Köy evi almayı düşünüyorum

Bomontibeyi_

Yeni üye
Beyler bi dağ köyünde güzel bi köy evi var kışın güzel kar yağıyoe topragı bereketli disarda auto yetistirme sansim ve hakkinda bilgi vercek olan varmi köy evi 40 bin tl gibi bir fiyatta kocaman bir bahcesi var ve ücra bir yerde bahcede olmasa bile evin icinde olur ?

sinan4867

Yeni üye
Cvp: Köy evi almayı düşünüyorum

Bomontibeyi_' Alıntı:
Beyler bi dağ köyünde güzel bi köy evi var kışın güzel kar yağıyoe topragı bereketli disarda auto yetistirme sansim ve hakkinda bilgi vercek olan varmi köy evi 40 bin tl gibi bir fiyatta kocaman bir bahcesi var ve ücra bir yerde bahcede olmasa bile evin icinde olur ?

Kanka dışarda büyümez ama evin içinde çok güzel şeyler yapabilirsin

Bomontibeyi_

Yeni üye

sinan4867' Alıntı:
Bomontibeyi_' Alıntı:

Ev baya büyuk yazın disarda kisinda icerde bi odada komple yapmayi dusunuyorum 50 bin tl gibi bi param var sence yeterli olurmu ???

BosphorusHaze' Alıntı:
Ooo hayırlı olsun kanka :) Kışın dışarda yetişmez kanka içeri sistem şart.

O kadarda cahil degilim ya disarda 5 kok yetistirip icmisligim var ama jandarma.olayindan tirsiyorum 143 kok yakalandi yan köyde

sinan4867

Yeni üye

Bomontibeyi_' Alıntı:
sinan4867' Alıntı:

Ev baya büyuk yazın disarda kisinda icerde bi odada komple yapmayi dusunuyorum 50 bin tl gibi bi param var sence yeterli olurmu ???

BosphorusHaze' Alıntı:

O kadarda cahil degilim ya disarda 5 kok yetistirip satip ve icmisligim var ama jandarma.olayindan tirsiyorum 143 kok yakalandi yan köyde

Yeter kanka tabi on numara yaparsın içeriyi :)
İnşallah kazasız belasız yaparsın

GG_KUSH

Yeni üye

Bomontibeyi_' Alıntı:
sinan4867' Alıntı:

BosphorusHaze' Alıntı:

O kadarda cahil degilim ya disarda 5 kok yetistirip satip ve icmisligim var ama jandarma.olayindan tirsiyorum 143 kok yakalandi yan köyde

yan köyde yakalandıysa sizinkinde de yakalanması muhtemel. etrafına daha uzun ve sık bitkilerle duvar gibi örüp yapman daha iyi olur dışardan görünmesin maksat. veya küçük bir klübe yaparsın evin dışında..

Pitou

Yeni üye
Yemin ediyorum hayalim benim. Şehir hayatından vazgeçip karadeniz veya Ege de köyevi tarzı yada çiftlik almak. Hem doğayı çok seviyorum hem hayvanları. Hatta ciddi ciddi tarım ve hayvancılıkla uğraşmak istiyorum. Ama bu ülkede bunlar hep hayal. Çünkü tarım da bitiyor hayvancılıkda.. Hatta bitti bile denilenilir. Ama gerçekten bu tarz bir imkanın varsa ve ilgileneceksen yap derim. Metropol de yok oluyoruz robot oluyoruz haberimiz yok.

Bomontibeyi_

Yeni üye

Pitou' Alıntı:
Yemin ediyorum hayalim benim. Şehir hayatından vazgeçip karadeniz veya Ege de köyevi tarzı yada çiftlik almak. Hem doğayı çok seviyorum hem hayvanları. Hatta ciddi ciddi tarım ve hayvancılıkla uğraşmak istiyorum. Ama bu ülkede bunlar hep hayal. Çünkü tarım da bitiyor hayvancılıkda.. Hatta bitti bile denilenilir. Ama gerçekten bu tarz bir imkanın varsa ve ilgileneceksen yap derim. Metropol de yok oluyoruz robot oluyoruz haberimiz yok.

Kanka zaten köyde yasiyorumda malum pederde icici **** o kendisi ekiyo ondan yararlaniyom ama artik ayrilma vakti geldi yetmiyo ??

duo

Yeni üye
Yaptıktan sonra neden olmasın kanka, içinde ev olan arazi o fiyata iyiymiş.
Pitou' Alıntı:

[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Ben tam aksini düşünüyorum, tarım ve hayvancılığın tam zamanı. :)[/font]

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Karsiyaka Karsiyaka:
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ********** **** hahahaha* *** hahahaha* *** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    +1
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ** ***** hahahaha** ******** ****** **** ****** ***
  • NewGardener NewGardener:
    *** **** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** ****** ********* ******** ** ***** ****** ********* ********* **** *** ** ****** ***** ********* ***** ***** **** ***** *** ******** ******* ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ****** *** ***** ********* ** **
  • NewGardener NewGardener:
    *** ********* hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    **** ***** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ******* **** **** **** ******* hahahaha ******* ****** hahahaha* ** ******** *** ******* hahahaha ** **** ** hahahaha ******** ******** ****** ***** ****** **** ********* ********* hahahaha** ****** ****
  • Night owl Night owl:
    ********* ******* ******* ********* ***** **** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ******* **** **** **** ******* hahahaha ******* ****** hahahaha* ** ******** *** ******* hahahaha ** **** ** hahahaha ******** ******** ****** ***** ****** **** ********* ********* hahahaha** ****** **** ********* ***** ** hahahaha***
  • Night owl Night owl:
    ***** ******* ******** *** **** ********* ****** **** ******* ******* **** **** ******* ********* ******** ***** hahahaha* ********** ** ******** ***** ***** ***** ********** ******** ****** ****** ********* **********
  • Night owl Night owl:
    hahahaha **** **** ******* ***** ******** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** ***** ******** hahahaha ***** *****
  • I ichbinkrytpon:
    I ichbinkrytpon: ***** ********