Kızım ölüyor mu ?

kymco

Yeni üye
Son 1 haftada kısım bu şekle geldi, öncesinde gayet yolundaydı herşey, dün 2 lt suya 8 ml bloom, 4ml big bud ekleyerek suladım, ama hiç bir etki yok şimdilik. Ne yapmalıyım, yardım lütfen.

Not: Nerede ile hiç bir bilgim ve tecrübem yok.

Son 1 haftada kısım bu şekle geldi, öncesinde gayet yolundaydı herşey, dün 2 lt suya 8 ml bloom, 4ml big bud ekleyerek suladım, ama hiç bir etki yok şimdilik. Ne yapmalıyım, yardım lütfen.

Fazla gübre bitkini yakmış flusla bence

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Evet bitkinde gübre yanigi var ve o sararan yapraklar normal, hasat dogru gidiyorsun. Bence flush atma 1 sulama bos gec ve gübreyi %20 azalt

nasa

Doktor

gübre vermeyi kes bi süre bitkine yoksa sömeklerin kuru olacak leş gibi boğaz yakacak sade su ver şuanlık 2 hafta boyunca toplasın bitki sonra 1 hafta boyunca flawless finish ile flush at bitkine bu bitki normal su veya pekmezle temizlenmez içine işlemiş yaprakların çoğu yarı yerine kadar yanmış

OttoMan347

√SEFİR√
Tmm kurusun bi sulama daha boş git. Forumda organik bölümünde aloe vera ve faydaları var o gübreyi de yap

nasa

Doktor
Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum yapman gerekeni ustalar sana yazmis, ekliyecegim bir sey yok. Bu durum kesin 1 günde olusmadi, lütfen dostum en ufak bir sorun gördügünde hemen danis.

Morded

Kıdemli Üye
Bu işi bi tek saglam bi yarasa gübresi çözer bide humik asit varsa oda yararına olur gübreyi ful kes ince ince yarasa gübresi ve humik asit ile düselmeye gider kimyasal gübre sulamanı 1 2 hafta kes bence yada büyük oranlarda azaltarak yarasa gübresi ile ilerle baya bi faydasını görürsün

LvbelC5

Kıdemli Üye
Sana bu 2 litreye 8ml bloomla 4ml big bud reçetesini kim verdi kankam ne kadar saçma bitkini mahvettmissin ayrıca bloom gübreyle ek gıda aynı suda olur mu onları ayrı ayrı sulamalarda vereceksin ah ah keske ilk bi okuyup ogrenseniz sonra başlasaniz şu işe yazık oluyor sonra emeklerinize tüm hevesiniz kaçıyor

Sana bu 2 litreye 8ml bloomla 4ml big bud reçetesini kim verdi kankam ne kadar saçma bitkini mahvettmissin ayrıca bloom gübreyle ek gıda aynı suda olur mu onları ayrı ayrı sulamalarda vereceksin ah ah keske ilk bi okuyup ogrenseniz sonra başlasaniz şu işe yazık oluyor sonra emeklerinize tüm hevesiniz kaçıyor
Nasıl ya bu durumu satan arkadaşlar bile söylemiyor. Hepsini ayrı ayrı koy karıştır sonra ver diyorlar. Farklı su yap diyen satıcı görmedim. Bu konuda emin misin yan besinleri ayrı sulamadamı vermek lazım

Morded

Kıdemli Üye
Ayrı ayrı vermesine gerek yok kanka humik asit veya acti vera veya sadece besin düzenleyici gübreler ile bitkinin büyüme evresine uygun ve dogru oranda istedigi her şeyi karıştırabilir sıkıntı olmaz burda sıkıntı olan kimyasal gübrenin fazla ve yanlış oranda kullanılması. Mesela an serisinden degil de bio serisinden kullanmış olsaydı sıkıntı bu derece büyük olmazdı. Şu saaten sonra yapılması gereken blom gübrelerini litrede sulama başına 1 ml indirip saglam bi yarasa gübresini litrede 2 veya 3 ml cal mag ise litrede 1 ml humik asit ise de litrede 0.5 ml olarak verirse 1 2 hafta içinde bitki eger düzelmezse keneviri bırakırım komple

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • B burap1:
  • B burap1:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******
  • Night owl Night owl:
    ******** ********** ********** ** **** ** ******** ********* **** **** *******
  • N NoStressKush:
    ** ******** ** ***** ****** ** ****** **** ******* * **** ****** ***** ******* ***
  • S sharkek:
    *** ***** ****** * **** ** ******* *** **
  • S sharkek:
  • Coke Coke:
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** hahahaha ********* hahahaha* *****
  • Coke Coke:
    Coke Coke: ** *** ******* *****