ILK SISTEM KURULUMU BÜTCE BELLİ TECRÜBEM YOK USTA ARIYORUM :)

• Konbuyu başlatan Üye silindi 29734
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 29734

Guest
Merhaba tohumsuz ailesi

Daha önce deneyimlerim oldu fakat başarılı olamadım sistem için param yoktu fakat elime biraz para geçti bunu çorbacılarla görüşmemek icin yapmak istiyorum

Bütcem : 5.000-7000 tl arası 5 i gecmezse cok daha iyi olur sadece kendim için 2 saksılık bir alan için almam gerekenleri linki ile nasıl alacagım konusunda yardımcı olmanızı rica ediyorum .

Not : elimde 3 lü priz hariç hiç birşey yok

Hazır olarak takım olarak mı parça olarak mı almalıyım ( tohumum var çorbacı photo )

Eski konulara göz attım fakat cogu linke ulasılamıyor . Değerli vaktinizi ayıran herkese sonsuz teşekkürler

Merhaba kanka, 2 bitki için minimum 100/50/180 boyutlarında bir alan veya tercihen 120/60/180 ölçüleri idealdir. Bütçen kısıtlı olduğu için kısabileceğimiz ilk nokta kabin. Kabine bütçe ayırmak yerine bu boyutlarda bir gardrop çözebilirsen sermayeyi daha verimli kullanabiliriz.

ışık olarak
https://www.elektrozoom.net/240w-quantum-board
Fatura olarak seni sarsmaz ve alanı soğutmak içinde fazla çaba sarfetmezsin.

diğer gerekenler 350-450m3 çıkış fanı ve denk ölçülerde karbon filtre, saksı, toprak, gübre, tohum, nem makinesi, vantilatör

Okso

Üye
Merhaba tohumsuz ailesi

Daha önce deneyimlerim oldu fakat başarılı olamadım sistem için param yoktu fakat elime biraz para geçti bunu çorbacılarla görüşmemek icin yapmak istiyorum

Bütcem : 5.000-7000 tl arası 5 i gecmezse cok daha iyi olur sadece kendim için 2 saksılık bir alan için almam gerekenleri linki ile nasıl alacagım konusunda yardımcı olmanızı rica ediyorum .

Not : elimde 3 lü priz hariç hiç birşey yok

Hazır olarak takım olarak mı parça olarak mı almalıyım ( tohumum var çorbacı photo )

Eski konulara göz attım fakat cogu linke ulasılamıyor . Değerli vaktinizi ayıran herkese sonsuz teşekkürler
Cok rahat benim sistemin daha iyisini toplarsin kabin dahil konularima bak

Okso

Üye
İlk gördüğüm ışığınız 15 kymış beni aşıyor bu bütce :)
250 w hps 1200 tl 1400 e 400 w olanini al hesi gübre çak bez saksı termometre ıvır zıvır kabini kendin yapabilirsin bu bütçeye karbon filtre zaten olmaz vantilatör ben valla bi küçük usb bide büyük kullandim idare etti güzelde oldu güzel bi bütçe gene herşeyin karşılarsın

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • istr istr:
  • O obeb:
    **** *** ***** ** ****** ********* **
  • istr istr:
    ******** **** ***** ******* **** ******* hahahaha** ******* ********* ******* ******* ** *****
  • O obeb:
  • O oziozi:
  • istr istr:
    hahahaha** **** ******
  • O oziozi:
  • O obeb:
    hahahaha** **** ******
  • istr istr:
  • istr istr:
    *** ***** ***** *** **** ********* **
  • O oziozi:
  • O obeb:
    ***** ***** ********* **** ***** **
  • O oziozi:
  • istr istr:
    ***** *** ******* ****** **
  • O obeb:
    ******** hahahaha******** *** ******* ****** **
    +1
  • O obeb:
    **** * **** ********* hahahaha ***** ***** ****** ****** * * ******* ****** *****
  • O obeb:
    hahahaha**
  • Narkotik Narkotik:
  • O obeb:
    ***** **
  • O obeb:
  • Narkotik Narkotik:
  • O obeb:
    ***** ******* ** ***** hahahaha
  • Narkotik Narkotik:
  • O obeb:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • O obeb:
    O obeb: ***** *** ****** **** ***** ******** ***** ***** **** ********** ***** **** *** ** *********