Isı sorunu yeşil deniz yöntemi

https://yadi.sk/i/o2xnVznPuaUtKw

Kankalar selam aldığım ledi kendi salaklıma bozdum 400w hps sisteme geçicem ama kabinim bez dolap içeri temiz hava fanım var üstü tam kapanmadığı için kirli hava için fan almadım maddiyatsızlıktan değil bulunduğum ülkede herşeyi bulamıyorum hps sisteme geçicem ısı sorununu nasılhallderim yeşil deniz yöntemini kullanıyorum köfteci tohumu olduğu için 

Ü

Üye silindi 14998

Guest
Dolabın ölçüleri neler dostum 1x1x2lik çadırlar için uygun 400w hps. Cooltube reflektör ile fansız kullandığımda çadırın sıcaklığını rahat 10 15 derece yükseltirdi hps. Yaşadığın yerin sıcaklık değerleri yüksek olacak ise hasat boyunca fan alman şart. Şu an 600w mh kullanıyorum çadırın bulunduğu oda 17 derece civarı, fan kullanmadan cooltube ile 26 dereceyi görüyorum çadır içinde.

Cvp: Isı sorunu yeşil deniz yöntemi

Sintharia' Alıntı:
Dolabın ölçüleri neler dostum 1x1x2lik çadırlar için uygun 400w hps. Cooltube reflektör ile fansız kullandığımda çadırın sıcaklığını rahat 10 15 derece yükseltirdi hps. Yaşadığın yerin sıcaklık değerleri yüksek olacak ise hasat boyunca fan alman şart. Şu an 600w mh kullanıyorum çadırın bulunduğu oda 17 derece civarı, fan kullanmadan cooltube ile 26 dereceyi görüyorum çadır içinde.

Kanka cooltube yok ama iyi bir vantilatör var o şekilde sağlıcam ısı ve hava akışını

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ********** ******** ******** **** ********* ** ***** ** **** ****** * ****** hahahaha***** ****** *** ******* ***** *** ******
  • S stoner189:
    ********** ***** ***** *** *** ******** ***** **** ******** ** ******* **********
  • istr istr:
    ***** ***** ** ****** * ***** ****** * ******** hahahaha ** ***** * ***** ***** ***** ***** * ***** ********* ** ******* **** ******** ****** *
    +1
    hahahaha ******* ** hahahaha***** ******* ********** ****** *****
  • NewGardener NewGardener:
    hahahahahahahaha***** ***** ******* **** ******** * ** **** **** ***** ****** *** ******* ** * ******** ***** ******* ** *** ******** ******* ***** ********** ***** **** ******** ***** *** *** ** ** ***** *** ****** ********** ****** *** ** **** *******
  • istr istr:
    ****** ******* ***** hahahaha ****** ********** *** ****** ********* hahahaha** ***** ********** ******** ******** **** ********* ** ***** ** **** ****** * ****** hahahaha***** ****** *** ******* ***** *** ******
    +1
  • S stoner189:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • S stoner189:
    **** ****** hahahaha* ******* ***** hahahaha ****** ********** *** ****** ********* hahahaha**
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** **** *** hahahaha********* ******* ** hahahaha***** **
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
    **** **** **** *** ** * ***** *** ** ********** ***** ** *** ****** * **** ****** **** * ***** ***** **** * ***** **** ******* ***** ***** ** ****** * ***** ****** * ******** hahahaha **
  • istr istr:
    ****** *** ***** ******** ****** **** **** **** *** ** * ***** *** ** ********** ***** ** *** ****** * **** ****** **** * ***** ***** **** * ***** **** *******
    ******* **** ***** * ****** **** *** ***** ***** * ******** *** ******** ***** ** ******** ***** ****** hahahahahahahaha
    +1
    ***** **** ******* ***** ******** **** * ***** *** ** **** ** ****** ***** ***** *** *** ***** ***** ** **** ******* ***** ********** *** ***** ******** ******
    +1
    ***** ** ***** ** *** ******** ** ***** *** *** ****** ******** **** *** ****** **** *** ********* ****** ****** ********* **** ****** **** ***** *** ***** **** ***** ****** ****** ****** *** ****** hahahaha *** ****** ***** ***** ****** ** *** *** ****** ********* ***** ***** *** **** **** ******* *** **** ***** * *****
    +1
    ***** hahahaha ***** *****
  • istr istr:
    ** ***** **** ******* ***** ******** **** * ***** *** ** **** ** ****** ***** ***** *** *** ***** ***** ** **** ******* ***** ****
    *** ***** ******* ********* ********* **** ** ** **** **** *** **
  • istr istr:
  • istr istr:
  • istr istr:
    hahahaha ******* ****** ** ******* ******** ****** **** ***** hahahaha * *******
  • istr istr:
    istr istr: ***** ***** **** **** ****** ******