Köfteci tohumunu 12/12 hps ile başlatmak

erdemli83

Yeni üye
S.a. arkadaşlar bir sorum olacak 3 saksılık kabinim var içinde 3 adet köfteci yetiştiriyorum bitkilerinden bir tanesi fazla gübreden yandı kendini toplayamadi ve maalesef sökmek zorunda kaldım şimdi kabinimde 2 adet bitki var çiceklenmenin 4. Haftasındalar 1 saksılık boş yerim var. Sorum şu şimdi 1 adet daha tohum cimlendirdim topraktan çıktı fakat buna 18/6 MH vermem mümkün değil çünkü kabinde 12/12 hps yanıyor ben bu tohumu doğrudan 12/12 hps ile başlatip büyütsem nasıl olur auto gibi büyürmü muhtemelen hasat düşük olur onu göze aldım sadece olurmu olmazmi öğrenmek istiyorum herkesin dumanı kaliteli olsun.

qazim

Yeni üye
ilk 3 hafta bitki tepki vermeyecektir 3. haftadan sonra çiçeklenmeye geçecek ve genetiğin ömründe  kısalma olmadan 4. ayda sana maksimum 30 gr verecektir. 30gr alman bile büyük bir şans şimdiden söylemesi. imkanın varsa ilk 3 hafta 18/6 yapar sonra 12/12 yaparsan 100 grama kadar alırsın.

reaL

Üye
direk 12/12 verirsen bilmeden SoG tekniği uygulamış olursun tek kökten az hasat alırsın.

Boran

Yeni üye
Merhaba,

Yalnız başına tüketiyorsan mevcut iki bitki sana bir yıl yeter. Hiç karıştırma bunları hasat et sonra yine devam.

Merhaba,

Yalnız başına tüketiyorsan mevcut iki bitki sana bir yıl yeter. Hiç karıştırma bunları hasat et sonra yine devam.

lebowski

Yeni üye
Hiç bulaştırma yeni tohumu..Ayrı ayrı kafa patlatman gerekecek..gübresi,ışık zamanı derken yorar..Sakla tohumunu..belki o süreçte eline başka tohumlarda geçer beraber ekersin.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • O obeb:
    ****** ***** *** ****** hahahaha**
  • O obeb:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********
  • D doğadostu1004:
  • O obeb:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • clackster clackster:
  • O obeb:
  • O obeb:
  • kokokoco kokokoco:
    **** ******** ******* ****** ****** ******** ****** **** ***** ******* ********** *** ****** *** ****
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    ****** hahahaha**
  • NewGardener NewGardener:
    hahahaha ********** *****
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    **** ***** hahahaha** ******* *****
    **** hahahaha****** ***** **** ***** ********* ********** hahahaha*** ******** ********* ********** ***** *********
    hahahaha *** hahahaha ***** ******* **** ***** ****** ***** ********* ******** **
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ********* ***** hahahaha* **** **** ***** ******** hahahaha*
    hahahaha* **** ** **
  • Narkotik Narkotik:
    ***** ** * ***** ***** **** **** **** hahahaha* ******* *****
  • içiciadam içiciadam:
    ***** *** hahahaha*** ********** * ********** hahahaha*** ******** ***** hahahaha *** hahahaha ***** ******* **** ***** ****** ***** ********* ******** **
  • Narkotik Narkotik:
    hahahaha **** ****** ******
  • içiciadam içiciadam:
    ****** ***** ***** ***** ** * ***** ***** **** **** **** hahahaha* ******* *****
  • B Bobmarlon:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ****** ** hahahaha* **** ** **
    içiciadam içiciadam: ***** ****** ** hahahaha* **** ** **