Kötü Kokan Sömekler

jane

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 4 gün önce 3 kızımdan 1'ini hasat ettim. 80 günlük bir süre sonunda fistüller %60 kahverengi, mikroskopla baktığımda ise tricomların yarısı süt beyazı yarısı açık beyazdı. Bu şekilde hasat edilince sigaranın enerjik bir kafaya sahip olacağını okumuştum. Hem bu sebeple hem de artık çorbacıya para bayılmak istemediğim için hasat ettim. Düzgünce yaprakları temizledikten sonra havadar, karanlık bir yerde kurumaya bıraktım. Fakat gün geçtikçe ve kızım kurudukça kokusu bildiğimiz normal ot kokusuna dönüşmeye başladı ve şuan çim gibi ya da sıradan bir ot gibi kokuyor. Hiçbir aromatik koku söz konusu değil. Hasat etmeden önce flush işlemi yapmamıştım. Hasatı biraz da erken aldığımın farkındayım fakat bunlardan hangisi kokusuna bu derece etki etmiş olabilir? Ya da başka bir etken mi söz konusu anlayamadım gitti. Bu arada deneyip içtiğimde gayet güzel kafası var ama kokmuyor. Tadı da bir o kadar normal ot gibi ve kötü. Son olarak kızım Auto Jack Herrer idi. 600w hps ile 7/24 ışık alıp, AN'nin Micro+Grow+Bloom setine ek olarak Big Bud ve son zamanlarda Overdrive kullandım. Kabinde kalan diğer 2 kızım Northern Lights ve onlarda da böyle bir şey gerçekleşsin istemiyorum. Şuan gelişimlerine devam ediyorlar ve kesinlikle erken hasat etmeyi düşünmüyorum. Hasat ederken de mutlaka Flawless Finish ile flush işlemi yapıp, karanlıkta bırakıp daha sonra hasat edeceğim. Bunlar dışında kokuları ve tatları ile ilgili yapmam gereken başka bir şey var mıdır? Değerli öneri ve yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim. Herkese bol hasatlar.

Knka bazen ole oluyo fazla kurutmakta o konudan iyi degil sanirim ayni sey benimde basima gelmisti ornek veriyorum sigra 3 4 gunde kuruyo knka ben 6 7 gun kurutmustum o sekil olmustu ama dedigin gibi kafasi vardi fikrimce 3 gun kuruttuktan donra kavanoza atip ertesi gun cikarip havalandirip tekrar attim sonra bida havalandirdim falan 4 5 kere havalandirip nemini aldigim kellelerde kotu gitmemisti ama sen o kelleleri grindirdan gecirdiginde saniyorum tekrar kokacak knka sorun ondan kaynakli olabilir

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • F FISCUHARA:
    ******* ******** hahahaha**
  • F FISCUHARA:
    hahahahahahahaha * ********* ********** hahahaha******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* hahahahahahahaha******** * ********* ********** hahahaha******** **
  • F FISCUHARA:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • S sonche:
    ****** ****** hahahaha ********** ****** hahahaha* ******* ****** ****** *** *** ******** ***** ***** ********* hahahaha**** ***** ********* **** ** hahahaha*** ** hahahaha***** ********** ******** **********
  • T taysın:
    **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • muadip muadip:
    ****** ***** ****** ****** ****** ******* *** ****** ****** ******* ***** **** ***** **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • T taysın:
    **** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • T taysın:
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahaha ******** hahahaha******** ********* hahahaha**** hahahaha**
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ********* ********* ***** ****** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
  • T Turco:
    * *
  • New Rookie New Rookie:
    New Rookie New Rookie: *** ******