Jack herrer autoflower 4x

Horoznuri007

Yeni üye
Arkadaşlar sponsordan 4x jack herrer auto

45. Günleri

Benden kaynaklımı bilmiyorum hiçbir growumda 30g üstü malesef alamadım çiçeği strese sokmadan bitirsemde 400w altında 1 çiçek olsada 3 çiçek olsada maksimum aldığım 30g civarıydı (autolarda)
Arkadaşlar sistem 400w mh hps 5 çiçek var altında durumları altta fotoğrafta var 1 tanesi strese girdi diğer 4 ü nerdeyse aynı gibi
Sizce nasıllar durumları ne

47 cm fotoğraftaki jack çiçeğe başladı sadece yorum istiyorum özellikle yöneticilerden teşekkürler iyi forumlar..
Sıcaklık standart 27 nem makinesi yok havalandırma yapıyorum . Boyları kısa kaldı gibime geliyor daha uzar diye tahmin ediyorum 45. Günleri tekrar belirteyim

C

Cannabis-420

Guest
gübre kullanıyo musun kanka bide eğitim verdin mi havalandırma nasıl bide

C

Cannabis-420

Guest
gübreleri artır istersen biraz mh kullanmadım bilmiyorum ama ışıkta yetersiz olabilir

Yaptığın growlardan 30 gr alman normal ışık dışında başka birşeyin yok ki.
Nem makinesi yok, havalandırma yok, yansıtıcı yok, düzgün saksı yok, eğitim yok.. sadece ışık ve gübre var sanırım. Ph ölçüyormusun.
Benim şuana kadar tecrübe ettiğim bu şekilde olursa sadece doğada oluyor bu meret. Arada su ver arada gübre ver kafana göre ph falan ölçme indoorda yapacağından daha iyi hasat ve thc veriyor outdoor da ben bunu tecrübe ettim..
İçerisi sıkıntı herşey tam takım olsa bile sıkıntı.

Horoznuri007

Yeni üye
Hesi indoor setim var arkafaşlar o kadarda değil ayrıca hesinin setindeki bloom gübresi yerine bio bizz aldım gübre zaten kullanıyorum . Hocam haklısın yansıtıcı ve nem makinem yok ama olan arkadaşımda cardı aynı set ile oda geçemedi sponsorun tohumundamı bi sorun var demeye başladım

Bende degenetika dan aldım 4x jack herer büyütüyor um 400w cobled en büyüğü 70cm en ufagi 50 cm kizlarim 45. Günde en büyüğü 50 cm en ufagi 27 cm di bu ara gerilim dönemi çiçek başlangıcı genellikle tam destek ile aksatmadan küstürmeden stres yaptırmadan geçiririrsen gerilme o kadar iyi olur ortalama ebatlarıne küçük ne büyük hepsi ortam ve strese bağlı ayrıca degenetika kendi üretiymiyor jack leri Thé cali connection dan satın alıyor ne aldığını ne büyüttüğünü bilmekte fayda var bu tohumlardan çok bi hasat bekleme piyasada tutulmayan tohumlar bunlar orjinal jack al bi de ona bak ağaç başı 150gr alıyor millet hemde 70 ile 90 gün arası yani kisacasi düşmeden ogrenemezsin bunları bitir begenmezsen konu aç hepberaber eleştirelim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
    L Levrekbaz45: ***** *** ******* ******* ****** ***** ***** ******** ***** ***** **** ****