jack here auto (101.gün) bu ne yaman çelişki anne!!

G0FRET

Üye
öncelikle selam herkese arkadaşlar bugün sizlere başımdan geçen garip bir grow daires paylaşmak ve fikirlerinizi almak istiyorum

önce elimdekilerden bahsedeyim;
1 numaralı fotoğraftaki:
250w hps altında
11 lt saksı
2 numaralı fotoğraf:
60w quantum board led
18 lt saksı

GÜBRELER:
1 numaralı fotoğrataki:
anlık olarak şuan sadece biobizz topmax- over drive (öncesinde grow-bloom kulandım)
2 numaralı fotoğraf:
şuan boş sulama sadece(hepsini kullandım)

SORUNA GELECEK OLURSAK:

şuan 101.gündeler(tohum atılışından itibaren) ve bunların ikiside jack herer auto diye aldığım tohumlar fakat henüz hasata var gibi geliyor sizce nasıl bir yol izlemeliyim
2 numaralı fotoğraftakine 2 gün önce flush attım ve 2-3 gün sonra karanlığa almayı planlıyorum ama sizce erken mi?

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum trikomlar daha cok seffaf ve ayrica fotolari seker yapraklarindan cekmissin. Alttaki resme bak esas trikomlara bakman yer isaretli.
1629021145296.png

G0FRET

Üye
Dostum trikomlar daha cok seffaf ve ayrica fotolari seker yapraklarindan cekmissin. Alttaki resme bak esas trikomlara bakman yer isaretli.
Ekli dosyayı görüntüle 9133

abi tekrardan selamlar dediğin kısımları biliyorum özelliklede orayı çekmeye çalışmıştım galiba beceremedim ayrıca kellelerin hemen altındaki sömekleri çekiyorum şimdi sana 3-4 fotoğraf daha atıyorum bir daha bakabilir misin rica etsem

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Biraz daha bekle daha cok seffaf var, 3-5 gün icinde %50 si raki rengine döner, iste o zaman at flush, al karanliga bekle toprak kurusun.....MUTLU SON. :)vur baltayi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ********* ******** ***** ** ********* ***** ** ********* ********* ***** *** *** hahahaha *** **** *** ***** ** ***** ** ****** **** ** ******** *** ******** ******** ** *******
  • İstanbul İstanbul:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ********** **** hahahaha**** **** hahahaha*** ******** ***** ** ********* ***** ** ********* ********* ***** *** *** hahahaha *** **** ***
  • bandaleros bandaleros:
    ***** **** ******** ** hahahaha hahahaha ******
  • Coke Coke:
  • T tqual:
  • bandaleros bandaleros:
    ********* hahahaha* ********* **** ****** *********
  • T tqual:
    +1
  • Coke Coke:
  • İstanbul İstanbul:
    ********** ***** ***** ******** *** ***** ***** **** ****** ****** ********* **** hahahaha****** ******* **** *** *****
    +1
  • Coke Coke:
  • İstanbul İstanbul:
  • Coke Coke:
  • İstanbul İstanbul:
  • Night owl Night owl:
    *** ***** hahahaha ***** ****** ***** ** ****** **** *** ** *** *** ** ** **** *** ***** ** ** ******** ***** ********** **** hahahaha**** **** *****
  • Night owl Night owl:
    ********** **** * *** ********* ********* ***** **** ******** ** hahahaha hahahaha ******
  • Night owl Night owl:
  • Coke Coke:
    * ***** *** ****** * ***** ***** ****** ***** ******** ******* ***** ******* *******
  • Night owl Night owl:
  • Coke Coke:
    +1
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    ** ** * ******* * ***** **
    +1
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********** **** ******** ** hahahaha hahahaha ******
  • Night owl Night owl:
    ** ****** ***** **
  • Night owl Night owl:
    Night owl Night owl: ***** ******** ******* ******** ** ** ** *** ***** ** ** *******