Indoor esrar yetiştirmek istiyorum yardım lazım şimdiden teşekkürler

E$RAR CA$H

Yeni üye
Öncelikle merhabalar bu konuyu açmadan önce forumdaki bir çok yazıyı okuyarak baya bir bilgi sahibi oldum bundan dolayı yetkili ve kullanıcı arkadaşlara çok teşekkür ederim.

Ben evde essrar yetiştirmek istiyorum ve bilgi sahibi olmak amaçlı bir sorum olacaktı. Ben bir kaç tane tohum alıp ekmek istiyorum sadece sulama yapsam sıradan bir çiçek besler gib,i ne kadar hasat çıkabilirim ve içilebilirliği ne kadar olur ? Biliyorum ışık, PH, keçiboynuzu falan önemli olan çok şey var kaliteyi ve hasatı arttırmak için ama ben ne kadar hasat çıkarabilirim ve içilebilirliği ne kadar olur bunu merak ediyorum.

Tabi eğer böyle bir şey mümkünse bunun için bana tohum türleri önerebilir misiniz şimdiden çok teşekkür ederim herkese.

Byfendi

Kıdemli Üye
Işık olmadan olmaz o iş kanka. He balkonun vardir 12 13 saat güneş alan, bulunduğun bölgenin iklimine göre ,mayista atarsin toprağa yetiştirir emek harcar alirsin hasatini.ama o da outdoor! Evin için de menekşe gibi bakarsan, emek harcar belki alırsın bi 3lü, ama evde cam kenari gübresiz bakamazsin arkadaşım.

Son düzenleme:
Merhaba,
Bende bu konuyu merak ediyorum.Olmaz deyip geçiyorsunuzda evin sıcaklığı iyi düzeyde cam kenarı sürekli doğuştan batışa kadar güneş alıyor eğer bulutlu değilse,gübresini toprağı gerekli şartları sağlarsa olmaz mı?Evde birsürü bitki var tropikal sarmaşık hepsi yaşıyor bu kızlar niye yaşamasın.

Byfendi

Kıdemli Üye
Merhaba,
Bende bu konuyu merak ediyorum.Olmaz deyip geçiyorsunuzda evin sıcaklığı iyi düzeyde cam kenarı sürekli doğuştan batışa kadar güneş alıyor eğer bulutlu değilse,gübresini toprağı gerekli şartları sağlarsa olmaz mı?Evde birsürü bitki var tropikal sarmaşık hepsi yaşıyor bu kızlar niye yaşamasın.

Demek ki olmaz arkadaşım! Yaşamaz demiyorum zaten! Amaç emek harcayarak , o emeğin karşılığını almaksa o karşiliği alamazsın. Bu kenevir bitkisi aslında dışarda yetişen yabani, vahşi bir bitki, biz indoor da bu bitkiye kendi doğasını ,ışık sistemleriyle ,havalandırma sistemleriyle simile ediyoruz ve böylece buyuyup bize sömekler veriyo.yani cam kenarinda, nem araliğini,temiz hava girişini , çikişini sağlayabiliyosan güneşte yeter bana! diyosan, Başla arkadaşim buraya da bi konu aç takip edelim, hasatini da al alkişlayalim! Olmaz deyip geçmiyoruz yani.madem evin de ortam müsait kabin, ışık, havalandirma v.s bunlar oyle buyuk seyler değil biraz elinden geliyosa araştirip, iki saksilik bir sistemin gereçlerini kendin ucuz maliyetlerle çıkarabilirsin.emin ol uğraştığına da değer.

E$RAR CA$H

Yeni üye
Demek ki olmaz arkadaşım! Yaşamaz demiyorum zaten! Amaç emek harcayarak , o emeğin karşılığını almaksa o karşiliği alamazsın. Bu kenevir bitkisi aslında dışarda yetişen yabani, vahşi bir bitki, biz indoor da bu bitkiye kendi doğasını ,ışık sistemleriyle ,havalandırma sistemleriyle simile ediyoruz ve böylece buyuyup bize sömekler veriyo.yani cam kenarinda, nem araliğini,temiz hava girişini , çikişini sağlayabiliyosan güneşte yeter bana! diyosan, Başla arkadaşim buraya da bi konu aç takip edelim, hasatini da al alkişlayalim! Olmaz deyip geçmiyoruz yani.madem evin de ortam müsait kabin, ışık, havalandirma v.s bunlar oyle buyuk seyler değil biraz elinden geliyosa araştirip, iki saksilik bir sistemin gereçlerini kendin ucuz maliyetlerle çıkarabilirsin.emin ol uğraştığına da değer.

Geri dönüşünüz için çok teşekkür ederim. Peki bana düşük maliyetle önemli olan gereçleri söyleyebilir misiniz çok sevinirim

Organik

Kıdemli Üye
Growkentte hazir setler var dostum onlar butcene uygunsa onlara bakabilirsin en kotu foruma guzelce bir giris yap iyicene arastir cobled yapimindan kabin yapimina kadar konular mevcut :)

Organik

Kıdemli Üye
Biobizz indoor extra alg mic cal mag alabilirsin tohumlarida kushseed yada diger sponsorumuzdan soyleyebilirsin :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • F Firstgrow0:
    ********** ** *** ********* *** **** hahahaha ********* ******* ******
  • kkush kkush:
    ********** ********* ** ****** ***** ****** hahahaha**
  • F Firstgrow0:
    **** ******* ****** **** hahahaha ****** ** hahahaha*
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • F Firstgrow0:
    * ** ****** ** *** ** ****** hahahaha ******* ***** ***** *******
  • F Firstgrow0:
    *** ** *** ***** ****** ******** ******** *** ******* ****** **** hahahaha ********** *******
  • kkush kkush:
  • F Firstgrow0:
  • kkush kkush:
  • F Firstgrow0:
    *** **** hahahaha***
  • F Firstgrow0:
  • kkush kkush:
    ** hahahaha***** ******* ********* ********* ********* *** ****** *********
  • kkush kkush:
    ** ******* ******** ******** hahahaha**** hahahaha*** ****** *
  • kkush kkush:
    ****** **** ******** ****** **** ********* **** *** ******** hahahaha***
  • kkush kkush:
    ** ** ********** hahahaha*** hahahaha*
  • F Firstgrow0:
  • F Firstgrow0:
    **** ******** **** hahahaha **** ****** **
  • kkush kkush:
    ******* * ** hahahaha ******* ***** **** hahahaha ********* ********* ***** hahahaha****
  • F Firstgrow0:
  • F Firstgrow0:
  • kkush kkush:
    ** ******* ***** ** ***** ********* ***** * ** ****** ***** ** ** ** ********* *******
  • kkush kkush:
    ***** ***** hahahaha** ********** *** ** ********* ****** ***** hahahaha******* ** hahahaha ******* ********* ********* ***
  • kkush kkush:
    kkush kkush: ****** *** ****** ********* ****** ****** ******