Isıyı düşüremiyorum.

GreenGo

Üye
250W a düşürdüm ışıkları ısı düşüyor. Şimdi bi
10cm yukarı alıcam. Kökü çok yumuşak gibi salınık. Lst için yatırsam topraktan çıkıcak gibi oluyor. Isı ve nem sıkıntısı geçiyor gibi. Thanx bro

Altan

Yeni üye
Isı sorununu ben de yaşıyorum. Kabini kapattığımda 32-33 derecelere kadar çıkıyor ve kabin içe çöküyor . Growkent ten hazır set aldım. 330 watt Harvest Master, TDM 250/100 çıkış fanı, mini aksiyel 100’lük giriş fanı kullanıyorum. bu konuda yardım edebilir misiniz lütfen @silas @Ripley'sOG

Altan

Yeni üye
3-4 tanesini iptal et o kadar ışık fazla zaten çiçeklenmede takarsın
Isı sorununu ben de yaşıyorum. Kabini kapattığımda 32-33 derecelere kadar çıkıyor ve kabin içe çöküyor . Growkent ten hazır set aldım. 330 watt Harvest Master, TDM 250/100 çıkış fanı, mini aksiyel 100’lük giriş fanı kullanıyorum. bu konuda yardım edebilir misiniz lütfen @silas @Ripley'sOG

Giriş fanın yetersiz geliyor yüksek ihtimal.
180 lik çıkış fanı, 100 lük giriş fanı kullanıyorum benimde giriş fanı yetersiz geliyor kabini komple kapattığımda vakum yapıyor forumdaki havalandırma hesabına göre yaptık durum bu patates olduk.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Mordecai Chat bot:
    Mordecai Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********