Jack herrer auto 35.gün gerilla grow

Knkalar

Yeni üye
Üstad merhaba sence tahmini bu bitkiden kaç gr kuru çıkar bende de autolar var ilk deneyimim outdoor benimkilerde merak ediyorum kaç çıkar diye ortalama

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
Bitkiyi bu hafta sonu almam lazım 15 20 gün şehirdışına çıkıcam dün gece en son potasyum fosfora yüklendim 2 3 kat fazla verdim bassın ne varsa yoksa diye budama yapamıyacağım flush ta atamıyacağım ne geldi geldi artık 5 güne hasad etmem lazım yoksa 20 gün aç susuz yaşayamaz yerler bitkiyi trikomları falan çok iyi durumda biraz sömek bassa yeter diye düşünüyorum.

Legend86

Müptezel
Bu sene guerilla grow da auto yalan oluyor, kısa boy yan sürgün yok tilki kuyruğu gibi tek dal oldular havalar açmadı, açınca yandı sonra sağanaklar haziranda seller yolların çöktüğü heyalanların olduğu aşırı yağış aylarından sonra temmuza girdik derken ne göreyim en küçüğü 10 cm çiçeğe başladı:oops: en büyüğü 30 cm 6 bitki 25 gram

Atonymous

Yeni üye
Bu sene guerilla grow da auto yalan oluyor, kısa boy yan sürgün yok tilki kuyruğu gibi tek dal oldular havalar açmadı, açınca yandı sonra sağanaklar haziranda seller yolların çöktüğü heyalanların olduğu aşırı yağış aylarından sonra temmuza girdik derken ne göreyim en küçüğü 10 cm çiçeğe başladı:oops: en büyüğü 30 cm 6 bitki 25 gram
Nerede yetiştirdiğine ve nasıl yetiştirdiğine bağlı. Benimkiler gitmesi gerektiği gibi gidiyor 9. günündeler

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
İlk defa auto yaptım aynen dediğin gibi kanka bu sene havalar bi garip geç geldi yaz

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!