// Kış ayında ideal sıcaklığı yakalamak. Seramik ısıtıcı / İnfrared Isıtıcı Lambalar//

H0P3

Üye
knk bide ürün fotolarında ışık veriyor gibi. karanlık dönemde sıkıntı olmasın?
Sana attığım linki buraya da atıyorum kanka, hem sıfır ışık konusunda hem de dayanıklılık açısından bu daha iyi bi ürün gibi görünüyor. @Nyks sen de yukarıda attığım linkten alışveriş yapmadıysan bunu tercih edebilirsin hocam. Özellikle dayanıklılık konusunda yorumlar çok daha iyi..

DopamiN

Üye
Sana attığım linki buraya da atıyorum kanka, hem sıfır ışık konusunda hem de dayanıklılık açısından bu daha iyi bi ürün gibi görünüyor. @Nyks sen de yukarıda attığım linkten alışveriş yapmadıysan bunu tercih edebilirsin hocam. Özellikle dayanıklılık konusunda yorumlar çok daha iyi..

valla daha almadım kabin içi 17 18 derece falan nisan da havalar sıcak olur diye düşünüyorum gene nerden baksan 150 lira harcıcam değer mi acaba 15 20 gün için daha yeni kafa çıkardılar topraktan bugun

H0P3

Üye
valla daha almadım kabin içi 17 18 derece falan nisan da havalar sıcak olur diye düşünüyorum gene nerden baksan 150 lira harcıcam değer mi acaba 15 20 gün için daha yeni kafa çıkardılar topraktan bugun
Valla kanka bekleyecek durumun varsa eğer onu sen biliyosun. Ben bi ay daha beklemek istemediğim için aldım. Ampul ve duy hariç nemi ve ısıyı belirli seviyede tutabilmek için makineleri otomatik çalıştırıp kapatmayı sağlayan bi sensör aldım. Hepsi beraber 450 liraya geldi. Ama ne yalan söyleyeyim değdi..

StormyCannabis

Yeni üye
Valla kanka bekleyecek durumun varsa eğer onu sen biliyosun. Ben bi ay daha beklemek istemediğim için aldım. Ampul ve duy hariç nemi ve ısıyı belirli seviyede tutabilmek için makineleri otomatik çalıştırıp kapatmayı sağlayan bi sensör aldım. Hepsi beraber 450 liraya geldi. Ama ne yalan söyleyeyim değdi..
Kanka ne sensörü aldın link paylaşır mısın bende alıyım ben ısıyı kontrol etmek için termostatlı priz aldım ama nemide belirli seviyede tutucak bir şey varsa almak isterim.

H0P3

Üye
Kanka ne sensörü aldın link paylaşır mısın bende alıyım ben ısıyı kontrol etmek için termostatlı priz aldım ama nemide belirli seviyede tutucak bir şey varsa almak isterim.
Bro ben "soonoff th16" aldım, aldığım model tek girişli yani ısı ya da nem makinasından sadece birini bağlayabiliyorsun. . Her ikisini de bağlamak istiyosan dual girişi olan modellere bakacaksın. Isı işini çözmüşsün tek girişli olanları işini görür. Cep telefonu uygulamasıyla aç kapa yapabiliyorsun ya da belirli bi nem/ısının üzerine çıkınca kapansın altına indiğinde açılsın şeklinde programlayabiliyorsun.

Son düzenleme:

okey yes sir

Kıdemli Üye
Hop aldım sonoffu buna 2 cihaz baglayabiliriz degil mi sadece nem ve sıcaklıgı nem dusunce sıcakşıkda calısırmı

H0P3

Üye
Hop aldım sonoffu buna 2 cihaz baglayabiliriz degil mi sadece nem ve sıcaklıgı nem dusunce sıcakşıkda calısırmı
Th16 ya tek cihaz bağlanıyor bro. Ölçüm yapıyor ama yalnızca birini programlayabiliyosun. Çift cihaz bağlanabilen soonoff modelleri de var. İkisini de bağlamak istiyosan onlara bi bak kanka.Benim nem makinesinde zaten programlanabilme özelliği var tek yetiyor bana.

okey yes sir

Kıdemli Üye
Hops olayı akıllı prizle cözdüm knka :) sonofa nemi baglıcam zaten scaklıktır nemdir görecegiz akıllı bi prizede sıcaklıgı alıcam :) 2 sonofa gerek kalmıyacak :)

okey yes sir

Kıdemli Üye
Kardeşim sonoff th16 kuruyosun ona 1 cihaz baglıyosun ben nem bagladım kabin içi ısı nem görebiliyosun bi tanede akıllı priz alıp eger sıcaklık sorunun varsa onada ısıtıcını baglıyosun :) ikisinide wifisen kontrol edebiliyosun akıllı prizde trendyoldan en ucuzu :)

Kardeşim sonoff th16 kuruyosun ona 1 cihaz baglıyosun ben nem bagladım kabin içi ısı nem görebiliyosun bi tanede akıllı priz alıp eger sıcaklık sorunun varsa onada ısıtıcını baglıyosun :) ikisinide wifisen kontrol edebiliyosun akıllı prizde trendyoldan en ucuzu :)
Hee kanka ben sadece akıllı priz yetiyo sanmıştım, sonoff da girince iyice pahalılaşıyo

H0P3

Üye
50 en 100 genişlik 140 boy dolap için bu ürün iş görürmü arkadaşlar ? https://ty.gl/eybr2a8om6 ve 20/4 çalışsa aylık ne kadar yakar ?
elimde attığın linkteki ürünün aynısı var dostum kafam güzelken düşünmeden sipariş verdim aklım başıma gelince ikinci bi ürün almak zorunda kaldım, kesinlikle tavsiye etmiyorum. Sıcaklık konusunda kesinlikle yetersiz her şeyden önce. Ayrıca ışık veriyor ,ışıklar kapalıyken karanlık için bunu da çalıştıramıyorsun. Sonunda oturma odama taktım renginden faydalanıyorum yani. Yalnızca ısı veren ışık vermeyen modellerden bak ki grow ışığın kapandığında da çalıştırabilesin.

drsmoke

Üye
elimde attığın linkteki ürünün aynısı var dostum kafam güzelken düşünmeden sipariş verdim aklım başıma gelince ikinci bi ürün almak zorunda kaldım, kesinlikle tavsiye etmiyorum. Sıcaklık konusunda kesinlikle yetersiz her şeyden önce. Ayrıca ışık veriyor ,ışıklar kapalıyken karanlık için bunu da çalıştıramıyorsun. Sonunda oturma odama taktım renginden faydalanıyorum yani. Yalnızca ısı veren ışık vermeyen modellerden bak ki grow ışığın kapandığında da çalıştırabilesin.
Kanka yokmu önerin uygun fiyatlara ? Bide yorumlara baktım iyi falan diyolar ama ben 4 auto bakıyorum şu an

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** *** ********* ***** *** ******* ** **** ****** hahahaha****** hahahaha ** **
  • kawinnnz kawinnnz:
    **** ***** ******* * hahahaha***** hahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********** **** *** *** ******* *****
    ***** ** ******* hahahaha ****** ********* ********* *********
    **** ****** ******** ******* ****** ****** ***** ********** ********* ** **** ******* *******
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahaha ****** **** hahahaha*
    hahahahahahahaha
    ****** ***** **** ****** *** ** ******** ** ******* hahahaha ****** ********* ********* *********
  • kawinnnz kawinnnz:
    +1
    *** hahahahahahahaha*********
  • kawinnnz kawinnnz:
    ******** ******** ***** *** ******* ****** ********* ***** ****** ****** *****
    *** ***** ******** ********* hahahaha ******
  • kawinnnz kawinnnz:
    **** hahahaha* *** ***
  • kawinnnz kawinnnz:
    ********* hahahaha** ** ********
  • Emmy Emmy:
    *** ***** *** ********** ** ***** ******** ** hahahahahahahaha*****
  • kawinnnz kawinnnz:
    kawinnnz kawinnnz: ****** ********* ******* ****** ******** *********