Jack Herer Auto bitkilerim ne durumda? (Güncel)

bulbasaur88

Yeni üye
Merhaba herkese, 2 tane Jack Herer Autom var ve durumlarını merak ediyorum. Uzman dostlarım kısaca göz atabilirse çok memnun olurum.

400w Cob led,soğutmalı
Nem %40-%70 arası değişiyor, Sıcaklık ise Max 29, Min 22
150lik giriş-çıkış fanlarım mevcut

13.11.2020 Güncelleme :

Arkadaşlar selam tekrardan, bugün iki kızıma da biobizz growlu sulama yaptım. Durumları iyi gibi ama ışık mesafemi biraz daha yükseltmem gerekiyor sanırım. LST'ye başlamam için erken mi yoksa başlamalı mıyım şu an? Durumları sizce nasıl? Teşekkürler şimdiden :)

Son düzenleme:
A

ALTINPİPO

Guest
ussten asağımı suluyosun bıtkıyı dostum dırek cıcegın ustunden anlamadım ki :D

A

ALTINPİPO

Guest
yaprakları sungerle temızle ısık acıkken su verılmesı tavsıye edılmıyor dıkkatlı ol su kalıntısı ısık orayı yakabilir gubrede varsa suda tamam pek sıkıntı göremedım : :)

Aguş

Doktor
Çok az toprak eklersen saksılara iyi olucak gibi birde lütfen fotoğrafları ışık kapalı flaş la atalım anlamıyoruz hiç birşey

Organik

Kıdemli Üye
Işıkla mesafelerini 50cm koru azıcık suda ağır gelip yatırmaz bitkini korkma :D :D Aynen öyle 3.hafta başlangıcıda gübrelere başla gitsin

S

silas

Guest
Aşırı sık sulama yapmamaya özen göster, onun dışında bir sıkıntı yok, soldaki çiçeğe girdiyse sert lst yapma, sağdakine yapabilirsin. ışığıda saykonun dediği gibi 50 cm civarında tut

bulbasaur88

Yeni üye
Aşırı sık sulama yapmamaya özen göster, onun dışında bir sıkıntı yok, soldaki çiçeğe girdiyse sert lst yapma, sağdakine yapabilirsin. ışığıda saykonun dediği gibi 50 cm civarında tut

hocam sulamayı dediğiniz gibi az şekilde sık yapmamaya özen gösteriyorum, soldaki çiçeklenmeye girmiş gibi duruyor ama biraz erken mi girdi acaba daha çok küçük çünkü... çok teşekkür ederim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • içiciadam içiciadam:
  • H happyworld:
    ****** ********* hahahaha*** ***** hahahaha ******* ******* ***** hahahaha*** *****
  • içiciadam içiciadam:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** ***** hahahaha**** ******** ******** ****** ********
  • içiciadam içiciadam:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** *** ***** ***** ******** ***** ****** ** ****** ******* ******** ********** ********* ****** ****** ***** ****** **** ******* ****** hahahaha*
  • içiciadam içiciadam:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ***** ****** ***** ****** * ***** ******* hahahaha ******* *** **
  • H happyworld:
    ****** ********** hahahaha****** ***** * ** ** * ** ****** ****** ****** ** * ** ** * ** ******* ******** ****** * ** * ******* *** hahahaha* ***** * ***** ********** * ** ** hahahaha** ** ****** ****** *** **** ** ***** ****** *********
  • içiciadam içiciadam:
    ****** ***** hahahaha ****** ******** **********
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** ***** **
  • H Heisenberg01:
    hahahaha *** **** ********
  • içiciadam içiciadam:
    *** * ******* ********** ****** ********** hahahaha ***** ******* ********* *** ****** hahahaha* ***** **** hahahaha ****** ******** ***** ***** **** ********** ********** ***** ** ****** *** ********* ******* ******* ***
  • H Heisenberg01:
    hahahaha ******* *** ***** *****
  • içiciadam içiciadam:
  • H Heisenberg01:
    * **** ******* hahahaha
  • H happyworld:
    hahahaha* * ***** * **** ***** ****** ****** *** ******* ******** ** ** **** ** * ******* hahahaha*
  • H Heisenberg01:
    *** ********** **** **
  • H Heisenberg01:
    ***** ********** **** **
  • H Heisenberg01:
    H Heisenberg01: ******** ********* *****