Kışa giriş grow (Cheese)

Saltoa

YÖNETİCİ
Kankam bunlar çerez olmuş senin için
Yokmubiseyin demek esrar demek
Yokmubiseyin demek Hatay haze demek
Yokmu biseyin demek somek demek
Yokmu biseyin demek tehlike demek 
:)

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE
Cvp: Kışa giriş grow (Cheese)

Kerimqwe12' Alıntı:
Dumanın bol olsun kanka afiyetle

Hep beraber olsun kanka daha iyileri sizlerin olsun

Saltoa' Alıntı:
Kankam bunlar çerez olmuş senin için
Yokmubiseyin demek esrar demek
Yokmubiseyin demek Hatay haze demek
Yokmu biseyin demek somek demek
Yokmu biseyin demek tehlike demek 
:)

Eyv cansın kanka onure ettin beni ::D ::D Başka dallarda övünülmek isterdik fakat değişik yollara sapınca böyle oluyor ::D  Daha iyileri senin olsun kanka.

Night owl

Müptezel
Hacı photıperıod bitki banana çıkardı dedin bilerek mi yaptın veyahut bitki strese girip veya dış etkenlerden erkek üreme organı mı çıkardı...   Merak ettim

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE
Cvp: Kışa giriş grow (Cheese)

Night owl' Alıntı:
Hacı photıperıod bitki banana çıkardı dedin bilerek mi yaptın veyahut bitki strese girip veya dış etkenlerden erkek üreme organı mı çıkardı...   Merak ettim

Moruk buyuk ıhtımal soguklardan stres yaptı  beklemeden kestım , bekletmeye nıyetım wardı tohum almak ıcın aman dedım sonra vurdum makası .

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • kkush kkush:
    hahahahahahahaha
  • Narkotik Narkotik:
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ***** ********** ******** *** ******** ********** **** ******* **** ***** *** **** hahahaha** ******* ******* ****** ***** ****** **** ******
  • B Bboy:
    +1
  • B Bboy:
    ***** hahahaha ***** ***** **** ***** hahahaha*** ******* ******** ** *** *** ******** hahahaha* *****
  • kkush kkush:
    ******** hahahaha**** hahahaha********* ********* hahahaha* *** ***** ********** ***** **** *** ******* *******
    ****** ***** ********* ****** **** ** *** ********* **** hahahaha hahahaha* ***** *** ********** **** ****** **** ** ***** **** ********* ****** ******* hahahaha ***
  • kkush kkush:
    ** ***** ***** *** *** ***** hahahaha ***** ***** **** ***** hahahaha*** ******* ******** ** *** *** ******** hahahaha* *****
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** ********* ********** ******* ******* ****** hahahaha ****** ***** hahahaha* ***
  • ax-b ax-b:
    **
  • Narkotik Narkotik:
    **** ****** ********* ***** ******* ******* ****** **** ****** ********* ***** ********** ******** *** ******** ********** **** ******* **** ***** *** **** hahahaha** ******* **
  • Narkotik Narkotik:
    ********* hahahaha ****
  • Night owl Night owl:
    ***** ** ******** *** ********* *** ******** ******* **** ******** ******* ******* ** ** **** ****** ********* ***** ****** **** *** hahahaha** * hahahaha ******* ******** *** ** *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** hahahaha*
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** *** ***** hahahaha ***** **********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ** ** ******* ***** ** ***** ******** **** ***** ***** ****** * ******* *** **** **** ***** ****** ******* ******* ****** ******** ********* *** ******* * ***** ********* *** **** **** ****** * ******* * ***** hahahaha***** *******
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ***** ******* **** ** ****** ******** **** **** **** ***** **** ******* *** *** **** ***
  • Night owl Night owl:
    Night owl Night owl: ******* ** ******* ***** ** ***** *** ****** ****