Indoor baslamak isteyenler icin

arastirmaci

Yeni üye
Merhaba beyler

Indoor icin imkani olmayanlara, boyu cok uzamayan bir tur yetistirip evde takilanlar icin size bir sistem onermek istiyorum:

https://www.supergreenlab.com

Sistem cok mantikli, bende siparis verdim, guncellemelerden sizleri haberdar edicem.

Ü

Üye silindi 2874

Guest
takıpteyiz knk konuyu yesıllendır.ışık alıyormmuyuz yanı nedır sayfa ıng okudum ama bır boh anlamadım :: rusca olsa anlardım

arastirmaci

Yeni üye
mobilya ya da cop kutusu gibi kucuk bir ortamda, elektronik kart kullanarak (nem-isi vs) akilli sekilde yetistirme imkani veriyor. Ingilizceyi dert edenler google translate kullanarak sayfayi anlayabilirler ayrica videolara bakabilirler.

Cmupto

Yeni üye
Cvp: Indoor baslamak isteyenler icin

İnstagram hesaplarıda sgreenlab arkadaşlar bu dalga fullpaket herşey dahil geliyorsa muhteşem birşey seni bekliyoruz kanka bilgilendirmen için

Eko1982

Yeni üye

Bından daha iyisini gördüm bana mantıklı gelmedi ama takip edicem süreçle işgili bişgilendirirsen sevinirim

Clipper34

Yeni üye
Kankalar neymiş bunun olayı. Sanırım cihaz her şeyi kendisi ayarlıyor bize sadece gübresini vermek kalıyor dogrumu anladım

tohumlusuz

Kıdemli Üye

Bende öyle anladım kanka , ama şu LED sistemi ( sanırım quantum board) olayım kilit noktası sanırım ısınmadığı için, yoksa o kabin sıcaklığını ayarlamak zorluk yaşatabilir diye düşünüyorum. Ne nem makinası ne başka bişey bilemedim nasıl olur.
Koku için kullandığı filtre yeterli mi onu ayıkamadım (ucuz yollu bişey) 
Eğer kağıt üzerinde bi sıkıntı çıkmayacağı konusunda yardımcı olursa işi bilen üstad kankalarımız bunun cob LED ( kendim yaparak) versiyonunu yapıp adım adım paylaşıp bi katkıda bulunmak isterim arkadaşlara

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ***** ******* **** ********** ******** ******** ***** ***** **** *** ******** ** **** ********* ******* ***** ********** ****** ********** ** *** ***** ******* *** ******* *** *** ******* *** ***** ** **** ****** ********* ******* hahahaha* *** ****
  • TroubleStyla TroubleStyla:
  • NewGardener NewGardener:
    hahahaha**** ** hahahaha** ***** ******* ****** ********* ****
  • kkush kkush:
    ********* ***** ******* **** **** ****** ****** **** ********** **
  • Tiny Tiny:
    ** ***** ******* ******** hahahaha ****** hahahaha* **** **** ******** **** **** **********
  • kkush kkush:
    ***** ******** hahahaha**** ** ** hahahaha***** ** ****** **
    hahahaha**** ** hahahaha** ***** ******* ****** ********* **** ***** *** **** **** *******
  • kkush kkush:
    *** ** ** hahahaha***** ** ****** **
    *** * ******** hahahaha ******** ** ********
    *** *** ******** ******* *** hahahaha** ******* ****** ********** ****** ******
    ****** ******** ******** **
  • kkush kkush:
    ******* ******* ****** ** ***** *** ******* *** ******** ******* *** hahahaha** ******* ****** ********** ****** ******
  • kkush kkush:
    *** **** ** ******* ** **** ****** ****** ******** ******* ***** * ******** hahahaha ******** ** ********
  • Tiny Tiny:
    ** ***** ******* ******** hahahaha ****** hahahaha* **** **** ******** **** **** **********
    hahahaha**** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*********
  • kkush kkush:
    **** ***** ******* hahahaha ***** ********** **** ****** hahahaha*** **
  • kkush kkush:
    **** ***** ****** ***** ***** **
    ***** *** hahahaha** ****** **** *** ****** ***** ********* ****** ******* ****** ***** ****** ******** ******* ********* ***** **** ** ******* ** **** ****** ****** ******** ******* **
    hahahaha**** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********* ****** ***** ********* ** ** **** **** ******* *** **** ****
  • kkush kkush:
    kkush kkush: ***** ********** ******* ** ***** ********