köyde outdoor yapıcam

köye 2-3 ayda bir gidiyorum. ormanın içine tohum ekip sonuç almak istiyorum. ama çok sık gidemediğim için çok uğraşamayacağım. var mı önerdiğiniz tohum. vereceğiniz tavsiye. her türlü yorum benim için fayda. ilk deneyimim olacak. indoor da yapmadım hiç. kaç ayda hasat alırım

doğru düzgün ilgilenemeyeceğin bi grow olacaksa köfteciden aldığın sigaradan çıkan tohumlardan at boşuna güzel tohum heba etme moruk

Cvp: köyde outdoor yapıcam

Hunlu' Alıntı:
doğru düzgün ilgilenemeyeceğin bi grow olacaksa köfteciden aldığın sigaradan çıkan tohumlardan at boşuna güzel tohum heba etme moruk

tohumu dere kenarına falan atsam güneş ışığı da alsa sonuç verir mi

Vedoo

Kıdemli Üye
Cvp: köyde outdoor yapıcam

zikirmatik1998' Alıntı:
köye 2-3 ayda bir gidiyorum. ormanın içine tohum ekip sonuç almak istiyorum. ama çok sık gidemediğim için çok uğraşamayacağım. var mı önerdiğiniz tohum. vereceğiniz tavsiye. her türlü yorum benim için fayda. ilk deneyimim olacak. indoor da yapmadım hiç. kaç ayda hasat alırım

Alamazsın Hiiiççç Umut bağlama. Bakım yoksa Ölürler O sıcaklarda 2 hafta gitmez Ölürler.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Mordecai:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** *** ** hahahaha ***
  • Mordecai Mordecai:
  • ax-b ax-b:
    ********** *** ***** ***** hahahaha ** ****** **
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • ax-b ax-b:
    ***** ******** ******** hahahaha*
    +1
  • VendettaX VendettaX:
    +1
  • VendettaX VendettaX:
    *** ******** ** ****** * hahahaha** *** ***** ***** hahahaha ** ****** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • B badtrip420:
  • B badtrip420:
    ******** ****** ** **
  • 420x 420x:
  • Y yasopro2001:
    +1
  • A atılgan:
    ***** **** ******** **** ******** ****** ***** ***** ******** ******* ***** **** **** **** ******* ******** hahahaha***** ** **** ******* ********* ******* hahahaha ******* ********* *** ******** ******** ****** **** ******* ******* ******** *** ********** ** ******* ******* ******** ****** ******** ********** ***** ******** ***** hahahaha** ********* ******** hahahaha* **** hahahaha* ****** hahahaha hahahaha* **** ******* ****** ********* ******
    +1
  • A atılgan:
  • B badtrip420:
    ***** hahahaha ***** ***** ********* ***** hahahaha *********
  • A atılgan:
    hahahaha**** ******* **** *****
  • A atılgan:
    ****** ******* ****** hahahaha**
    +1
  • B badtrip420:
  • B badtrip420:
  • B badtrip420:
    ***** ********** ******** ***** ******** ********** ** ***** ***** hahahaha **
    B badtrip420: ***** ********** ******** ***** ******** ********** ** ***** ***** hahahaha **