Kızımın derdi nedir? (Kuruyan yapraklar)

kaleli

Yeni üye
Fan yapraklarının bazıları (özellikle alttakiler ve ufaklar) böyle kurumaya başladı, nedenini anlayamadım sizce nedeni nedir agalar?

Saksı 9,5 lt
Kar ve yağmur suyuyla suluyorum Ph ölçmüyorum.
2-3 günde bir 500-750 ml su eriyorum (su alttan gelene kadar)
Genetik Skunk47 60+ gününde
Bir adet kör sineğe benzer ama ufak bir böcek gördüm bugün ilk defa elimle öldürdüm başka göremedim
7-7-7 sıvı gübre veriyorum 1lt = 1cc olacak şekilde
kalsiyum için haftada bir ve bir çay kaşığı yumurta kabuğu tozu veriyorum
büyük normal vantilatör 1-2 metre uzaktan tüm gün üflüyor (1. güç derecesinde)
iki adet sarı CFL ışıklalar şu anda

lütfen yardımlarınızı bekliyorum...

ç1.jpgç2.jpgç3.jpgç5.jpgç4.jpgç6.jpg

Son düzenleme:

kaleli

Yeni üye
Biraz önce üzerinden küçük kara kanatlı bir böcek gördüm elimle öldürdüm, başka baktım göremedim bununla alakası olabilir mi?

Ü

Üye silindi 24689

Guest
Biraz önce üzerinden küçük kara kanatlı bir böcek gördüm elimle öldürdüm, başka baktım göremedim bununla alakası olabilir mi?
Kanka o yakalaip öldürdün böcek sinek gibi bir sey miydi? Resim yükleyebiir misin?

kaleli

Yeni üye
Nerdeyse tüm bilgileri de ekledim yeni resimler de yükledim yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar

kaleli

Yeni üye
Ü

Üye silindi 24689

Guest
aynen buna benziyordu, ama sadece bir tane gördüm aradım yine foto isteyince var mıdır diye ama yok :s
Kanka o öldürdün sinege türkiyede manta sinegi diyorlar ama mantarla ilgisi yok. O sinek bitkinin köklerini yer ve bir disi 200 civarinda lava birakir genelde yapraklarina altina ve/veya topragin icine. kulucka süresi 1 gün ve yetiskinlige 2 günde ulasir. Daha fazla cogalmadan ilaclaman lazim
Sana bunu tavsiye ederim. 1 lt suya 4-6 ml kullanacaksin

Ü

Üye silindi 24689

Guest
Fan yapraklarının bazıları (özellikle alttakiler ve ufaklar) böyle kurumaya başladı, nedenini anlayamadım sizce nedeni nedir agalar?

Saksı 9,5 lt
Kar ve yağmur suyuyla suluyorum Ph ölçmüyorum.
2-3 günde bir 500-750 ml su eriyorum (su alttan gelene kadar)
Genetik Skunk47 60+ gününde
Bir adet kör sineğe benzer ama ufak bir böcek gördüm bugün ilk defa elimle öldürdüm başka göremedim
7-7-7 sıvı gübre veriyorum 1lt = 1cc olacak şekilde
kalsiyum için haftada bir ve bir çay kaşığı yumurta kabuğu tozu veriyorum
büyük normal vantilatör 1-2 metre uzaktan tüm gün üflüyor (1. güç derecesinde)
iki adet sarı CFL ışıklalar şu anda

lütfen yardımlarınızı bekliyorum...

Ekli dosyayı görüntüle 7320Ekli dosyayı görüntüle 7321Ekli dosyayı görüntüle 7322Ekli dosyayı görüntüle 7325Ekli dosyayı görüntüle 7324Ekli dosyayı görüntüle 7326
Kanka bir cok kenevir yetistirmek icin gelistirilmis gübreler var. istiyorsan hakkini vermek o gübrelerden al ve kullan

kaleli

Yeni üye
Kanka bir cok kenevir yetistirmek icin gelistirilmis gübreler var. istiyorsan hakkini vermek o gübrelerden al ve kullan
evet doğru diyorsun ama sermaye kısıtlıydı fiyat performans olarak 7-7-7 sıvı gübreye karar verdim, ilerde daha durum olursa direkt bu iş olanlardan alırım zaten.

Ü

Üye silindi 24689

Guest
evet doğru diyorsun ama sermaye kısıtlıydı fiyat performans olarak 7-7-7 sıvı gübreye karar verdim, ilerde daha durum olursa direkt bu iş olanlardan alırım zaten.
Kanka auto tohumlar icin 300-350 tl civarinda gübre ve PH konusunu hal ediyorsum. O kadarda yoksa olana kadar bekle. Dumanin bol olsun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • H hussii:
    hahahaha**** ** ******* ****** *** hahahaha* ********* ********* *** *********
  • O obeb:
    hahahaha**** ** ******* ****** *** hahahaha* ********* ********* *** *********
  • O oziozi:
    ***** *** hahahaha**** ****** ****** *** *******
  • O oziozi:
  • O oziozi:
    ***** ****** hahahaha ******** ********** ****
  • H hussii:
    ********* ******** hahahaha ******** *** ****** *** ******** hahahaha* ****** **********
  • O obeb:
    ********* ******** hahahaha ******** *** ****** *** ******** hahahaha* ****** **********
  • O obeb:
    hahahaha hahahaha** hahahaha**
  • O oziozi:
  • O obeb:
    *** hahahaha ****** ********* ******** ****** ********* *********
  • O oziozi:
  • O oziozi:
    hahahaha** ******** ******
  • O oziozi:
    hahahaha* ******
  • O obeb:
    ******* **** ******** hahahaha* ******** ******** ****** *****
  • H hussii:
    ******** ******** ********** *** ********** ********* hahahaha ***** ** hahahaha ***** ****** ***** ****** ******** ******* ********** ********** **** ** *** ******** ***** ******** ********** ***** **** ****
  • O oziozi:
  • O obeb:
    ******** ******** ********** *** ********** ********* hahahaha ***** ** hahahaha ***** ****** ***** ****** ******** ******* ********** ********** **** ** *** ******** ***** ******** ********** ***** **** ****
  • O oziozi:
  • O oziozi:
  • O obeb:
  • O oziozi:
    ***** ***** hahahaha*** hahahaha* ***** ******** ****
  • H hussii:
    ***** ******** ****** ********** *** ***** ***** ****** ******** ** ******** ****** ******** *** *** ******* ******* ********** ******** ******** *** ****
  • O obeb:
    ******* hahahaha **** ********
  • O oziozi:
    *** ****** hahahaha**** ****** **********
    +1
  • O obeb:
    ***** ******** ****** ********** *** ***** ***** ****** ******** ** ******** ****** ******** *** *** ******* ******* ********** ******** ******** *** ****
    O obeb: ***** ******* ****** ***** ********* ***** ******** ****** ********** *** ***** ***** ******...