Kökler ??

Cannabis38

Yeni üye
[attachment=1103][attachment=1104][attachment=1103]Bardak 0,75 kökler deliklerden cıkıyor bi 25 cm olana kadar dursun istemiştim ama bu olay büyümeye sorun yaratır mı kökler zarar görür mü tahminimce büyümicek saksı değiştircem ama bide sizden teeyt etmek istedim degerli cevaplarınız icin tesekkür ederim 

Ekli dosyalar

• 20190513_220158_HDR-1040x2080.jpg
    20190513_220158_HDR-1040x2080.jpg
    189.4 KB · Görüntüleme: 65
  • 20190513_220244_HDR-1040x2080-416x832.jpg
    20190513_220244_HDR-1040x2080-416x832.jpg
    109.9 KB · Görüntüleme: 49

Efexx

Yeni üye
Cvp: Kökler ??

Dostum büyük saksıya almanın zamanı gelmiş geciyor bile. Kökler ışık görürse büyüme durur yavaşlar zaten 25 cm oldugunda veg dnemini yarısı bitmiş oluyor neredeyse yanlış bi düşünceye sahipsin acilen o bebeği saksıya al ve hasat edince benim içinde tütür bir kaç ciğara bol dumanlar

mammawasdead

Yeni üye
kanka yeni patlayan tohumları toprağa attım ama kaç derece nem ve sıcaklık olmalı ? senin ortam değerleri neydi ?

Cannabis38' Alıntı:
Bardak 0,75 kökler deliklerden cıkıyor bi 25 cm olana kadar dursun istemiştim ama bu olay büyümeye sorun yaratır mı kökler zarar görür mü tahminimce büyümicek saksı değiştircem ama bide sizden teeyt etmek istedim degerli cevaplarınız icin tesekkür ederim 

değiştirmelisin bence de hatta şimdi biraz daha zor olucak geç kalmışsın mümnkün mertebe köklere zarar vermemeye çalışman gerekicek. iyi growlar :)

Cannabis38

Yeni üye

mammawasdead' Alıntı:
kanka yeni patlayan tohumları toprağa attım ama kaç derece nem ve sıcaklık olmalı ? senin ortam değerleri neydi ?

Isı 20 altına düsürmüyorum nem : 65-70 bazen 50 lere kadar düşüyor su bitiyor iş de oluyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ***** ****** ******* ****** ********** ******* ******* ** **
    +2
  • istr istr:
    **** ****** ******* ***** ***** ****** ******* ****** ********** ******* ******* ** **
  • istr istr:
  • istr istr:
    ********** ********* **** **
    +1
  • içiciadam içiciadam:
  • istr istr:
    ***** ******** ******** hahahaha* ******** ********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
  • istr istr:
    *** hahahaha ***** *********
  • içiciadam içiciadam:
    ***** **** *** *** ********* *** ****** ********* ***** ********* *** hahahaha ******* ******* ****** ******** ******** hahahaha* ******** ********
  • içiciadam içiciadam:
    **** ****** ** ********** ***** ***** ** *** hahahaha ***** *********
  • H Holland*:
    ******** hahahaha ******* ******** ** *** ******* **
  • Ates31 Ates31:
    ****** *** *** ** ******* ******* ****** * **** **** **** ***** ********** *******
  • içiciadam içiciadam:
    ****** hahahaha ****** hahahaha** ****** *** *** ** ******* ******* ****** * **** **** **** ***** ********** *******
  • Night owl Night owl:
    ******** ****** ***** **** ******* ******* ** ****** ******* *** *** ** ** ****** *** **** *** **** *********
    +1
  • Night owl Night owl:
    ** ******* ******** ********* *** ****** *** *** ** ******* ******* ****** * **** **** **** ***** ********** *******
    +2
  • içiciadam içiciadam:
    ** ****** ***** ******** ********** ********* ******** hahahaha ********* *** **** ***** ***** ******** ******** ***** ** ******** ****** ***** **** ******* ******* ** ****** ******* *** *** ** ** ****** *** **** *** **** *********
  • Ates31 Ates31:
    ****** hahahaha ****** hahahaha** ****** **** ******
  • Night owl Night owl:
    **** *** ***** **** * **** ***** ** ****** ***** ******** ********** ********* ******** hahahaha ********* *** **** ***** ***** ******** ******** ***** **
    +1
  • Emmy Emmy:
  • Ates31 Ates31:
    ** ******* ******** ********* *** ***** ********* hahahaha***** ** *** ** **** **** hahahaha**** **** ** **** ********** ***** ** ******** ***** ********* ** ***
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ***** ***** ****** ***** hahahaha*** **** *** ****** ***** ******* * **** ***** **** ****** **** ******
  • Night owl Night owl:
    *** ***** ***** ********* hahahaha***** ** *** ** **** **** hahahaha**** **** ** **** ********** ***** ** ******** ***** ********* ** ***
    +1
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • D despotdes:
    D despotdes: *** ** ********** *******