Isik isinden anlayan kankalar bakabilir mi?

C

Canna

Guest
Dostum ben o suteyi acamiyorum sen o resmi baska bir sekilde yükle bakayim, Sahibimden com giremiyorum

Kalamar

Üye
Dostum ben o suteyi acamiyorum sen o resmi baska bir sekilde yükle bakayim, Sahibimden com giremiyorum
22000 lumen degerindedir 2_3 bitki icin ideal elektronik esya ile takasa uygundur detayli bilgi icin arayiniz. Aciklama bu gorsel altta.
@Canna

Ekli dosyalar

• Screenshot_20211101-213704_sahibindencom.jpg
    Screenshot_20211101-213704_sahibindencom.jpg
    239.2 KB · Görüntüleme: 19
  • Screenshot_20211101-213645_sahibindencom.jpg
    Screenshot_20211101-213645_sahibindencom.jpg
    268.5 KB · Görüntüleme: 20
C

Canna

Guest
Süper o isik sana veg döneminde 3 auto icin fazlasi ile yeter, ama cicekte zayif kalacak. Cicekte 1 adet 50 watt kirmizi led projektör ile desteklersen cok iyi siser sömekler

Kalamar

Üye
Süper o isik sana veg döneminde 3 auto icin fazlasi ile yeter, ama cicekte zayif kalacak. Cicekte 1 adet 50 watt kirmizi led projektör ile desteklersen cok iyi siser sömekler
Cok tesekurler üstad. Torch led lerle desteklemeyi surduriyim mi peki , yoksa gerek yok mu?

C

Canna

Guest
Dostum o isik sana 80X80 kabinde rahat yetecek ve 0 ölcüde kabine 2-3 auto koyabilirsin, aslinda en sagliklisi 150 tl civarinda lux ölcerler var, bütce müsait ise bir tane al ve isigi ölcerek ver bitkine. Asagidaki linklerde bitkimize hangi dönemde ne kadar isik vermemiz hakkinda bilgiler var.

birbeygelmis

Yeni üye
Brolar altta linki paylastigim samsung qb ile 2 adet auto yetisirmi? Bu isigi ekstra olarak 2 adet beyaz , 2 adet sari 50w torch led ile desteklemeyi dusunuyorum.

@Kanka , @kaiser , @Püskütvarmı ,
@OttoMan47
Tabi ki de yeterli olmaz. 1000W ışık değil o ayrıca çok yüksek ihtimal LM301B değil LM281B+ serisi. Yani verimliliği yaklaşık %25 daha az. O ışığın duvar çekişi yaklaşık 60-65Watt 1 tanesine anca yeter. Aynı ışığı sahibindende yaklaşık yarı fiyatına bulabilirsin. 2 auto için 2 adet o ışıktan lazım sana. Ya da 120W çeken Samsung LM281B+ 2 adet auto için işini görür. Sarısitede tokatçılara dikkat etmek lazım. Bu ilana bakılırsa bu adam da o tokatçılardan biri.

wolferic

Müptezel
1 photo bitki yapar 3 imkansiz, 2 auto belki ama 350 vergisiyle aldim bunlari aliexpreden sifir alin omru uzun 50w dan 110w a kadar yolu var fiyatta 250 ile 750 arasi degisiyor torchdan morchdan iyidir

wolferic

Müptezel
Lm281b+ diyot var bunlarda 1000 tl ye alcaksan ben koli koli getirteyim aliexpresde 350 tl vergisiyle

wolferic

Müptezel
Lm301b den yuzde 25 verimsizdir fakat istedigi driver yuzunden fiyati yari fiyatina gelir .verimlilik derken isik siddeti guclu degil lm30 kadar .onuda en tepe deger degilde dustugu nokta basina olan degeri esitlersin mesela bi 240w alana kadar 4 100w lm281b alip kabinin koselerine kadar isigi yayarsin

Kalamar

Üye
Lm301b den yuzde 25 verimsizdir fakat istedigi driver yuzunden fiyati yari fiyatina gelir .verimlilik derken isik siddeti guclu degil lm30 kadar .onuda en tepe deger degilde dustugu nokta basina olan degeri esitlersin mesela bi 240w alana kadar 4 100w lm281b alip kabinin koselerine kadar isigi yayarsin
Bu isiga para vermicem kanka , elime hazir gecti diye sormak istedim. Bu isigi ayrica 4 adet 50 w torch ile destekleme planim var. 2 adet auto bakicam. Kabin olcum 90×70×170

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NE0 NE0:
  • L Chat bot:
  • L Chat bot:
  • L Chat bot:
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** ***** ***** ******* ***** *** ******* ******* **** *** ********** hahahaha***** hahahaha***** hahahaha** * **** ***** ****** ******** ** ******* ******* ******* **** ****** ********* ***** **** ******
  • L Chat bot:
  • gorilladam gorilladam:
    ***** ****** *** hahahaha* **** *****
  • NE0 NE0:
    *** ******* *** **** ****** ******* **** **
  • gorilladam gorilladam:
    *** **** ***** hahahaha* ******
  • NE0 NE0:
    hahahaha ********** ****** *** **
  • gorilladam gorilladam:
  • NE0 NE0:
    ****** ****** *** **
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ** ****** ********* hahahaha* *** ******** ****** hahahaha ***** ***** ***** **
  • gorilladam gorilladam:
    *** **
    ***** hahahaha ***** ***** ******* ***** ***** ******* **** **** **** *****
  • NE0 NE0:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
  • NE0 NE0:
  • gorilladam gorilladam:
    ****** ****** ****** hahahaha* ******** ******** *******
  • gorilladam gorilladam:
    ****** **** ********* ******* *** ****** ********** **
  • NE0 NE0:
  • lavrens lavrens:
    ********** **** **** ***** ******* **** ********** *** **** ****** ***** **** ***** ******* ******* ******* ******** ********* hahahaha ***** ***** ******* ***** ***** ******* ****
  • gorilladam gorilladam:
  • gorilladam gorilladam:
    gorilladam gorilladam: * **** ****** ******* *** ** **** ******* ***