Köfteci Hasata Yaklaşmışmıyız ?

2x Köfteci tohumları 80x80x180 Kabin 600 wat cob led 90. gün bana şişmiyolar gibi geliyor bayadır aynı durumdalar sizce hasat vaktine ne kadar var gramaj tahmini yapabilirmiyiz ? macro lens aldım fakat çekemiyorum beceremedim yakınlaştırıyorum netlemiyor fakat

Blueberry

Stay High
Kanka pistillere bakılırsa daha ortalama 15-20 gün var gibi. zoom la bak bi tricomlara ne alemdeler. overdrive kullanmanı tavsiye ederim son dönemler bitkinin sömeklerinini şişmeye zorlar ve tam potansiyelini ortaya çıkarır.

Kanka pistillere bakılırsa daha ortalama 15-20 gün var gibi. zoom la bak bi tricomlara ne alemdeler. overdrive kullanmanı tavsiye ederim son dönemler bitkinin sömeklerinini şişmeye zorlar ve tam potansiyelini ortaya çıkarır.
hocam yaklaşık 1 hafta önce başladım overdriva 1.5 lt duya 2ml bud candy ve 2ml overdrive veriyorum ayrıca 1.5 lt biobiz bloom 2 ml heaven 2 ml veriyorum teşekkür ederim bakalım 2 hafta sonra güncellerim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Turco:
    ********* ***** **
  • T Turco:
    **** ********** ****** * **** ********** ** *** ****** *** **** ****** ******* ********* ***** ********** ** **** ****** *****
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahaha** ******** hahahaha*** **** ********* ***** ***** ** *** hahahaha** *****
  • KömürcüAbuzer KömürcüAbuzer:
    *** ** ********** *** ******* ****** ***** ********** ***** **** ***** *****
  • B bayfrodo33:
    hahahahahahahaha********
  • B bayfrodo33:
    hahahahahahahaha********
  • X Xgon:
    *** ** ********** hahahaha ***** ******* ****** *** ******* ***** *** *****
  • B bayfrodo33:
    hahahahahahahaha********
  • B bayfrodo33:
    ******* hahahaha ***** ********* **
  • lavrens lavrens:
    ***** ******** ********* hahahaha** hahahaha ***** ********* **
  • X Xgon:
    *** ** ********** ******* ****** *** ***** hahahaha *** *** ***** ** ****** *** *****
    +1
    **** * ******* **** **** ******* ****** *** ***** hahahaha *** *** ***** ** ****** *** *****
  • X Xgon:
  • X Xgon:
    **** **** *** **** ***** ********* *** * ********** ****** ******** ***** ******* **** ******* ** * *** ******* ** ******
  • X Xgon:
    ***** ****** ***** **** ******** ***** ******* ** *** ******** ***** ***** ********
  • X Xgon:
    **** *** ****** *** **** ** ****** ***** ***** *** **** ***** ********* *** * ********** ****** ******** ***** ******* **** ******* ** * *** ******* ** ******
    +1
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha*
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha
  • X Xgon:
    **** *** ****** *** **** ** ****** ***** ***** *** **** ***** ***** ****** ** *****
  • Houp53 Houp53:
    ****** ****** ******* ********** *** ****** **** ******* ***** ****** ********* hahahaha **** ********* ****** ******** ******
    Houp53 Houp53: ****** ****** ******* ********** *** ****** **** ******* ***** ****** ********* hahahaha ****...