hahahaha ***** ***** **** ********* ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • W Weed&Jess2k:
  • W Weed&Jess2k:
    ****** **** ******* ********* ****** ******* ***** ***** ***** ***** *** **** ***** *****
  • W Weed&Jess2k:
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
    ******* ******* ******** ********* ********* ******* ****** ******* ****** ****** ** ******* ******** ******** ***** **** *********
  • lavrens lavrens:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
    ******* ****** **** ** ******** *** **** ********* hahahaha* **** ***** ***** ********** hahahaha *** ****** ********* ****** **** ******* ********* ****** ******* ***** ***** ***** ***** *** **** ***** *****
  • lavrens lavrens:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** ***** ****** ****** hahahaha** ******** *** ******* *****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • B Bboy:
    B Bboy: ****** **** ******* ****** **********