Küçük sömekler ile birlikte şeker yapraklarida kafa yapar mı ?

Gözle trikom göremediğin yapraklar bile az da olsa THC barındırır kanka yani yapar. Ama içimi güzel olmaz yapraklar bolca klorofil içerdiği için klorofil içersin bi nevi. Sömeğin kalitesi bozulmaması açısından en güzeli o yaprakları ayırıp kubar yapmak olabilir.

Ü

Üye silindi 36721

Guest
10 senedir esrar içerim şimdiye kadar kubarı ne gördüm ne içtim az çok yapılışını okudugum izledigim videolarda ogrendim ama nasıl tüketiliyor kubar ?

Yesil888

Ordinaryüs
@Tr@cyaLı kanka yaptim diyorum, orjinal 28 mm lik süzgeci olan torbada, olmadi kanka. Fark etimmi ki, trikomlarin cogu torbada kalmis, sonra torbada kalanlarla ve yaptigim kubarla tereyag yaptim, OOOOOOOHHHHHHH mis. :)

istr

Ordinaryüs
Tozu veya basılmısı normal esrar gibi bongda joint te normal esrar gibi yakarak mı içiliyor onu merak ettim
kanka elekli grinder kullanıyosan o en dipte biriken toz kubar işte, uçucu gazlar ve kuru buz gibi sıvıdan hızlıca gaza geçebilen maddelerle elenmesi kolaylaştırılıyor, ben genelde o toz biriktikçe detoks yapmadan ( ara vermeden ) önceki son sigaramın içine koyuyorum özel olarak ayırmıyorum

Ü

Üye silindi 36721

Guest
Nasip olmadı hiç growum bitsin edible olarak ve azda olsa kubar yapip tuketicem. Değiyor mu tuketmeye

istr

Ordinaryüs
Nasip olmadı hiç growum bitsin edible olarak ve azda olsa kubar yapip tuketicem. Değiyor mu tuketmeye
bana soracak olursan kubar değmez, edible ortamına göre değebilir ( üstadımızın bahsettiği gibi şeker yapraklarını edibles yaparsan değmek ne kelime en iyi değerlendirme şekli olur) Ama düz mantık kubar yapmasan da o kubarı zaten bitkinin üzerinde hali hazırda toz bulunduğu için içiyorsun o tozu, düşenleri değerlendirmek bana daha mantıklı geliyor. Tercih etmem kfc ye dönüştürmeyi

Ü

Üye silindi 36721

Guest
kanka elekli grinder kullanıyosan o en dipte biriken toz kubar işte, uçucu gazlar ve kuru buz gibi sıvıdan hızlıca gaza geçebilen maddelerle elenmesi kolaylaştırılıyor, ben genelde o toz biriktikçe detoks yapmadan ( ara vermeden ) önceki son sigaramın içine koyuyorum özel olarak ayırmıyorum
Grinder kullanmadım hiç tozu ayirabilmek icin alicam ama hasattan sonra.
Ben en fazla hasat tam anlamiyla kurumadan tuketirken kullandigim makasta trikomlar birikiyor yapis yapis onu siyirip denedim kovada ama birşey snlamadım

istr

Ordinaryüs
Grinder kullanmadım hiç tozu ayirabilmek icin alicam ama hasattan sonra.
Ben en fazla hasat tam anlamiyla kurumadan tuketirken kullandigim makasta trikomlar birikiyor yapis yapis onu siyirip denedim kovada ama birşey snlamadım
Elle ayıklıyosan yapma kanka o iş de ziyan israf, grinder şart amacın toz ayıklamak olmasa bile, ne kadar eşit doğrarsan o kadar güzel yanar

Esrarettin Dede

Kıdemli Üye
Trakyalı kardeşimin dediği gibi kubar yapılır.
Aksi taktirde şeker yapraklarında da THC var bu da içilir deyip;
bong'da ve kağıtta kesinlikle tüketmeyin.

Ü

Üye silindi 36721

Guest
bana soracak olursan kubar değmez, edible ortamına göre değebilir ( üstadımızın bahsettiği gibi şeker yapraklarını edibles yaparsan değmek ne kelime en iyi değerlendirme şekli olur) Ama düz mantık kubar yapmasan da o kubarı zaten bitkinin üzerinde hali hazırda toz bulunduğu için içiyorsun o tozu, düşenleri değerlendirmek bana daha mantıklı geliyor. Tercih etmem kfc ye dönüştürmeyi
Edibleyi mutlaka denicem zaten bu tarifle ağır kafaları seviyorum.dediğin gibi kubarla ugrasmak yerine grinder da birikeni denemek daha mantıklı geldi şuan

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** hahahaha*
  • F FISCUHARA:
    ******* ******** hahahaha**
  • F FISCUHARA:
    hahahahahahahaha * ********* ********** hahahaha******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* hahahahahahahaha******** * ********* ********** hahahaha******** **
  • F FISCUHARA:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: ********* ********* ** *****