Kötü toprak Beyaz bitler yardım

Brhnegative

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar 2. Grow yapıyorum ilk growdan kalan toprakla devam edeyim dedim ilk grow da gübre falan hiç kullanmadım doğal yöntemlerle sıkıntısız grow yaptım şimdi peçetede filizlenen tohumu toprağa koydum hem çok geç toprakta. Çıktı 3 günde çıktığında yaprak da beyaz bit sürüsü vardı temizledim aspirin yaptım gelişim çok yavaş bende 2. Filizi de mecburen ektim peçetede ölmesin diye Light mix aldım toprak şimdi sorum ben bu filizlerş biri 2 yaprak biri yeni girdi toprağa daha tohum halinde ama beyaz kuyruklu 2 güne gelir toprağım bunları nasıl yeni toprağa alıcam ve perlit %100 gereklimidir 

Cvp: Kötü toprak Beyaz bitler yardım

Light mix içinde perlit var eklemene gerek yok diyebilirim. Büyük boy burger king bardağı ebatlarında şeffaf olmayan bir bardağın drenaj deliklerini aç, toprağını koy, toprağın üst merkezini delik aç ve şu anki topraktan dikkatlice köklere zararr vermeden sök ve yeni toprağına dikkatlice yerleştir.  bitki 90 derece olacak şekilde kenarlarından toprakla besleyerek sağlamlaştır. Can suyunu verip devam edersen bir sorun olmaz inşallah dostum.vereceğin suyun ph değerine hakim olursan çok iyi olur 6-6.5 civarlarında. İyi hasattlar dilerim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NE0 NE0:
    ***** ***** ****** ********** ***** ** hahahaha* *** ******* *** ********* ***** *********
  • NE0 NE0:
    ***** ***** ***** ********** **** hahahaha*
  • NewGardener NewGardener:
    ******* **** hahahaha** ******** ******** ***** *****
  • NE0 NE0:
  • NE0 NE0:
    ********* ***** ***** ** ****** ********* ** **** ****** **** *** **** ****** ** ********
  • puslu77 puslu77:
    ** ******* ****** ***** *** ********** ******** **** ****** ***** ********* *** ***** ** ******* **** ******** ** ****** *******
  • E eagle54:
    ***** ** ******** hahahaha*** ********* ***** ***** ** ****** ********* ** **** ****** **** *** **** ****** ** ********
  • NE0 NE0:
    ***** ** ******** hahahaha***
  • NE0 NE0:
    ***** *** **
  • puslu77 puslu77:
    ********* ***** ***** ** ****** ********* ** **** ****** **** *** **** ****** ** ******** *** ******* ***** ****** ***** ******* ***** ******* hahahaha******* hahahaha ****** ******** *****
  • puslu77 puslu77:
    ***** ** *** ********* ******* hahahaha *********
  • puslu77 puslu77:
  • NE0 NE0:
    ***** * ***** ** ******* ********** ********* ******** **** ******** ****** ***** **** **** ** ********** ********* ***** hahahaha* **** ****** ** * ******* * ******* *********
  • NE0 NE0:
    ****** ***** hahahaha* **** hahahaha* ***** ******** *****
    +1
  • E eagle54:
  • puslu77 puslu77:
    ****** ***** hahahaha* **** ****** ******** *** ********* ****** ****** ***** ******
  • NE0 NE0:
  • L lucid:
    ******* ******* ** ***** **** *** **
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
    Night owl Night owl: hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****