Kürleme Hakkında

DopamiN

Üye
Sa arkadalşar
hasat aldıgım bitkiyi ters çevirip karanlık ve havadar kabinde kuruttum yaklaşık 10 gün dallar cıt kırılmaya başladıgında
sömeklerine ayırdım traşladım ve kavanoza aldım görünüş olarak güzel ama nedense hiç koku yok sıfır koku yaklaşık 1 haftadır kürleniyor kavanoz kapagını hergün açıp havalandırıyorum ama dedigim gibi hiç mari kokmuyor hatta hiç bişi kokmuyor bu neden olabilir

roaster

Yeni üye
kankacım pirinç kullandığın için bu sorunla karşılaşıyor olabilirsin pirinç nemle beraber kokuyu da içine çeker ama tabi grow sürecinde ve çiçeklenmede bitkinde koku durumu nasıldı ona da bakmak lazım oralarda bir eksiklikten de kaynaklanıyor olabilir yada genetikle alakalı bir durumda olabilir . fakat ilk aklıma gelen şey pirinç

ufleyenkedi

Kıdemli Üye
Sigara 1 haftada kürlenmez. Ayrıca nem regülatörü koyman lazım içerisine nem çok düşüyorsa yine kurlenme olmaz. Hergün azını açmanda iyi bir şey değil. 20 gram sigara için 8grlık boveda koyacaksın kavanoza. . İlk 2 hafta ağzını açabilirsin günde 5-10 dakika yeterli olur sonra ağzınıda açmayacaksın Kurlenmesini bekleyeceksin. Ayrıca Prinç neden koydun ? prinç tüm nemi emer. Sömek %55 nemde kurlenir bunun altına düştüğünde kurlenme durur.

Son düzenleme:
Sigara 1 haftada kürlenmez. Ayrıca nem regülatörü koyman lazım içerisine nem çok düşüyorsa yine kurlenme olmaz. Hergün azını açmanda iyi bir şey değil. 20 gram sigara için 8grlık boveda koyacaksın kavanoza. ağzınıda açmayacaksın. Kurlenmesini bekleyeceksin. Ayrıca Prinç neden koydun ? prinç tüm nemi emer. Sömek %55 nemde kurlenir bunun altına düştüğünde kurlenme durur.
Boveda 58 mi kanka 62 mi tavsiye edersin. 62 kullaniom ben hafif nemli oluo kavanozdan çıkarınca dışarda 1 gun beklio ozmn tam kivamina gelio.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Emmy Emmy:
    *** ***** *** ********** ** ***** ******** ** hahahahahahahaha*****
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    *** ***** *** ********** ** ***** ******** ** hahahaha ********* ***** *** **** *****
  • TroubleStyla TroubleStyla:
  • Emmy Emmy:
    *** ******** *** *** hahahaha ********* ***** *** **** *****
    *** ******** *** *** ***** *** *** ***** ** *** ******* * *** *** ******* * ****** *******
  • Emmy Emmy:
    ********* *** ****** *** ***** ********* ** ***** ******* ** ******* ****** ******* **********
  • kawinnnz kawinnnz:
    ** *** ** **
    ***** *** **** ** ******** *** *** ***** ** *** ******* * *** *** ******* * ****** *******
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** *** **** ** hahahaha *****
    +1
  • Emmy Emmy:
    ********** ******* ******* ******* ****** hahahaha ***** ***** ******* hahahaha**** *** ****** *** ***** ********* ** ***** ******* ** ******* ****** ******* **********
  • kawinnnz kawinnnz:
    ********* hahahaha hahahaha ***** ***
    +1
    ******** ****** ********** ***** *** *** hahahaha** *** ******* hahahaha* ** ********* ***** ****** hahahaha ****
  • kawinnnz kawinnnz:
    ********* hahahaha hahahaha ***** *** **** ******* hahahaha******* hahahaha**** **
    +1
    ********** ******* ******* ******* ****** hahahaha ***** ***** ******* ****** ********* *****
    +1
    *** *** ******* ***** ********** ****** ***** ********** *** ***** **** ** **** ******** ******** ***** ****** ********* *****
    Lemonhazelover Lemonhazelover: *** *** ******* ***** ********** ****** ***** ********** *** ***** **** ** **** ********...