IP adresi tesbit.

• Konbuyu başlatan Üye silindi 25603
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kankalar bu gündemde ki konu beni de cok tedirgin etti, yakinda ülkeye dönüp growa baslamyai planliyordum. Gecen sene o adi gecen sitelerden bende alis veris yaptim ama teslim adresi ve grow adresi farkli ayrica yurtdisi kerdi karti ile ödeme yaptim. Peki IP adresimizi tesbit etme gibi bir durum olabilirmi. Bu konuda bilgidi olan arkadaslar yorumlari ile bizi aydinlatsin lütfen.

Brother

Doktor
Kankalar bu gündemde ki konu beni de cok tedirgin etti, yakinda ülkeye dönüp growa baslamyai planliyordum. Gecen sene o adi gecen sitelerden bende alis veris yaptim ama teslim adresi ve grow adresi farkli ayrica yurtdisi kerdi karti ile ödeme yaptim. Peki IP adresimizi tesbit etme gibi bir durum olabilirmi. Bu konuda bilgidi olan arkadaslar yorumlari ile bizi aydinlatsin lütfen.
Kanka senin daha önce ismini dahi duymadığın akrabalarını bile çıkartırlar isteseler :D

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Yani kisacasi kimseye zararimiz olmadigi halde,satmadigimiz halde keyfimizin icine etmeyi kafaya koymuslar. Gecen haberlerde okudum, imamin biri 30 kg ile yakalaniyor iciciyim diyor saliyorlar. Bizim 50-100 gr ile ugrasiyorlar.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    B bongalov: **