Köfteci Sog ve Mainlining Günlüğü

zeker06

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar 10 gün önce patlayan tohumları bugün saksılara aldım ve yaklaşık 40 50 günlük olan bitkide mainlining yapmaya çalışıyorum(yetersiz ışıktan dolayı gelişimi biraz yavaş oldu bir de fazlaca strese soktuk şuan sıkıntısız ilerliyor).

Sog:

Mainlining:

Hergün güncelleme yapılacaktır.

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Merhaba arkadaşlar 10 gün önce patlayan tohumları bugün saksılara aldım ve yaklaşık 40 50 günlük olan bitkide mainlining yapmaya çalışıyorum(yetersiz ışıktan dolayı gelişimi biraz yavaş oldu bir de fazlaca strese soktuk şuan sıkıntısız ilerliyor).

Sog:

Mainlining:

Hergün güncelleme yapılacaktır.
Ellerine sağlık çok güzel görünüyor iyi hasatlar dostum

Mordecai

Moderator
güzel kanka umarım erkek çıkmaz fazla, tohumlar yerli malı mı ?yoksa mari skunk haze diye satılan sigaralardan tek tük çıkan tohum mu?

Mordecai

Moderator
ben sog'da 3 litrelik saksılar kullanmıştım.
ışığın ne kanka kabin içi sıcaklık nem durumları?

Ü

Üye silindi 20072

Guest
Hayırlı olsun öncelikle,çorbacı tohumlarından sog yapmak bir nevi kumar oynamaya benziyor birinden birinin erkek çıkma ihtimalini düşünmek bile ayarımı kaçırıyor çünkü bunun yaşanması ve erkenden önlem alınamaması demek bütün bitkileri hermaya döndürmeye kadar gidecektir.İkinci kötü yanı ise birinde herhangibi bir hastalik çıktığında diğerine sicrayabilecek olmasi..Çok dikkatli olmasın dostum,kolay gelsin.

zeker06

Yeni üye
Teşekkür ederim kanka öneriler için hergün kontrol ediyorum bir sorun çıkarsa erken müdahale etme şansı

Ü

Üye silindi 20072

Guest
Teşekkür ederim kanka öneriler için hergün kontrol ediyorum bir sorun çıkarsa erken müdahale etme şansı
Daha önce sog yaptım totalde 26 kök hepsi genetik olmasına ve herma olayını yaşamama rağmen çok uğraştırdı..son zamanlar çiçek seni ne kadar mutlu etse de eğitim ve sulama zamanı grow yaptigin odadan çıkarken bidaha sog yaparsam iki olsun diyecegini şimdiden duyar gibi oldum :) Keyifli growlar dilerim dostum kazasız belasız

zeker06

Yeni üye
Hocam bitkilerle uğraşmayı seviyorum sulama olayı bıktırır diye düşünüyorum onun içinde sulama sistemi yapmayı düşünüyorum ama yine de uğraştıracağı doğru

zeker06

Yeni üye
Bir de Sog yaparken kelle uçurmak mantıklı mı ben scrog çekmeyi düşünüyordum yoksa akışına mı bırakmak daha mantıklı olur

Ü

Üye silindi 20072

Guest
Bir de Sog yaparken kelle uçurmak mantıklı mı ben scrog çekmeyi düşünüyordum yoksa akışına mı bırakmak daha mantıklı olur
Scrog çekersen hayatının hatasını yaparsın,saksıyı dışarı alman gereken zamanlar olacak her bitki için sürekli sokup cikartman bir ton zamanini alır..lst egitimi yap,bir kere topingden kimseye zarar gelmez ama ara dalları muhakkak aç ışığı alsın yoksa çam ağacı gibi büyürler ne olduğunu anlamazsn toping içinde acele etme biraz serpilsin.

zeker06

Yeni üye
Scrog çekersen hayatının hatasını yaparsın,saksıyı dışarı alman gereken zamanlar olacak her bitki için sürekli sokup cikartman bir ton zamanini alır..lst egitimi yap,bir kere topingden kimseye zarar gelmez ama ara dalları muhakkak aç ışığı alsın yoksa çam ağacı gibi büyürler ne olduğunu anlamazsn toping içinde acele etme biraz serpilsin.
2 kere kelle uçurup 4 tane Cola dedikleri daldan yapmayı düşünmüştüm aslında

Ü

Üye silindi 20072

Guest
2 kere kelle uçurup 4 tane Cola dedikleri daldan yapmayı düşünmüştüm aslında
Dene dostum,ben daha iki toping yapana denk gelmedim zaten bu dediğin sog'un fıtratına ters fakat olur mu olur illa ki olmaz diye bir şey yok biz de izler görürüz en azindan :) kolay gelsin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
    ****** **** hahahaha* ***** ****** ***** ******* ******
  • dyco dyco:
    ****** * ****** ****** ********** **** ****** *** ******* ****** **** **** ******* ********* ******** **** **
    ****** *** hahahaha**** ***** ******* ******** hahahaha* ******
  • dyco dyco:
    **** ******** ** **** hahahaha hahahaha*
  • elchavoo elchavoo:
    **** ***** ****** ***** **** ******** *** hahahaha**** ***** ****** ******* ** *** **
    *** ******* hahahaha* hahahaha**
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    **** ***** ****** ***** **** ******** *** hahahaha**** ***** ****** ******* ** *** ** *** ***** ******* ********** ***** ***** ***** ***** ***** ** ***** ****
    hahahaha*** *****
  • dyco dyco:
    **** hahahaha ******** ***** ******** *** ****** ******** ***** ***** hahahaha******* * ****** ****** ********** **** ****** *** ******* ****** ****
  • dyco dyco:
  • dyco dyco:
  • dyco dyco:
  • elchavoo elchavoo:
  • dyco dyco:
    ********** *** ***** ***** *** ********** ***** ***** **** ******** ****** ***
  • elchavoo elchavoo:
    ********* ****** ***** hahahaha * ******** ******** *** *** ******** ********* ********** hahahaha***** hahahaha
  • dyco dyco:
  • dyco dyco:
    hahahahahahahaha
  • dyco dyco:
    ********* ****** ***** hahahaha * ******** ******** *** *** ******** ********* ********** hahahaha***** hahahaha **** ***** **** ******** *** ******** ******** *** * ****** hahahaha***
  • elchavoo elchavoo:
    hahahaha* *** **** ********** ***** *** ***** *** hahahaha** ** ****** **** ******** ******* ********
  • dyco dyco:
    dyco dyco: * **** **** ** ******