küçücükler daha ama sömekleniyorlar

ganjair

Yeni üye
arkadaşlar bana auto yerine photo gönderdiler sanırım 4 aydır falan böylelerdi sanırım şuan çiçek yapmaya başladılar fotorafları bunlar boyları 30-40 cm bişi şimdi napıcam ben 18:6 floresan veriyorum  ne kadar çok verim alabilirsem o kadar iyi daha çok sömeklenmesi için ne yapayım  her biri 10-15 gr verse şükredicem yardım edin lütfen  en çok kaç gr alırım bunlardan ne yapmalıyım

a ve b serisi ph gübre kullanıyorum

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2020-03-14 at 16.32.11.jpeg
    WhatsApp Image 2020-03-14 at 16.32.11.jpeg
    136.3 KB · Görüntüleme: 350
  • WhatsApp Image 2020-03-14 at 16.32.19.jpeg
    WhatsApp Image 2020-03-14 at 16.32.19.jpeg
    215.4 KB · Görüntüleme: 281
  • WhatsApp Image 2020-03-14 at 16.32.26.jpeg
    WhatsApp Image 2020-03-14 at 16.32.26.jpeg
    214.4 KB · Görüntüleme: 217
Çok iyi bakmışsın dostum tebrik ederim seni benim imkanım daha fazla ama inancım senin ki kadar değil hep bir şey olur mu diye tedirginim daha yeni başlamıştım motive oldu bu teşekkürler umarım alırsın kafanda ki  hasatı

hightimes1980

Yeni üye
Durumun müsait değilse dostum buna  sen cfl sarı ışıklı ampuller eklıyebılırsın hasatı daha dazla alabılmek ıcın ama bu sekılde çok cılız kalır sömekler

ganjair

Yeni üye
Cvp: küçücükler daha ama sömekleniyorlar

agiryasamlarzen' Alıntı:
Çok iyi bakmışsın dostum tebrik ederim seni benim imkanım daha fazla ama inancım senin ki kadar değil hep bir şey olur mu diye tedirginim daha yeni başlamıştım motive oldu bu teşekkürler umarım alırsın kafanda ki  hasatı

saol kankam iyi hasatlar

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici

ganjair' Alıntı:
arkadaşlar bana auto yerine photo gönderdiler sanırım 4 aydır falan böylelerdi sanırım şuan çiçek yapmaya başladılar fotorafları bunlar boyları 30-40 cm bişi şimdi napıcam ben 18:6 floresan veriyorum  ne kadar çok verim alabilirsem o kadar iyi daha çok sömeklenmesi için ne yapayım  her biri 10-15 gr verse şükredicem yardım edin lütfen  en çok kaç gr alırım bunlardan ne yapmalıyım

Photolar 12 saat karanlik gormedigi surece asla somek vermez. Sen auto almissin ve sana auto gondermisler. Autolar 12 saat karanlik istemeden somege girerler seninkilerde su an onu yapiyor. Bu arada bitkiler 4 aylik gibi durmuyor 4 hafta demek istedin sanirim.

ganjair

Yeni üye

güneş ışığına alsam daha mı iyi olur sizce ??? pencereden gün ışığı gelince etkisi zayıflıyor mu

TohumsuzEsrar' Alıntı:
ganjair' Alıntı:

Photolar 12 saat karanlik gormedigi surece asla somek vermez. Sen auto almissin ve sana auto gondermisler. Autolar 12 saat karanlik istemeden somege girerler seninkilerde su an onu yapiyor. Bu arada bitkiler 4 aylik gibi durmuyor 4 hafta demek istedin sanirim.

kankam 4 ay hatta daha bile uzun o yüzden photo olduğunu sanıyorum bunların 12 saat karanlık da görmediler yani biliyorum o kuralı ama bazen fazladan karanlıkta kaldıkları falan oldu yani elektrikler kesildi falan bir hafta önce

sizce güneş ışığına mı koymalıyım floresandan daha mı etkili olur ?

TohumsuzEsrar' Alıntı:
ganjair' Alıntı:

bu arada senmişsin kanka cevap verdikten sonra farkettim sefaköy inönüde büyüdüm ben de gururumuzsun askjasdjjk

tohumu da ministry cannabisten aldım auto diye yolladılar 4 ayı geçkindir böyleler zaman zaman kötü baktım doğalgazı yakamadım faturaları flan ödeyemedim saksı değişikliği yaptım autolarda yapılmamalıymış sonradan öğrendim onu  sence şimdi güneş ışığına koysam daha mı iyi olur ama pencereden vuran güneş ışığı yani bir 8 saat falan vuruyor tahminimce bir 10 saat de floresana koyarım akşam güneş batınca  bitki şok gecirir mi öyle stres yapar mı daha mı iyi olur yoksa

Ü

Üye silindi 12891

Guest
Işıgını degistir kanka floresanla bu kadar olur 4 ay olmus cicege yeni giriyor

Kuzen bune mk :d Florasan anca böle cimri olma kanka Tanesi 1 liradan 20 tane mum alsaydın bu ışıktan daha etkili olurdu şimdiye hasat aliridn d:d

ganjair

Yeni üye

Omni' Alıntı:
Kuzen bune mk :d Florasan anca böle cimri olma kanka Tanesi 1 liradan 20 tane mum alsaydın bu ışıktan daha etkili olurdu şimdiye hasat aliridn d:d

hahaha kanka para yok **** olsa 1000 watt led alırım kısmam paradan ksadkdsak

ganjair

Yeni üye

singerG' Alıntı:
marketten gidip cfl al sana  4 tane beyaz 3 tane sarı

kanka 50wat led aldım full spektrum floresandan daha işe yarasın yeter diyorum şuan  hem o dediğin lambalara yuva yapmak gerek 7 tane lambayı nere sokiyim

Sqiker22

Yeni üye

ganjair' Alıntı:
güneş ışığına alsam daha mı iyi olur sizce ??? pencereden gün ışığı gelince etkisi zayıflıyor mu

TohumsuzEsrar' Alıntı:

kankam 4 ay hatta daha bile uzun o yüzden photo olduğunu sanıyorum bunların 12 saat karanlık da görmediler yani biliyorum o kuralı ama bazen fazladan karanlıkta kaldıkları falan oldu yani elektrikler kesildi falan bir hafta önce

TohumsuzEsrar' Alıntı:

bu arada senmişsin kanka cevap verdikten sonra farkettim sefaköy inönüde büyüdüm ben de gururumuzsun askjasdjjk

tohumu da ministry cannabisten aldım auto diye yolladılar 4 ayı geçkindir böyleler zaman zaman kötü baktım doğalgazı yakamadım faturaları flan ödeyemedim saksı değişikliği yaptım autolarda yapılmamalıymış sonradan öğrendim onu  sence şimdi güneş ışığına koysam daha mı iyi olur ama pencereden vuran güneş ışığı yani bir 8 saat falan vuruyor tahminimce bir 10 saat de floresana koyarım akşam güneş batınca  bitki şok gecirir mi öyle stres yapar mı daha mı iyi olur yoksa

Kanka şu konuya açıklık getir lütfen parasında değilim tohumları ezip yollasinlar 5 10 tohum gümrükte sıkıntı oluyor mu olursa en kötü ne olur cevap ver başkan bende yurt dışından sipariş verdim

ganjair

Yeni üye

Sqiker22' Alıntı:
ganjair' Alıntı:

Kanka şu konuya açıklık getir lütfen parasında değilim tohumları ezip yollasinlar 5 10 tohum gümrükte sıkıntı oluyor mu olursa en kötü ne olur cevap ver başkan bende yurt dışından sipariş verdim

kanka olursa kötü olur ama düşün ki bunlar bana kargo numarası attı ben de pttye yazılıp bakılcağını bilmiyordum sonra niye gelmedi ah vah ettim o sırada kargo geri gönderilmiş mailleştik falan bir daha gönderdiler ikis nde de sıkıntı olmadı zarfta gönderiyolar zaten

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Madkusa Madkusa:
  • TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel:
    ****** **
  • L lityum:
    +1
  • L lityum:
    **** ******* hahahaha **
    ****** ***** hahahaha* hahahaha ******** ***** ***** *** ******
    *** ******** hahahaha***
  • L lityum:
  • NewGardener NewGardener:
    ***** *** ******** * **** hahahaha ******* *** * **** hahahaha**** ***** ***** hahahaha* *** ********* ********* *** ****** ****** **** ****** **** hahahaha****
  • L lityum:
    * ***** *** ***** hahahahahahahaha****** **** **** *** ****** ********* ******** ******** ******* ********* ** ******* **** *** hahahaha** ******* *********
  • Madkusa Madkusa:
    **** ***** **** ******* ******** ***** **** ****** ***** ***** ****** ***** ***** ****** ********* ******** *** ** *******
  • Madkusa Madkusa:
    ***** * ** hahahaha* ****** ********** ********** ******* **** ****** ******
  • Madkusa Madkusa:
    hahahaha* ******* ******** ********** ****** ***** *****
  • L lityum:
  • L lityum:
    hahahaha ******** ***
  • Madkusa Madkusa:
    hahahaha** ***** *******
    ***** *** ****** ******* *** hahahaha ** ********* ****** ****** *** ****** **** ****** ******** *** *** **** hahahaha* ******* ******** ********** ****** ***** *****
  • I ichbinkrytpon:
  • Madkusa Madkusa:
    **** **** ** ***** *** ****** ****** ****** ****** ********* *** ***** ***** ***** ***** ******* ****** ** *** ******* ** hahahaha*
  • Madkusa Madkusa:
    ** *
  • Narkotik Narkotik:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********* ****** **** ******
  • Narkotik Narkotik:
    ** ********* ********** hahahaha* ** ******
  • Narkotik Narkotik:
  • I ichbinkrytpon:
    hahahaha* ******** ***** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    ***** ****** ******** *** *** ********* ********** **** ********* ****** ***** **** ** **** hahahaha **** ******* **** **** **** ** ***** *** ****** ****** ****** ****** ********* *** ***** ***** ***** ***** ******* ****** ** *** ******* ** hahahaha*
    NewGardener NewGardener: ***** ****** ******** *** *** ********* ********** **** ********* ****** ***** **** ** ****...